The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Введення

Прочитайте офіційний опис

Академія мистецтв і дизайну імені Євгеніюша Геперта пропонує вищу освіту з мистецтва та дизайну на трьох рівнях - бакалавр, магістр та доктор наук. Ми - державний університет, історія починається з 1946 року, і ми навчаємо студентів на повній та заочній формах на чотирьох факультетах: факультет живопису та скульптури, факультет інтер'єрної архітектури та дизайну, факультет кераміки та скла та факультет графіки та медіа-мистецтва Наша головна будівля розташована в історичній частині Вроцлава, а нова будівля - Центр прикладного мистецтва та інновацій - це сучасна будівля з ультрасучасними студіями та спорудами.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw може похвалитися чудовими художніми досягненнями, а професори та випускники отримають нагороди та почесні згадки у багатьох виставках та конкурсах у Польщі та за кордоном.
За 70 років свого існування Академія у Вроцлаві стала значним культурним центром. Вона організовує циклічні конкурси, що сприяють високій якості художньої творчості, наприклад. Триєнале малювання або фестиваль високих температур. Він також видає щоквартальний "Формат", один з кращих польських мистецьких журналів, і "Дискурс", що містить теоретичні та критичні тексти про мистецтво.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw також активно розвиває свої міжнародні відносини. Вона сприяє обміну студентами та викладачами з більш ніж 80 партнерами в рамках програми Erasmus ЄС, а також з неєвропейськими партнерами на основі двосторонніх угод (США, Японія, Ізраїль, Канада, Корея). Проводяться спільні виставки та семінари, студенти та викладачі беруть участь у національних та міжнародних днях та фестивалях.

Академія постійно прагне розширити свою дидактичну та художню пропозицію.

У навчальному році 2019/20 ми пропонуємо дві програми, проведені англійською мовою: MFA in Visual Arts

МЗС у візуальних мистецтвах - це дворічна (4 семестри) міждисциплінарна навчальна програма, де студенти можуть обрати як основну, одну із галузей дослідження, яку ми пропонуємо в даний час. Кожен студент зможе розвивати свої знання та мистецькі навички у власному темпі, використовуючи досвід наших викладачів та сучасні засоби академії. У літньому семестрі студенти беруть участь у 10-денному семінарі на свіжому повітрі. Ця програма є безкоштовною як для громадян ЄС, так і для не членів ЄС.

Докторська школа пропонує трирічну (6 семестрів) міждисциплінарну дослідницьку програму з можливістю навчатися на одному з чотирьох наших факультетів. Він адресований випускникам магістерських студій, які виявляють виняткові здібності та значні мистецькі досягнення. Програма є безкоштовною як для громадян ЄС, так і для не членів ЄС. Академія пропонує щомісячну стипендію для кожного кандидата наук. студент у розмірі мінімум 2000 злотих та максимум 5000 злотих на місяць.

Крім того, ми пропонуємо безкоштовні підручники з польської мови для всіх наших іноземних студентів.

Додаткові запитання? Зв'яжіться з нами - studyinenglish@asp.wroc.pl

Дізнайтеся більше про Академію, події та виставки на нашому веб-сайті чи у Facebook.

Програма МЗС у галузі візуальних мистецтв співфінансується Європейським Союзом з Європейського соціального фонду в рамках Оперативної програми Розвиток освіти знань.

Розташування

Вроцлав

Address
Plac Polski 3/4
50-156 Вроцлав, Нижньосілезьке воєводство, Польща

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: