hwtk University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу, технологій і культури є приватним, схвалених державою і акредитовані університетом науки , що базується в Берліні і іншого дослідження , в Баден-Бадені. Після створення в 2011 році дослідження працює на 1. був доданий в жовтні 2012 року. В якості допоміжного F + U груп, HTWK з більш ніж тридцяти років досвіду прославленого німецького освіти Konzernes вигоди.

дослідження

HTWK бачить свої наукові інтереси в галузі прикладних і, звичайно, пов'язані з дослідженнями в області бізнесу, техніки і культурології. Метою дослідження є отримання нових знань і його розміщення на пропоновані програмах навчання і передачі нових наукових підходів для використання студентів.

публікації

У результатах HTWK Обговорення серії паперу з поточних досліджень членів вузів HTWK бути введено з 2015 року. HTWK документи для обговорення також можуть з'являтися у вигляді статей у фахових журналах, в якості внеску в збірниках або монографій. Вони націлені на вчених / науковців і студентів, а й на національному та міжнародному рівнях зацікавлені в економіці, суспільстві, політиці і культурі і покликані заохочувати людей, щоб відродити професійний дискурс і продовжувати.

Розташування

Берлін

Address
hwtk Berlin
Bernburger Straße 24/25

10963 Берлін, Берлін, Німеччина

Баден-Баден

Address
hwtk Baden-Baden
Jägerweg 8

76532 Баден-Баден, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія