Webster Leiden Campus- Webster University USA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вебстерський університет

Заснований у Сент-Луїсі, штат Міссурі в 1915 році, Університет Вебстера є акредитованим неприбутковим американським університетом з більш ніж 100 місцями в десяти країнах. Наразі в університетах Вебстера навчаються 22 000 студентів по всьому світу. Університет Вебстера користується міжнародною репутацією викладачів і академічних знань. Відомий своїми інноваційними, акредитованими освітніми програмами, Webster відповідає потребам студентів, бізнесу та працюючих дорослих по всьому світу.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Кампус Webster Leiden є одним з чотирьох міжнародних кампусів, розташованих у Європі. Це єдиний в Нідерландах інститут вищої освіти, що пропонує акредитовані американцями ступені (як бакалаврат / бакалавр, так і магістр / MBA освіта). Оскільки Вебстер почав пропонувати американські дипломи в Нідерландах у 1983 році, більше 1600 студентів закінчили навчання. Його випускники працюють для багатьох найпрестижніших і цікавих компаній і організацій у світі.

Кампус Вебстера Лейдена

• Webster почав свою діяльність в 1983 році в чарівній будівлі в історичному центрі Лейдена.

• Webster є єдиним акредитованим інститутом вищої освіти в Нідерландах, що пропонує американські акредитовані ступені (як бакалаврат / бакалавр, так і магістр / MBA освіта).

• В даний час проживає 300 студентів, що представляють 50-ти національностей, з мережею випускників майже 2000 студентів.

• Webster - неприбутковий університет (Stichting), присвячений досконалості

Розташування

Лейден

Address
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1


2311 EA Лейден, Південна Голландія, Нідерланди