Centre for European Studies at Jagiellonian University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Центр європейських досліджень Ягеллонського університету веде свою історію з підстави 'Unit' Інтер-факультет (Zakład) європейських досліджень Ягеллонського університету в 1993 році. У 1990-і роки, це дослідження інститут запропонував відкриті лекції і заняття в польською та англійською мовами, але немає програм ступеня автономні.

У 1999 році група була перетворена в «центру» (Katedra) європейських досліджень, частина філософського факультету Ягеллонського університету. У 2000-2001 навчальному році були запущені програми ступінь магістра (польською і англійською мовою).

У 2001 році Центр європейських досліджень був запрошений у новостворений факультет міжнародних і політичних досліджень Ягеллонського університету і був частиною Інституту регіональних досліджень; Проте в 2004 році, Центр виріс в розмірах, масштабах і популярності, в кінцевому рахунку, підвищення себе в ранг "інститут" європейських досліджень.

СТ «Центр європейських Studes" зараз відноситься до англійської мовою програм в базі по вул. Garbarska 7а і є частиною Інституту європейських досліджень, в даний час знаходиться в Пшегожали.

Бакалаврату дослідження за кордоном програма в Центрі європейських досліджень є продовженням Школи Центральної та Східної Європи досліджень (SCEES), який, хоча і заснований в 1994 році як окремий підрозділ міжфакультетську, перестала працювати в 1999 році.

Засоби

Центр європейських досліджень грунтується на вул. Garbarska 7а і пропонує відмінні умови дослідження для студентів, в тому числі читальний зал, комп'ютерні лабораторії і студентів Lounge. Більшість класів відбудеться за адресою вул. Garbarska і в Auditorium Maximum.

Проекти з розробки навчальних програм

Центр європейських досліджень з гордістю представляємо проекти розробки навчальних курсів, для яких вона отримала підтримку від Арени Центру європейських досліджень при Університеті Осло та Міжнародного фонду Visgegrad.

Дослідницькі мережі

Центр європейських досліджень / Інститут європейських досліджень є активним учасником у загальноєвропейських науково-дослідних мереж, і ми наполегливо працюємо, щоб подолати розрив між викладання та наукових досліджень шляхом організації гостьові лекції з відвідувачами зсередини цих мереж.

РЕКОН (Про відновлення демократії в Європі), дослідницький проект з 21 установами-партнерами та понад 100 учасниць дослідників, п'ятирічний проект, який CES факультет дуже займається. Проект охоплює широкий спектр наукових областях, від політології, соціології, лінгвістики, антропології та, в інформатиці, права і правової теорії та економіки. Координатор RECON є АРЕНА Центр європейських досліджень при Університеті Осло, а також наш партнер по європеїзації та управління в програмі Центральної та Східної Європи.

Розташування

Краків

Jagiellonian University - Centre for European Studies

Address
Краків, Малопольське воєводство, Польща

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія