Cracow University of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Cracow University of Technology пропонує безліч варіантів навчання. Нинішня освітня пропозиція CUT охоплює 25 аспірантур I та II ступенів серед 7 факультетів. На 4 факультетах навчання доступне англійською мовою.


ПОДАТИ ЗАРАЗ!!!


Ми люб'язно інформуємо кандидатів з-за кордону, які звертаються за дослідженнями до інших правил, ніж застосовуються до польських національних *, що процес набору (бакалавр, магістерські програми - AY 2018/2019) триває, і ми приймаємо заявки круглий рік.

* Зверніть увагу, що ми не проводимо набір кандидатів, які подають заявку на навчання відповідно до правил, які застосовуються до громадян Польщі та ЄС.


Міжнародний центр освіти

Міжнародні студенти, які хотіли б навчатися у нашому університеті, також мають можливість навчатися на польському мовою після закінчення однорічного підготовчого курсу в Міжнародному центрі освіти. У нас є студенти з усього світу, які навчаються в Cracow University of Technology польською мовою після того, як вони закінчують ICE.

Міжнародний центр освіти є міжфакультетською одиницею Cracow University of Technology . Ми вітали іноземних студентів та дослідників більше 25 років.

Цілі Центру полягають у двох аспектах: по-перше, проводити дослідження міст та вивчення сталого розвитку; - по-друге, надати однорічні підготовчі курси та короткочасні курси з переплітання для іноземних студентів, які мають намір почати навчання у Польщі.

Підготовчі та мостові курси - це засоби, за допомогою яких іноземні студенти можуть краще відповідати навчальним вимогам для вступу до університетів. Курси в ICE є особливо придатними для забезпечення академічної освіти, необхідної для успіху в програмі для студентів або аспірантів в університеті в Польщі. Ми пропонуємо Підготовчі курси до програм диплому в багатьох дисциплінах техніки і науки, архітектури, мистецтв.

Класи навчаються досвідченими викладачами та дослідниками. Наші іноземні студенти мають дуже гарну репутацію особистих та академічних досягнень.

Якщо вам подобається вчитися і зустрічатися з людьми з різних культур, ми впевнені, що ваш час, проведений у Міжнародному центрі освіти, буде корисним і приємним.

Будь ласка, перевірте веб-сайт ICE, щоб дізнатись щось більше: http://www.mck.pk.edu.pl/en

Розташування

Краків

Address
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

31-155 Краків, Малопольське воєводство, Польща