Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до школи громадської політики Віллі Брандта

"Найкращий спосіб прогнозувати майбутнє - створити його".

Віллі Брандт

Ласкаво просимо до Школи публічної політики Віллі Брандта, найстарішої державної школи Німеччини, розташованої у новому державному університеті. Створений у 2002 році як факультет юридичних, соціальних та економічних наук, він функціонував як міждисциплінарний, практично орієнтований та міжнародний вищий навчальний інститут, який готує студентів до вимог та викликів сучасного складного політичного світу.

Близько тридцяти років тому Віллі Брандт, як голова комісії Північ-Південь, передбачав появу цього світу і уподібнив його "піднесення нової цивілізації". Це спричинить безпрецедентні масштаби та складності, але це також дозволить нові шляхи їх подолання, виходячи з підвищеної обізнаності про глобальну взаємозв'язок та чіткої довіри до можливості колективних політичних дій.

Місія Brandt School протягом останніх десяти років полягала у тому, щоб створити потенціал майбутніх політиків з усього світу у цих приміщеннях. Це було зроблено завдяки поєднанню навчальної програми грандіозних навчальних програм державної політики в Північній Америці з відмінною перспективою, що її розташування в самому центрі Європи та на перетині між Заходом та Сходом, тягне за собою "старе" та "нове" . Отриманий підхід Брандт Школи виділяється через його систематичну трансдисциплінарність, її всеохоплюючу глобальну спрямованість та методичне зв'язування теорії та практики.

Це також на сучасному етапі, беручи геополітичний підйом глобального Півдня настільки серйозно, як постійне значення спадщини світової Півночі. Це не обмежується тільки зрілими демократіями, ані елітними процесами прийняття рішень, але охоплює всі види політичного середовища, від державного управління до недержавного управління, від конфліктів та переходу до розвитку та збереження. У цьому вона навмисно прагне вийти за рамки надання технократичного досвіду і натомість прагне надати студентам аналітичний інструментарій, необхідний для розуміння та взаємодії з функціональними логіками політичних, соціальних та економічних процесів у різноманітті операційних театрів.

У цьому контексті Брандт школа виховує майбутніх лідерів у уряді, громадянському суспільстві та приватному підприємництві. Його викладання вбудоване в динамічну та високоінноваційну дослідницьку середу, в якій інтегровано вивчаються найсучасніші теми державної політики та розширено методологічні межі соціальних наук. Розуміється як дисципліна дисциплін, державна політика сидить на взаємозв'язку між теорією та практикою, розумінням і взаємодією, знаннями та політикою. Завдяки своїм партнерам, зокрема Фонду Ханієля, школа Брандта змогла максимально використати своє унікальне розташування в столиці Тюрінгії Ерфурт, в самому центрі об'єднаної Німеччини, пройняту глибоким історичним значенням від Реформації до Тридцятирічна війна, від Веймару до стіни, з близькими інфраструктурними та інтелектуальними зв'язками з іншими важливими центрами, Берлін, Франкфурт, Дрезден, Прага, щоб назвати лише кілька. Це така ситуація, в якій для тих, хто формує політику майбутнього, процвітає якийсь рефлексивний простір. Це місце бути!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Willy Brandt School of Public Policy at the University of Erfurt

Теза Прийом Ваша програма Вартість навчання ... [+]

Теза

Прийом

Ваша програма

Вартість навчання

[-]
Німеччина Ерфурт
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Study Public Policy at the Willy Brandt School in Erfurt: A Student's Testimonial