Vrije Universiteit Amsterdam

Введення

Прочитайте офіційний опис

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (" VU Amsterdam ") - це всесвітньо відомий науково-дослідний університет, заснований у 1880 році. Університет пропонує понад 175 програм, які викладають англійською мовою на рівні бакалавра, магістра та доктора наук, для більш ніж 26 000 студентів з усього світу. Студенти та співробітники 122 національностей створюють динамічну міжнародну академічну спільноту.

VU Amsterdam розташований у найбільш активному місті Амстердамі, одному з найбільш мультикультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах і де англійською мовою є другою мовою. Кампус оточений одним з найбільш динамічних і швидко зростаючих ділових районів Нідерландів, де розміщено понад 700 компаній.

Маючи понад 26 000 студентів, з яких 4 088 є міжнародними, VU Amsterdam проводить передові дослідження проблем суспільного та наукового значення. Ми виділяємо себе у дослідженні та освіті через чотири міждисциплінарні теми: здоров'я людини та науки про життя, наука про стійкість, пов'язаний світ та управління суспільством. Як студент, це допоможе вам зазирнути за межі наукових дисциплін і шукати відчутні рішення для кращого світу. Крім того, VU Amsterdam розглядає різноманітність, чи то в культурі, переконаннях, національності чи попередній освіті, як джерело інновацій і прогрес, і, отже, особлива сила.

Якість освіти

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) має репутацію стерлінгів за високу якість навчання. Ви працюєте у відносно невеликих групах, в яких значний акцент робиться на взаємодію та особистий підхід. Навчання добре організоване. Це відображається, наприклад, у чіткій структурі навчальних програм.

Відкриті дні

Ви хочете ознайомитись з Vrijde Universiteit Amsterdam та всіма їхніми програмами? - Тоді приєднуйтесь до наших днів відкритих дверей!

Дні відкритих бакалаврів 30 та 31 жовтня

Натисніть тут для отримання додаткової інформації та тут, щоб попередньо зареєструватися!

Господарський вечір 1 грудня

Клацніть тут для отримання додаткової інформації та попередньої реєстрації!

Вебінар магістрів 5 листопада 2020 року

Інтернет-вебінар, який проводить Міжнародний офіс. Вони допоможуть вам у процесі подання заявки та допоможуть з проживанням та візою. Призначена аудиторія цього заходу магістратури - це студенти, які мають намір розпочати магістерську програму у вересні 2021 р. Натисніть тут, щоб зареєструватися.

Зустріньте нас у своїй країні

VU Amsterdam часто присутній на міжнародних освітніх ярмарках по всьому світу. Буде приємно зустрітися з вами на нашому стенді! Будь ласка, приєднуйтесь до однієї з наших презентацій, візьміть брошуру чи флаєр та поцікавтесь у наших колег та випускників про все, що вам потрібно знати про навчання у VU Amsterdam .

Живий Амстердам

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Будучи студентом VU Amsterdam , ви можете скористатися усіма перевагами, що пропонуються столицею. Усього за п'ятнадцять хвилин ви перебуваєте в жвавому центрі Амстердама, де є численні магазини, розваги, парки та кафе для тротуару. Амстердам є безпечним і широко розмовляють англійською мовою.

Персональний нагляд

VU Amsterdam приділяє значну увагу персональним консультаціям з вивчення. Одразу на початку курсу навчання ви ознайомтесь із консультантом з навчальних програм вашої програми. Ця особа запропонує вам поради щодо будь-яких проблем, які можуть виникнути у процесі навчання, та відповість на запитання про ринок праці.

Унікальна ідентичність

VU Amsterdam був першим в Нідерландах університетом, створеним приватною особою, без втручання з боку церкви чи держави. Ця спадщина все ще є дуже частиною того, хто ми є: VU виступає за Vrije Universiteit, який буквально перекладається як "Вільний університет". З самого початку університет визначив власні галузі досліджень, створив власні навчальні програми та практикував свої власні дидактичні методи.

Легко доступний

Vrije Universiteit Amsterdam легко дістатися на громадському транспорті. Аеропорт Схіпхол лише за 8 хвилин їзди на поїзді. Станція метро Amsterdam Zuid знаходиться за декілька хвилин ходьби від університету VU University Amsterdam. Існує також швидкий трамвайний зв'язок з Центральним вокзалом Амстердама або Амстердамською станцією Слотердік, час проїзду всього шістнадцять хвилин. VU Amsterdam також легко доїхати на машині, розташована недалеко від Амстердамської орбітальної автомагістралі.

Кампус університету

Майже всі наші студенти, співробітники та програми розташовані на кампусі: єдиний будівельний комплекс в діловому районі Амстердама. Відповідно, в процесі навчання дуже легко ознайомитись з іншими дисциплінами.

Акредитація

Vrije Universiteit Amsterdam повністю визнається міністерством освіти Нідерландів як науково-дослідний університет. Всі програми ступеня в Університетському університеті Амстердама або акредитовані або під час акредитації NVAO, Організації з акредитації Нідерландів та Фландрії. Цей орган був створений за міжнародним договором та гарантує якість вищої освіти у Нідерландах та фламандською мовою Бельгії шляхом акредитації навчальних програм.

Типи програм

VU Amsterdam пропонує чотири типи програм:

  • Бакалаврські програми (що ведуть до BA / LLB / BSc)
  • Магістерські програми (що ведуть до MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Докторські / докторські програми (що ведуть до кандидата наук / докторантури)
  • Недипломні програми (Навчання за кордоном та обмін / Літня / Зимова школа)

Стипендії

За допомогою нашої власної стипендії, Програми стипендій VU (VUFP), ми пропонуємо високо мотивованих студентів з відмінними результатами навчання унікальну можливість досягти ступеня магістра з фінансовою підтримкою університету. Стипендія VUFP - це відмова від навчання. Стипендіальна програма Holland (HSP) призначена для студентів з-поза межами Європейського економічного простору (ЄЕЗ), які хочуть стежити за програмою магістра в Нідерландах. VU Amsterdam охоплює різноманіття як збагачення нашого вчення, дослідження та наш внесок у розвиток суспільства. Ця стипендія спеціально призначена для відмінних студентів, які сприяють різноманітності в нашому кампусі. Як міжнародний студент, який планує навчатися в VU Amsterdam , ви можете подати заявку на різноманітні гранти та стипендії. Детальну інформацію про стипендії та терміни можна знайти на WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS АБО WWW.GRANTFINDER.NL.

Програма стипендій VU

Програма стипендій VU (VUFP) пропонує талановитим майбутнім студентам унікальну можливість пройти ступінь у магістерських програмах у ВУ.

Організація

VU Amsterdam - це традиційний голландський університет, який очолює Виконавча рада (три члени) та має 10 факультетів безпосередньо під керівництвом виконавчого комітету. Кожен факультет надає один або більше бакалаврських та магістерських програм та проводить дослідження. Всі вони організовані по-різному, але більшість з них мають рада, центральний персонал, кілька кафедр та випускників шкіл. Університет також має ряд службових відділів, з яких є Міжнародний офіс, а також ряд міждисциплінарних дослідницьких інститутів.

Приватно чи публічно?

VU Amsterdam є одним з 14 державних університетів, які визнані міністерством освіти Нідерландів і тому частково фінансуються урядом. Під голландською системою уряд субсидує визнані університети на основі їх кількості студентів, а також встановлює ліміти та керівні принципи стосовно плати за навчання, які ці університети мають право стягувати. Це забезпечує доступ до якісної вищої освіти для всіх голландських громадян, багатих або бідних. VU Amsterdam вітає заявників з усіх професій.

Міжнародні офісні послуги VU

  • Віза / вид на проживання

Дізнайтеся, чи потрібна вам віза / вид на проживання та як це буде організовано.

  • Розміщення

Інформація про розміщення у VU Amsterdam .

  • Реєстрація в муніципалітеті

Коли ви приїхали в Нідерланди, ви повинні зареєструватися в муніципалітеті. Дізнайтеся, що потрібно зробити.

  • Введення діяльності

Після Вашого приїзду в VU Amsterdam пройдуть численні вступні заходи.

  • Unibuddy

Цікаво про студентське життя у VU Amsterdam ? Клацніть тут, щоб запитати наших міжнародних студентських послів.

Розташування

Амстердам

VU University Amsterdam

Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam
De Boelelaan 1105

1081 HV Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди
Телефон
+31 20 598 9898

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc
Магістратура