Wittenborg University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Віттенборг

Ми є унікальною бізнес-школою, де " Краще себе, кращий наш світ " - наш девіз.

Наша місія у Віттенборзі полягає в тому, щоб сприяти досягненню досконалості у викладанні та навчанні міжнародному бізнесу та менеджменту, а також створити найкраще середовище для студентів та співробітників, де інтернаціоналізація, різноманітність та етика закладають основи успішно застосовуваного науково-усвідомленого глобального навчання.

Завдяки нашому головному кампусу, що базується в Апелдорні, ми знайомимо студентів з організаціями в місцевому просторі та регіоні, підвищуючи економічний, культурний та соціальний клімат регіону. Наше розташування в Амстердамі дозволяє нам підтримувати міжнародних підприємців, що приїжджають до Нідерландів, за допомогою спеціальної програми для підприємницьких бакалаврів. Увійдіть у Віттенборг, і ви входите у високомотивовану та націлену на результати організацію, яка працює в різноманітному та полікультурному середовищі, в якому понад 100 національностей працюють, навчаються, інноваціонуються та спілкуються разом. У Віттенборзі ми вважаємо, що навчання повинно бути приємним процесом, який дозволяє розвивати свої цілі та прагнення, а також надає вам постійну підтримку та необхідний тиск на навчання для досягнення цих цілей.

Випускники Віттенборга - громадяни світу; вони виховують повагу і відчувають досягнення. Вони розвинули честолюбство і пишаються передовим досвідом. Вони - наші найбільші посли!

Бакалаврські програми: Унікальна бізнес-програма пропонується у 3 етапи, протягом 3 років у блоках по шість тижнів, командою міжнародних фахівців - з більш ніж 10 країн - в галузі менеджменту, бізнесу, підприємництва та соціальних наук. Через те, що наші викладачі мають одну ногу в діловому світі, наші студенти готові до майбутньої кар'єри ефективним і плідним способом.

MBA

Фонд

Незалежний

У будь-який час більше двох національностей працюють і навчаються разом у двох місцях Апелдорн та в Амстердамі. Англійська мова є єдиною мовою навчання у всіх кампусах.

Понад 30 років рекорду

Тисячі випускників з найвищою працездатністю, починаючи з 1987 року, зараз продовжують кар'єру в Нідерландах та в усьому світі.

потрійний європейський акредитований

Програми зі ступенів визнані та акредитовані Міністерством освіти, культури Голландії

Глокальний

Візити компанії, реальні проекти, стажування та запрошені доповідачі: велика кількість місцевих та регіональних взаємодій з урядом, компаніями та організаціями. Мислення глобально, але діє локально.

дослідницьке середовище

Заохочення та реалізація регіональних, європейських та міжнародних проектів у Науково-дослідному центрі в таких сферах, як стійкість, технології, соціальні інновації, освіта

підхід орієнтований на споживача

Особистий підхід, сімейне оточення та особисте навчання, керівництво та підтримка. Більшість програм дозволяють студентам починати

.

Навчальний підхід

alt = "Філософія освіти Віттенборга - це стимулювання реального життя у своєму підході до освіти. Наша диференційована програма, що поєднує традиційне навчання на основі знань з розвитком навичок і компетенцій, призводить до ситуації професійного навчання, в якій студенти можуть виявити свої сильні і слабкі сторони. - побудова на першому і вдосконалення останнього.

  • alt = "Студенти Віттенборга навчиться ідентифікувати середовище, в якому вони перебувають, і відповідно адаптуватися.
  • alt = "Студенти Віттенборга навчиться говорити, що вони роблять і робити те, що вони говорять.

Розташування

Апелдорн

Address
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Апелдорн, Гелдерланд, Нідерланди

Амстердам

Address
Herikerbergweg 260
1101 CT Amsterdam Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди