WHU – Otto Beisheim School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

УПС - Отто Beisheim школа менеджменту переслідує досконалості в усьому, що робить. Ця філософія підкреслюється наше твердження "Досконалість управління освіти." Ми досягнемо нашої мети досконалості через мотивацію і відданість Whu студентів і співробітників (пристрасті), їх заклик до соціальної відповідальності (Люди) і вірність принципу, що результати розраховувати (Продуктивність).

пристрасть

Для сприяння підприємницькій, інноваційного мислення і дій, ми надаємо інтелектуального і творчого середу, характеризується участь і прихильність всіх учасників.

Люди

Ми зміцнити, заохочувати і виклик індивідуальний розвиток особистості та соціальну відповідальність через взаємної довіри, підтримки та поваги в співтовариство студентів, випускників і викладачів.

продуктивність

Ми прагнемо надати нашим студентам видатне міжнародному орієнтованих і до-до-дати навчання і виховання, яка ґрунтується на власних дослідженнях Whu в.

Пристрасть, Люди і продуктивність є наріжними каменями нашої програми. Тільки активно просуванні підприємницьких підходів та інновацій, ми зможемо досягти нашої мети: для навчання та підготовки майбутніх лідерів економіки. Постійно присутній УПС дух, народжений взаємної довіри, підтримки та поваги, терпить довго після часу, проведеного в бізнес-школі. Він готує людину брати на себе відповідальність в бізнесі та суспільстві. Культура виступ на УПС знаходить відображення як у його чудових студентів і випускників, а також у відмінному досліджень і наукових кіл, неодноразово визнавався незалежними рейтингах і акредитацій.

Розташування

Валандар

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
WHU Campus Vallendar
Burgplatz 2

56179 Валандар, Рейнланд-Пфальц, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited