Прочитайте офіційний опис

Cracow University of Technology пропонує безліч варіантів навчання. Нинішня освітня пропозиція CUT охоплює 25 аспірантур I та II ступенів серед 7 факультетів. На 4 факультетах навчання доступне англійською мовою.


ПОДАТИ ЗАРАЗ!!!


Ми люб'язно інформуємо кандидатів з-за кордону, які звертаються за дослідженнями до інших правил, ніж застосовуються до польських національних *, що процес набору (бакалавр, магістерські програми - AY 2018/2019) триває, і ми приймаємо заявки круглий рік.

* Зверніть увагу, що ми не проводимо набір кандидатів, які подають заявку на навчання відповідно до правил, які застосовуються до громадян Польщі та ЄС.


Міжнародний центр освіти

Міжнародні студенти, які хотіли б навчатися у нашому університеті, також мають можливість навчатися на польському мовою після закінчення однорічного підготовчого курсу в Міжнародному центрі освіти. У нас є студенти з усього світу, які навчаються в Cracow University of Technology польською мовою після того, як вони закінчують ICE.

Міжнародний центр освіти є міжфакультетською одиницею Cracow University of Technology . Ми вітали іноземних студентів та дослідників більше 25 років.

Цілі Центру полягають у двох аспектах: по-перше, проводити дослідження міст та вивчення сталого розвитку; - по-друге, надати однорічні підготовчі курси та короткочасні курси з переплітання для іноземних студентів, які мають намір почати навчання у Польщі.

Підготовчі та мостові курси - це засоби, за допомогою яких іноземні студенти можуть краще відповідати навчальним вимогам для вступу до університетів. Курси в ICE є особливо придатними для забезпечення академічної освіти, необхідної для успіху в програмі для студентів або аспірантів в університеті в Польщі. Ми пропонуємо Підготовчі курси до програм диплому в багатьох дисциплінах техніки і науки, архітектури, мистецтв.

Класи навчаються досвідченими викладачами та дослідниками. Наші іноземні студенти мають дуже гарну репутацію особистих та академічних досягнень.

Якщо вам подобається вчитися і зустрічатися з людьми з різних культур, ми впевнені, що ваш час, проведений у Міжнародному центрі освіти, буде корисним і приємним.

Будь ласка, перевірте веб-сайт ICE, щоб дізнатись щось більше: http://www.mck.pk.edu.pl/en

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Cracow University of Technology

Починаючи з весняного семестру, факультет архітектури Cracow University of Technology пропонує три семестри (1,5-річні) ступінь магістра з англійської мови (M.Arch.). Про ... [+]

Починаючи з весняного семестру, архітектурний факультет Cracow University of Technology пропонує три семестри (1,5-річні) ступінь магістра з англійської мови (M.Arch.). Пропозиція цих досліджень призначена для студентів зі ступенем бакалавра в галузі архітектури і готує їх до професійної практики як архітекторів.

Програма навчання така ж, як і програма польської мови, яка є професійною програмою, акредитованою Польським комітетом з акредитації, Комісією з акредитації польських університетів технологій, оцінкою ЄС, а також Королівським інститутом британських архітекторів (RIBA). оцінки.... [-]

Польща Краків
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cracow University of Technology

Розширений Обчислювальна механіка (ACM) адресована студентам, які хочуть розширити свої знання в механіці та інформатики застосування в проектуванні конструкцій (CAD, FEM ... [+]

Розширений Обчислювальна механіка (ACM) адресована студентам, які хочуть розширити свої знання в механіці та інформатики застосування в проектуванні конструкцій (CAD, FEM), матеріал проектування (САВО), відбір матеріалу (КАМ), виробництво (CAM) та моніторингу машини.

Програма навчання:

Регулярний: Розширений математика (4 ECTS), інженерно математики II (2 ECTS), фізики твердого тіла (2 ECTS), механіка суцільних (2 ECTS), Аналітична механіка (2 ECTS), Чисельні методи II (2 ECTS), об'єктно-програмування (1 ECTS ), Матеріалознавство II (4 ECTS), Сучасні конструкційні матеріали (2 ECTS), Розширений моделювання матеріалів і конструкцій (5 ECTS), моделювання в дизайні машини (4 ECTS), інтегрованих систем обробки (3 ECTS), Розширений МКЕ моделювання ( 4 ECTS), Розширений міцність матеріалів (2 ECTS), динаміка механічних систем (2 ECTS), експериментальної механіки твердих тіл (2 ECTS), індивідуальний проект (5 ECTS), семінар (3 ECTS), остаточний проект (20 ECTS) Всього: 675 ч... [-]

Польща Варшава Краків
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cracow University of Technology

Навчання за цією програмою зі спеціалізацією в області комп'ютерного моделювання покликане забезпечити випускників магістратури з міцною основою для ефективного використа ... [+]

Навчання за цією програмою зі спеціалізацією в області комп'ютерного моделювання покликане забезпечити випускників магістратури з міцною основою для ефективного використання інструментів математики, фізики та інформатики. Випускник отримає знання та навички в області моделювання фізичних, технологічних, економічних, біологічних та інших процесів. Компетенції, отримані під час навчання:... [-]

Польща Краків
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Cracow University of Technology

Факультет хімічної інженерії та технологій запрошує іноземних студентів зарахувати на 4-семестр магістратуру англійською мовою для фахівця з інноваційних хімічних техноло ... [+]

Факультет хімічної інженерії та технологій запрошує іноземних студентів зарахувати на 4-семестр магістратуру англійською мовою для фахівця з інноваційних хімічних технологій (ІКТ). Дослідження проводяться в рамках проекту №. POWR.03.03.00-00-M070 / 16 "Міжнародна програма освіти з інноваційних хімічних технологій", субсидована з фондів Європейського Союзу.

Перший семестр 4-семестрового майстер-дослідження складається з інтенсивного курсу польської мови для іноземців, включаючи підручники з граматики, письмової мови, спілкування, загальну лексику, читання та розуміння тексту, а також спеціалізовану лексику, яка проводитиметься досвідчені вчителі з Міжнародного центру освіти в Краківському технологічному університеті.... [-]

Польща Краків
Жовтень 2019
англійська,полірувати
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

Kraków, Малопольське воєводство, 31-155 PL
Social Media