Willy Brandt School of Public Policy at the University of Erfurt

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа публічної політики Віллі Брандта , найстаріша школа німецької публічної політики, розташована в його новітньому державному університеті, Ерфуртському університеті . Створена в 2002 році як частина факультету юридичних, соціальних та економічних наук, школа функціонує з тих пір, як міждисциплінарний, орієнтований на практику та міжнародний інститут вищої освіти, який готує студентів до запитів і викликів сучасного складного політичного світу.

Майже сорок років тому Віллі Брандт , виконуючи обов'язки голови Комісії Північ-Південь, передбачив виникнення цього світу і уподібнив його "піднесенню нової цивілізації". Це призведе до безпрецедентних за масштабами та складністю викликів, але все ж дасть змогу вирішити нові шляхи їх вирішення, засновані на посиленому усвідомленні глобальної взаємопов'язаності та чіткому впевненості у можливості колективних політичних дій.

Місія школи Брандта полягає у згуртуванні майбутніх політиків з усього світу у цих приміщеннях. Це було зроблено, поєднуючи перевірену часом навчальну програму великих північноамериканських шкіл публічної політики з відмітною перспективою, що її розташування в самому центрі Європи та на перетині між Заходом та Сходом, «старим» та «новим», тягне за собою .

Отриманий підхід школи Брандта виділяється систематичною трансдисциплінарністю, всебічно орієнтованим на неї глобальним спрямуванням та методичним зв'язком теорії та практики .

Це обстановка, в якій процвітає такий вид рефлексивного простору, необхідний для політиків майбутнього. Це місце бути!126484_126382_P08_cut.jpg

Розташування

Ерфурт

Address
Universität Erfurt
Willy Brandt School of Public Policy
Postfach / P.O. Box 90 02 21

99105 Ерфурт, Тюрингія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія