Zuyd University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташування

Ви знайдете Зюйд Університет прикладних наук в південній частині Нідерландів, затиснутий між Німеччиною і Бельгією. Відкрийте для себе це перехрестя країн, культур і мов, де міжнародний і динамічний середовище навчання чекає. Європейські столиці Амстердама, Брюсселя, Лондона і Парижа знаходяться на вашому порозі.

видатна навчання

На Зюйд, ви можете дивитися вперед, щоб отримати вашу міжнародну кар'єру геть до великого початку. Ви отримаєте чудову підготовку для старших або керівній посаді. метод навчання на основі проектів Зюйд дозволяє вам працювати в невеликих групах не більше 15 студентів, за підтримки наставника. Цей метод заохочує Вас взяти активну участь в групових обговореннях і для поліпшення навичок вирішення проблем.

Дрібносерійне і особистий

Зюйд пропонує Вам дрібномасштабні, інтимну середу навчання з усіма перевагами більшого установи. Незважаючи на те що один з найбільших БАС в країні, все факультетів Зюйд є відносно невеликими, дружною спільноти, де ви знайдете особисту і затишну атмосферу. Лекції є інтерактивними, з кімнатою для особистого керівництва, а також свободу розвитку в кваліфікованих і творчого професіонала.

Розташування

Маастрихт

Zuyd Hogeschool

Address
Zuyd University of Applied Sciences
Brusselseweg 150

6217 HB Маастрихт, Лімбург, Нідерланди
Телефон
+31 6 - 39 46 44 73

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія