International Institute of Management & Technology Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми...

МІМНС є глобальним інститутом прагне задовольнити потреби й амбіції культурної та міжнародної різноманітних студентів, надаючи складні академічні програми від багатьох акредитованих та затверджені міжнародними університетами. Він має технічне співробітництво з Університету Махатми Ганді, Мегхалая, УХН, Центральній Америці та Azteca університету, Мексика. Коли ви вирішили взяти курс в будь-якому з університетів в пропозиції від МІМНС, ви будете вибирати новаторську інститут.

Час, проведений на МІМНС буде реальні інвестиції часу і зусиль, які будуть пожинати вигоду для вас зараз і протягом вашої професійної та особистому житті.

МІМНС показати вам шлях ...!

МІМНС чисто орієнтовані в доставці світового класу, освітньої та вміння просування для студентів і професіоналів, які процвітають в день в день форматі придбати потенціал для зростання, насамперед.

МІМНС з ним спеціально розроблений курси, які надаються знаменитий і досвідчений Міжнародні університети допомогти вам у різьбі для себе аа нич в сьогоднішньому конкурентному середовищі.

Курси в університетах були спеціально розроблені і детально експертами в області, які факультет в цих університетах. Робочі фахівці, які накопичили з працею зароблені знання, також сприяють у форматуванні курси, які прищеплюються студентам.

Психологічна служба в МІМНС може допомогти вам видалити всі плутанини з вашого серця і сказати вам кращий спосіб дістатися до вашої мети, яка була натякає вам протягом дуже довгого часу!

Збільште свій власний капітал на ринку праці Більше 5000 робочих професіонали об'єдналися з МІМНС і набутих бакалаврів, магістрів і докторів наук за допомогою цифрової режим в швидкий спосіб треку через відомих акредитованих університетах по всьому світу, вивчаючи виходячи зі своїх будинків.

Щоденні Поточні веб-Класи E-лекції, розділ за розділом E-Відео Електронні книги та друковані книги Посилання ресурсах

Досвід надзвичайну підтримку від нас, як ви продовжувати навчання в будь-який час, в будь-якому місці з вашого ноутбука, планшета або смартфона. Немає більше проблем комутуючих.

Розташування

Дубай

Address
AW Rostamani Head Office Building,
Office No 201,Plot No129-322,Deira Dubai,

Дубай, Дубай,

Шарджа

Address
Mth floor, Damas Building (Burj-2000), Near General Post Office, Rolla, Sharjah, United Arab Emirates
Шарджа, Шарджа,

Абу-Дабі

Address
Mth Floor, Al Hamid Building, Behind Jumbo Electronics, Old Passport Road
Near Al Falah Signal, Abu Dhabi,


Абу-Дабі, Абу-Дабі,

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія