Forman Christian College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчанні та підготовка лідерів, які розуміють значення обслуговування були відмінними рисами освіти в Forman Christian College з 1864 року. Один з провідних коледжів на субконтиненті, FCC зарекомендувала себе через його чудових випускників та досягнення її факультету. Він побудував репутацію за надання видатні освіту з інноваціями та новаторську роботу в навчальну програму, правилами прийому, і строгості його академічних програм.

Зелений містечко ФКС в центрі Лахора пропонує безпечний і тихий середовище для студентів на всіх рівнях. З його поновлення проектів і нових університетських будинків, студенти вигоду від новітніх технологій, як це закладено в програмі, і сучасні класні кімнати і лабораторії, в яких для вивчення.

Програма бакалаврату, почалася в 2005 році, пропонує американський стиль, освіта світового класу для пакистанців в Упровленіе, які є доступними. Нові програми післядипломної почалося з MBA в 2007 році, і в даний час включають магістр і ступеня магістра в конкретних дисциплінах. Щедра та стипендії для гідних студентів ФКС фінансова допомога зробити високоякісну освіту легко доступні. FCC є НІС-визнання, W-категорія університет.

Факультет FCC приймає особистий інтерес у студентів і має глибоке бажання, щоб побачити студентам досягти успіху. Заморські факультет викладати в програмах Intermediate, бакалаврату та MBA та пропонують міжнародну перспективу доступною в декількох коледжах або університетах в Пакистані.

Прийом Форман Christian College пропонує конкретні академічні програми в університеті - бакалаврату і магістрів - і в коледжі - Intermediate - рівні. Всі програми підтримуються 19 факультетів FCC ,.

Університет

Ступінь бакалавра Аспірант Executive Education Вечірні програми Школа менеджменту Центр громадської політики та управління

Проміжний

Розташування

Лахор

Forman Christian College

Address
Forman Christian College
Ferozepur Road

54600 Лахор, Пенджаб, Пакистан