Institute Of Business Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

школа

Чому обирають IoBM?

Протягом останніх чотирьох років, IoBM був оцінений як один з кращих університетів в приватному секторі, як Комісією з вищої освіти федерального уряду і уряду провінції Сінд. Eduniversal, під час міжнародних конвенцій деканів бізнес-коледжів нагородив IoBM 2 Пальми в якості одного з двох кращих бізнес-шкіл в Пакистані з 2010 року. Інститут є активним членом Міжнародної асоціації університетів (IAU), Міжнародної асоціації ректорів університетів (Марія), Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB), Асоціації університетів Співдружності (ACU) і також пов'язаний з декількома інші міжнародні наукові організації.

IoBM встановив зв'язку і заробив довіру з боку відомих зарубіжних бізнес-шкіл і провідних міжнародних інститутів, асоціацій та організацій, що належать до спільного використання і сприяючи ідеї і розуміння бізнес-освіти і наукових досліджень.

Програми, які ми пропонуємо, включають Executive MBA та MBA (вечір) в різних областях, що проводяться у вихідні дні приділяє особливу увагу потребам зайнятих керівників і тих, хто, закінчивши одну кар'єру, хочу піти на новий. IoBM пропонує програми в галузі охорони здоров'я та лікарняного управління, фінансів та управління ризиками, промислового управління, управління електрозв'язку, охорони навколишнього середовища та раціонального використання енергії, управління освітою, організаційної психології, економіки та багатьох інших дисциплін. IoBM факультет досягти успіху в своїх областях. Вони передають свій досвід в області досліджень і стипендії студентів, дозволяючи їм мати більш глибоке розуміння їх відповідних дисципліни.

Студенти мають доступ до прекрасних умов і навчальних ресурсів, як IoBM постійно інвестує в інфраструктуру університету: бібліотека, тренажерний зал, спортивні, комп'ютерна техніка, Wi-Fi об'єкт, відеоконференцзв'язок, впроваджений кампус будівлю і субсидовані транспортні об'єкти. IoBM заробив свою репутацію завдяки чудовій записи інтернатури і працевлаштування випускників. Суворі академічні курси ступеня дозволяють випускникам отримати широту і глибину в обраній ними теми і, отже, ввести широкий спектр кар'єри. Велика кількість випускників приєднатися кращої бізнес-школи в Європі, США і Канаді.

Дослідження є ключовою компетенцією в IoBM. Всі члени громади IoBM активну участь у поширенні знань, проводить дослідження в самих різних тем. Інститут видає науково-дослідний щоквартальний журнал, Пакистан Business Review (PBR), яка визнана Комісією з вищої освіти (HEC) в категорії X і Econlit, Журнал економічної літератури, США. Щорічно HEC фінансував міжнародна конференція забезпечує платформу для презентації дослідження, проведеного в IoBM. Пакистан Журнал інженерних технологій і науки та журналу освіти і розвитку освіти також публікуються. IoBM тепер з'єднаний з PERN2, високошвидкісним виділеної Національної дослідним і освітньою мережею (NREN) для університетів / інститутів та інших наукових галузей Пакистану.

школа

Розташування

Карачі

Institute of Business Management

Address
Korangi Creek
75190 Карачі, Сінд, Пакистан
Телефон
+92 21 111 002 004