Neumann

Введення

Прочитайте офіційний опис

50424_BANNER-1-01.jpg

Neumann Business School - це школа післядипломної освіти, визнана перуанським державою, уповноважена діяти за допомогою Резолюції 400-2012-CONAFU і ліцензована SUNEDU через резолюцію 163-2018-SUNEDU / CD, після демонстрації відповідності Основні умови якості.

В даний час Вища школа регулюється Національним управлінням університетської освіти, виконує адаптацію Статуту до нового закону про університет № 30220 і виконує реєстрацію своїх органів перед SUNEDU.

Більше, ніж інфраструктура

EP Neumann має свою інституційну штаб-квартиру в центрі міста Такна - Перу, де кабінети оснащені новітніми технологіями, бібліотекою Scape, комп'ютерною лабораторією, адміністративними офісами, серед інших послуг, що дозволяють створити цілісну пропозицію студентів.

Інституційне бачення

Бути визнаними за нашу академічну якість і використання передових технологій у розробці міжнародних програм

Інституційна місія

Створити навчальний простір для розвитку навичок, які додадуть цінності людині та їх організації.

BANNER-4-01

Інституційні цілі

Навчання, спеціалізація та досконалі фахівці, які змагаються у пошуках досконалості, базуючись на етичних принципах; що вони є сприятливими, справедливими і демократичними; і що вони беруть на себе зобов'язання перед нашим суспільством і повагою до навколишнього середовища.

Сприяти, поширювати та розвивати наукові дослідження для вчителів та студентів, прагнучи до інновацій та підвищення знань, пов'язаних із запропонованими спеціальностями.

Забезпечити постійне вдосконалення викладачів, студентів та випускників.

Співпрацювати з суспільством та його інституціями у вивченні та вирішенні національних проблем через ті власні дії; шляхом надання пріоритету передачі наукових знань менш сприятливим для суспільства.

Виконувати виробничу діяльність товарів і послуг, які сприяють задоволенню економічних і соціальних вимог нашої країни, і сприяти участі в них викладачів і студентів.

Крім того, він може здійснювати всі ті дії та контракти, які є законними, без будь-яких обмежень, таких як купівля та продаж товарів, а також надання послуг в цілому.

Принципи діяльності установи

Створення і поширення науково-технічних знань як на службі інтегрального розвитку людини.

Пошук справедливості, затвердження високих етичних цінностей та обслуговування громади для її вдосконалення та розвитку.

Свобода думки, критики, вираження та викладання.

Наукова, економічна, нормативна та адміністративна автономія, що забезпечують її вдосконалення та розвиток.

Цілі якості

Систематизувати безперервне вдосконалення процесів для забезпечення ефективності, ефективності та контролю академічної та адміністративної діяльності.

Сприяти розвитку культури, яка заохочує навчання і розвиток людських компетенцій, а також краще використовувати фізичні ресурси організації.

Диференціювати навчальну програму за її ефективністю у задоволенні очікувань студентів, які гарантують підвищення їхньої професійної цінності.

Розташування

Такна

Neumann Business School

Address
Av. Bolognesi 987

Такна, Такна, Перу
Телефон
+51 52 426114

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: