Прочитайте офіційний опис

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam (" VU Amsterdam ") - це всесвітньо відомий дослідницький університет, заснований у 1880 році. Університет пропонує понад 170 програм англійської мови на рівні бакалавра, магістра та доктора наук для більш ніж 24 000 студентів з усього світу. Студенти та співробітники 84 національностей створюють динамічну міжнародну академічну спільноту.

VU Amsterdam розташований у найбільш активному місті Амстердамі, одному з найбільш мультикультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах і де англійською мовою є другою мовою. Кампус оточений одним з найбільш динамічних і швидко зростаючих ділових районів Нідерландів, де розміщено понад 700 компаній.

Маючи понад 24 000 студентів, з яких 4 088 є міжнародними, VU Amsterdam проводить передові дослідження проблем суспільного та наукового значення. Ми виділяємо себе у дослідженні та освіті за допомогою чотирьох міждисциплінарних тем: «Про здоров'я людини та науки про життя», «Наука для сталого розвитку», «Зв’язаний світ» та «Управління суспільством». Як студент, це допоможе вам зазирнути за межі наукових дисциплін та шукати відчутні рішення для кращого світу. Крім того, VU Amsterdam розглядає різноманітність, будь-яка культура, переконання, національність чи попередня освіта, як джерело інновацій. і прогрес, і, отже, особлива сила.

Якість освіти

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) має репутацію стерлінгів за високу якість навчання. Ви працюєте у відносно невеликих групах, в яких значний акцент робиться на взаємодію та особистий підхід. Навчання добре організоване. Це відображається, наприклад, у чіткій структурі навчальних програм.

Живий Амстердам

Університет розташований у живій містечку Амстердамі, одній з найбільш багатокультурних міст світу, з найбільшою концентрацією студентів у Нідерландах, де англійська мова є другою мовою. Будучи студентом VU Amsterdam , ви можете скористатися усіма перевагами, що пропонуються столицею. Усього за п'ятнадцять хвилин ви перебуваєте в жвавому центрі Амстердама, де є численні магазини, розваги, парки та кафе для тротуару. Амстердам є безпечним і широко розмовляють англійською мовою.

Персональний нагляд

VU Amsterdam приділяє значну увагу персональним консультаціям з вивчення. Одразу на початку курсу навчання ви ознайомтесь із радником з навчальних програм вашої програми. Ця особа запропонує вам поради щодо будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас під час навчання, та відповість на запитання щодо ринку праці.

Унікальна ідентичність

VU Amsterdam був першим в Нідерландах університетом, створеним приватною особою, без втручання з боку церкви чи держави. Ця спадщина все ще є дуже частиною того, хто ми є: VU виступає за Vrije Universiteit, який буквально перекладається як "Вільний університет". З самого початку університет визначив власні галузі досліджень, створив власні навчальні програми та практикував свої власні дидактичні методи.

Легко доступний

Vrije Universiteit Amsterdam легко дістатися на громадському транспорті. Аеропорт Схіпхол лише за 8 хвилин їзди на поїзді. Станція метро Amsterdam Zuid знаходиться за декілька хвилин ходьби від університету VU University Amsterdam. Існує також швидкий трамвайний зв'язок з Центральним вокзалом Амстердама або Амстердамською станцією Слотердік, час проїзду всього шістнадцять хвилин. VU Amsterdam також легко доїхати на машині, розташована недалеко від Амстердамської орбітальної автомагістралі.

Кампус університету

Майже всі наші студенти, співробітники та програми розташовані на кампусі: єдиний будівельний комплекс в діловому районі Амстердама. Відповідно, в процесі навчання дуже легко ознайомитись з іншими дисциплінами.

Акредитація

Vrije Universiteit Amsterdam повністю визнається міністерством освіти Нідерландів як науково-дослідний університет. Всі програми ступеня в Університетському університеті Амстердама або акредитовані або під час акредитації NVAO, Організації з акредитації Нідерландів та Фландрії. Цей орган був створений за міжнародним договором та гарантує якість вищої освіти у Нідерландах та фламандською мовою Бельгії шляхом акредитації навчальних програм.

Типи програм

VU Amsterdam пропонує чотири типи програм:

  • Бакалаврські програми (що ведуть до BA / LLB / BSc)
  • Магістерські програми (що ведуть до MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Докторські / докторські програми (що ведуть до кандидата наук / докторантури)
  • Недипломні програми (навчання за кордоном)

Стипендії

За допомогою нашої власної стипендії, Програми стипендій VU (VUFP), ми пропонуємо високо мотивованих студентів з відмінними результатами навчання унікальну можливість досягти ступеня магістра з фінансовою підтримкою університету. Стипендія VUFP - це відмова від навчання. Стипендіальна програма Holland (HSP) призначена для студентів з-поза межами Європейського економічного простору (ЄЕЗ), які хочуть стежити за програмою магістра в Нідерландах. VU Amsterdam охоплює різноманіття як збагачення нашого вчення, дослідження та наш внесок у розвиток суспільства. Ця стипендія спеціально призначена для відмінних студентів, які сприяють різноманітності в нашому кампусі. Як міжнародний студент, який планує навчатися в VU Amsterdam , ви можете подати заявку на різноманітні гранти та стипендії. Детальну інформацію про стипендії та терміни можна знайти на WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS АБО WWW.GRANTFINDER.NL.

Програма стипендій VU

Програма стипендій VU (VUFP) пропонує талановитим майбутнім студентам унікальну можливість пройти ступінь у магістерських програмах у ВУ.

Організація

VU Amsterdam - це традиційний голландський університет, який очолює Виконавча рада (три члени) та має 10 факультетів безпосередньо під керівництвом виконавчого комітету. Кожен факультет надає один або більше бакалаврських та магістерських програм та проводить дослідження. Всі вони організовані по-різному, але більшість з них мають рада, центральний персонал, кілька кафедр та випускників шкіл. Університет також має ряд службових відділів, з яких є Міжнародний офіс, а також ряд міждисциплінарних дослідницьких інститутів.

Приватно чи публічно?

VU Amsterdam є одним з 14 державних університетів, які визнані міністерством освіти Нідерландів і тому частково фінансуються урядом. Під голландською системою уряд субсидує визнані університети на основі їх кількості студентів, а також встановлює ліміти та керівні принципи стосовно плати за навчання, які ці університети мають право стягувати. Це забезпечує доступ до якісної вищої освіти для всіх голландських громадян, багатих або бідних. VU Amsterdam вітає заявників з усіх професій.

Міжнародні офісні послуги VU

  • Віза / вид на проживання

Дізнайтеся, чи потрібна вам віза / вид на проживання та як це буде організовано.

  • Розміщення

Інформація про розміщення у VU Amsterdam .

  • Реєстрація в муніципалітеті

Коли ви приїхали в Нідерланди, ви повинні зареєструватися в муніципалітеті. Дізнайтеся, що потрібно зробити.

  • Введення діяльності

Після Вашого приїзду в VU Amsterdam пройдуть численні вступні заходи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Vrije Universiteit Amsterdam

Історія сучасного мистецтва - спеціалізація, орієнтована на візуальне, технологічне та цифрове мистецтво з 1960-х років. У сучасному мистецтві далеко не обмежуючись класи ... [+]

Про

Історія сучасного мистецтва - спеціалізація, орієнтована на візуальне, технологічне та цифрове мистецтво з 1960-х років. У сучасному мистецтві далеко не обмежуючись класичними арт-формами живопису, скульптури та графіки, включає в себе монтажне мистецтво та проекти, пов'язані з сайтом, цифровий чи новий медіа-арт (інтерактивні інсталяції, локативні медіа-роботи, програмне мистецтво, мережеве мистецтво, електронне мистецтво та відео-арт), перформативні та активісти проекти та художні дослідження.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма М. А. Історія світової історії та міжнародних досліджень зосереджується на тому, як циркуляція людей, товарів і ідей по всьому світу розвивалася з часом і формув ... [+]

Програма М. А. Історія світової історії та міжнародних досліджень зосереджується на тому, як циркуляція людей, товарів і ідей по всьому світу розвивалася з часом і формувала світ, як ми його знаємо сьогодні. Курси займаються різними темами, від «великої дивергенції» між промисловим розвитком у Китаї та Європою до невільної праці в глобальній перспективі, циркуляцією расових теорій та глобальними міграціями. У спеціалізованих курсах ви дізнаєтеся від наших фахівців про останні тенденції. Вибір теми для магістерської роботи є безкоштовним.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Міждисциплінарна магістерська програма «Історія: медична і охорона здоров'я» поєднує в собі історію здоров'я та медицини з широким спектром мистецьких та гуманітарних під ... [+]

Міждисциплінарна магістерська програма «Історія: медична і охорона здоров'я» поєднує в собі історію здоров'я та медицини з широким спектром мистецьких та гуманітарних підходів. Класи досліджують різні способи, якими досліджували і розуміли тіла і розум, і як ці різні способи пізнання формують повсякденне життя, медичну практику і політику охорони здоров'я. Учасники навчаються контекстуалізувати медичні ідеї в часі та культурі, а також аналізувати різноманітні джерела, включаючи історичні артефакти, комікси та фільми, медичні тексти та медичну журналістику. Спираючись на методи з усіх дисциплін, студенти будуть розширювати свої інструменти дослідження поза межами письмового слова, а також враховувати звуки, запахи, зовнішній вигляд минулого та його уроків і спадщини в даний час.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма MA History Religion and Society фокусується на розумінні змінювальної ролі релігії (ів) в суспільстві від античності до наших днів. Курси стосуються таких питань ... [+]

Програма MA History Religion and Society фокусується на розумінні змінювальної ролі релігії (ів) в суспільстві від античності до наших днів. Курси стосуються таких питань, як: які відносини між релігією, політикою і суспільством з часів античності? Як ми можемо зрозуміти поступове відокремлення Церкви від держави і нових форм поклоніння, інакомислення і відданості з часів західного середньовіччя? Яким був вплив більш широких процесів, таких як секуляризація, глобалізація і колоніалізм?... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська,нідерландський
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Культури Дизайн Магістерська програма все про вивчення дизайну, графічного дизайну та моди в широкому культурному контексті різноманітною. Акцент робиться на ... ... [+]

Майстер в культурах дизайну

Культури Дизайн Магістерська програма все про вивчення дизайну, графічного дизайну та моди в широкому культурному контексті різноманітною. Основна увага приділяється як дизайнер, як «автор» і складного ланцюга виробництва, продажу, споживання і критики, в якій дизайн працює і отримує своє багато різних значень. Дизайн Культури відновлює конструкцію, як основний об'єкт наукового інтересу, не відволікаючись від культурного і матеріального контексту, в якому вона працює. Програма поєднує в собі універсалом, порівняльний підхід до дизайну з чітким акцентом на історії та теорії.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Vrije Universiteit Amsterdam

Програма Дуйзенберг почесті на фінансових ринках і регулюванню надає студентам широку перспективу про те, як функціонують фінансові ринки. Ця програма поєднує в дисциплін ... [+]

Програма Дуйзенберг почесті на фінансових ринках і регулюванню надає студентам широку перспективу про те, як функціонують фінансові ринки. Ця програма поєднує в дисциплінах фінанси, бухгалтерський облік, право і регулювання. Метою програми є дати вам тверду заземлення в цих дисциплінах. Це дозволить вам зробити швидкий старт в якості всебічного фінансів професійною. Міждисциплінарні навчені професіонали фінансів є хороші позиції на ринку праці. Ця програма відмінністю є складним завданням через додаткових дисциплін, додаткових курсів, додаткових складних завдань і додаткової програми лідерства.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма унікальною магістра в галузі міжнародних злочинів та кримінології вчить невелику групу приблизно 25 студентів необхідні інтелектуальні навички ... ... [+]

Майстер в галузі міжнародних злочинів та кримінології (MSc)

Програма унікальною магістра в галузі міжнародних злочинів та кримінології вчить невелику групу близько 25 студентів необхідні інтелектуальні навички, щоб прийняти такий підхід і навчає їх, як застосувати свої знання і досвід в реальних ситуаціях.

Програма в двох словах

Міжнародні злочини та кримінології є один рік, повна програма часу. Вона повністю англійською мовою. Програма має справу з міжнародними злочинами в широких рамках. Акцент робиться на ролі окремих осіб, груп, держав і міжнародного співтовариства. Ви отримаєте уявлення про психологію злочинців, познайомитися з кримінологічних теорій організаційних процесів і обговорення політичних питань на міжнародній арені. Такі предмети, як тортури, згвалтування і геноцид обговорюються під час занять. Це може бути емоційно вимогливим, але наша кінцева мета це взяти науковий підхід до цих тем з метою підготовки заходів, які могли б допомогти запобігти ці види злочинів у майбутньому. Ви навчитеся аналізувати те, що робить людей тортур (етіологія), навчаються, як вимірювати і розслідування цих злочинів (поширеність) і виклик критично відображати на режимах правосуддя перехідного періоду (реакції). Це можна зробити, обговорюючи важливі поняття міжнародного кримінального права та застосування кримінологічні, соціологічні та психологічні теорії міжнародних злочинів. Програма готує студентів, щоб стати як вчені та фахівці. Після закінчення PROGRAMMA, ви зможете об'єктивно оцінити емпіричних даних і критично прокоментувати теоретичних понять, з одного боку, і проект політики, розробці превентивних стратегій і робити польові роботи на інший.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Vrije Universiteit Amsterdam

Ця програма готує вас до кар'єри як дослідника з філософії. Вона зосереджена на центральних питаннях, що стосуються знань та моралі людини, і дозволяє спеціалізуватися в ... [+]

Про

Ця програма готує вас до кар'єри як дослідника з філософії. Вона зосереджена на центральних питаннях, що стосуються знань та моралі людини, і дозволяє спеціалізуватися в різних напрямках. Поєднання історичних та сучасних перспектив - це ключова особливість всієї програми. Цілями нашої програми є:

Щоб допомогти вам отримати поглиблене знайомство з найсучаснішими дискусіями та проблемами в гносеології, морально-політичній філософії, а також їх історичним корінням.Підготувати свої навички досліджень.Щоб підготувати вас до кандидата наук траєкторіяЩоб допомогти застосувати історично обґрунтований аналіз основ знань та моралі до актуальних питань, таких як природа фальшивих новин і теорій змови, кліпець, скептицизм, зв'язок між свободою та рівністю, особиста відповідальність за колективні наслідки або моральність ринків .... [-]
Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Економетрія ... [+]

Магістерська програма з економічної теорії та операційних досліджень у VU Campus пропонує вам можливість розвивати свої кількісні навички для їх використання в галузі фінансів, маркетингу, економіки та бізнесу.

Економетрія та дослідження операцій відкриває вікно в складний світ, який дає уявлення про те, на яких людей, підприємствах та урядах грунтуються свої рішення. Економетрика - це наука та мистецтво використання статистичних методів для аналізу фінансових, маркетингових та економічних даних, в даний час часто великі дані. Операційні дослідження - це наука та мистецтво прийняття кращих рішень в економіці, менеджменті та фінансах за допомогою математичних методів.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Розширення ринків і зростаюча складність і різноманітність фінансових продуктів породжують зростаючий попит на кваліфікованих фахівців для створення, ціни та хеджування с ... [+]

Огляд

Фінансовий інжиніринг - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій».

Розширення ринків і зростаюча складність і різноманітність фінансових продуктів породжують зростаючий попит на кваліфікованих фахівців для створення, ціни та хеджування складних похідних. Спеціалізація в галузі фінансового інжинірингу надає Вам передові кваліфікації в дослідженні операцій та фінансах, від управління фінансовими портфелями до аналізу ризиків на фінансових ринках. Фінансовий інжиніринг - це місце, де фінансування відповідає дослідженню операцій!... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістр з економіки був розроблений для майбутнього професійного економіста, який цікавиться соціальними проблемами. Він вчить вас основним елементам сучасної економічної ... [+]

Магістр економіки

Магістр з економіки був розроблений для майбутнього професійного економіста, який цікавиться соціальними проблемами. Він викладає основи сучасної економічної теорії та як застосовувати їх до повсякденних проблем у ряді основних напрямків політики. Використовуючи поведінкові економічні моделі та статистичні методи, економісти прагнуть відповісти на макроекономічні та мікроекономічні питання. Зони зосередження включають бідність і нерівність, соціальне забезпечення, зростання та інфляцію, а також екологічну політику. Ви дізнаєтеся, як застосувати економічну техніку, отриману на бакалавраті, як застосувати структурований підхід до практичних проблем. Будучи студентом магістра, ви станете різнобічним, всебічним економістом, здатним самостійно вирішувати важливі економічні проблеми.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Для видобування інформації з дуже великих сховищ тексту, ви повинні знати, що ви шукаєте і як його знайти. Магістерська програма Text Mining AI навчає всіх, хто має ступі ... [+]

Для видобування інформації з дуже великих сховищ тексту, ви повинні знати, що ви шукаєте і як його знайти. Магістерська програма Text Mining AI навчає всіх, хто має ступінь бакалавра та / або магістра, як використовувати текстові розробки, застосовуючи методи штучного інтелекту (AI). Ви дізнаєтеся, які є можливості та обмеження, і як відобразити результати та міждисциплінарні аспекти.

Що таке видобування тексту AI?... [-]
Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 семестр
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Земна наука - загальна програма магістра, яка відрізняється від спеціалізованих майстрів, які ми пропонуємо. Програма дає вам можливість вибрати ... ... [+]

Магістр наук про Землю

Vrije Universiteit Amsterdam відомий тим, що об'єднує всі спеціалізації з наук про Землю з іншими предметними областями. Науки про Землю в нашому університеті тісно пов'язані з біологією та природоохоронними науками. Навіщо обмежувати себе лише геологом чи географом? Стань справжнім науковцем Землі, що має далекосяжні знання, які дозволять вам реально максимально використати ваше майбутнє. Як точно взаємодіють льодові століття, життя, тектоніка плит та циклів CO2 в земній корі та океанах? Яка взаємозв'язок між ландшафтними та руйнованими рухами при знайомстві скель або в процесах, таких як підйом та ерозія?... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Ви цікавитесь політикою, і хотіли б ви спеціалізуватися в європейській політиці та порівняльній перспективі? Однорічна магістерська програма з вивчення англійської мови " ... [+]

Про

Ви цікавитесь політикою, і хотіли б ви спеціалізуватися в європейській політиці та порівняльній перспективі? Однорічна магістерська програма з вивчення англійської мови "Політологія": Європейська державна політика може стати правильним вибором для вас. У цій магістерській програмі ви проаналізуєте, як соціальні, економічні та політичні зміни впливають на європейські політичні системи та установи управління на міжнародному та національному рівнях з порівняльної точки зору.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Як ми, як суспільство, справляємося зі складними колективними проблемами, такими як зміна клімату, тероризм та зростання витрат на охорону здоров'я? Соціальна стійкість - ... [+]

ЧОМУ ДОСЛІДЖЕННЯ СУСПІЛЬНОСТІ?

Як ми, як суспільство, справляємося зі складними колективними проблемами, такими як зміна клімату, тероризм та зростання витрат на охорону здоров'я? Соціальна стійкість - це здатність вижити, адаптуватися та розвиватися в умовах цих стресів та потрясінь. У цій мультидисциплінарній програмі "Дослідження майстрів" ви навчитесь аналізувати складні суспільні проблеми, а також як збирати, аналізувати та інтерпретувати великі дані, дозволяючи вам співпрацювати з зацікавленими сторонами суспільства для досягнення стійких рішень для суспільних проблем.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
2 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Трек Філософія права та управління дворічної майстер-філософії навчає студентів філософсько відобразити припущення та основні риси сучасних західних правових систем. Прог ... [+]

Про

Трек Філософія права та управління дворічної майстер-філософії навчає студентів філософсько відобразити припущення та основні риси сучасних західних правових систем. Програма є міждисциплінарною. Загальні філософські курси та спеціальні курси філософії права об'єднуються з власним вибором студента юридичних курсів. Студенти цієї композиції зазвичай одночасно закінчують ступінь магістра права на один рік.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма Стародавні Дослідження не дотримуватися дисциплінарних кордонів. Існує майже не єдине питання, яке можна відповісти тільки з ... ... [+]

Майстер в області древніх досліджень

Програма магістра Стародавні дослідження не дотримуватися дисциплінарних кордонів. Існує майже не єдине питання, яке можна відповісти тільки з археологічною або літературної точки зору. У стародавніх досліджень ви навчитеся використовувати те, що необхідно, будь то давня історія, археологія, Стародавні Мови чи філософії. Ідеальна ситуація, якщо ви вважаєте себе як історик і археолог, і ви хочете, щоб побачити літературу як продукт суспільства. Питання ви зіткнетеся, наприклад: Рим був етнічний плавильний котел в царські часи. Як класичні поети реагувати на це, і може сліди цієї етнічної змішання можна знайти в дослідженнях умов життя і форм художнього самовираження? Є багато текстів про мрії, що відбуваються зі світу класичної (від Месопотамії до Риму та Візантії). Чи можемо ми дізнатися більше про людей давнини Вивчаючи ці мрії? І те, що вплив латинської літератури на голландському літературі? Або: На цей раз не порівняти Гомера з Вергілієм, але з епосом про Гільгамеша. основний модуль Основний модуль цієї навчальної програми є "Великі дебати в давніх історичних досліджень". У цьому модулі, викладачі з Врійе Universiteit Амстердама і Університету Амстердама вирішувати ряд ключових тем з області древніх досліджень, які були предметом палких дискусій. Ви будете писати статтю на одному з цих дебатів. Залежно від вашої біографії, ви спеціалізуватиметься далі в Стародавній історії та археології, латинської мови та культури, грецької мови і культури або Месопотамії мови і культури першого тисячоліття до н.е.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма Археологія магістра: Ландшафт і спадщина не фіксується географічних або хронологічних меж, але справа тематично з археологічним ... ... [+]

Майстер в ландшафтному і культурної спадщини

Програма Археологія магістра: Ландшафт і спадщина не фіксується географічних або хронологічних меж, але справа тематично з археологічних ландшафтів та археологічної спадщини в різних суспільствах. У спеціалізації Пейзаж археології, культурного ландшафту буде вирішуватися з багатьох точок зору. Спеціалізація археологічної спадщини фокусується на сорти смислів, археологічні залишки можуть отримати в сучасному суспільстві.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма в археології Північно-Західного Європі охоплює період з пізнього залізного віку до раннього сучасного періоду. Два спеціалізації ... ... [+]

Майстер в галузі археології Північно-Західній Європі

Програма магістра в археології Північно-Західної Європи охоплює період з пізнього залізного віку до раннього сучасного періоду. Дві спеціалізації в цій програмі пізнього залізного віку і римської археології Північно-Західної Європи та середньовічної та ранньої сучасної археології. Vrije Universieit Амстердам займає лідируюче положення в галузі досліджень і викладання в області пізнього передісторію і римської епохи в Західній Європі, з особливим акцентом на голландській археології, в той час як археологія середньовіччя і раннього сучасного періоду є одним із спеціалізацій в то університет Амстердама. Два університети разом, таким чином, охоплює 3000 років західноєвропейської археології. Ця програма приділяє значну увагу на розрахунковий археології, археології та святилищ поховань, інтеграційних процесів в Римській імперії і досліджень міських центрів та матеріальної культури. Є тісний зв'язок між вченням у всіх цих областях, а також результати недавнього польових та інших поточних досліджень, з римських вілл ландшафтів на півдні Нідерландів в верфях ЛОС (голландської Ост-Індської компанії), в самому центрі Амстердама.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Археологи з магістр в середземноморському археології виключно підходить слідувати кар'єру в археології. У них буде ... ... [+]

Майстер в середземноморської археології

Колективна сила UvA і VU Амстердам є їхня давня традиція проведення досліджень в районі Середземного моря. Це може бути видно через великої кількості польових проектів в Італії та Греції, а також музейних колекцій в музеї Пірсона Аллард. Два спеціалізацій з'єднуються один з одним з довгими, але дуже в даний час, дисциплінарні традиції UVA і VU Амстердам, які включають в себе увагу для вивчення основи археології, об'єктів і - для взаємодії і зв'язку - також творців і користувачів.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

У невеликому настройку масштабного навчання, студенти досліджень магістра в клінічній і розвитку психопатології дізнаєтеся про етіології, ... ... [+]

Майстер клінічної та психопатології розвитку (дослідження)

У невеликому настройку масштабного навчання, студенти в Науково-дослідному магістр в клінічній і розвиваючого Психопатології дізнаються про етіологію, розвитку і перебігу психопатології і передній край психологічно поінформовані методи його профілактики та лікування. Кращі вчені в цій галузі представлять високої якості викладання на новітніх ідеї про зв'язок між психічним здоров'ям, біологічних і екологічних пожертвувань ресурсів, нейропсихологической підкладки і людських відносин, і адаптивних і дезадаптивних шляхів розвитку.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма спрямована, щоб надати вам знання, досвід та ідеї потрібно, щоб стати професійним автономної в області C ... [+]

Комп'ютерні науки Ступінь

Програма магістра спрямована на надання вам знання, досвід і знання вам потрібно, щоб стати самостійним професіоналом в області інформатики. Ви дізнаєтеся багато про технології, що лежить в комп'ютерних систем, програмного забезпечення, мереж і онлайн-системами. Програма розроблена, щоб запропонувати міцну основу для кар'єри в світі бізнесу, а також для підготовки до подальшої освіти в якості наукового дослідника. Є кілька дослідницьких груп в рамках Врійе Universiteit Амстердам, де ви будете мати можливість продовжити свою роботу в якості наукового дослідника. Кафедра комп'ютерних наук має багато зв'язків з національними та міжнародними компаніями, які можуть запропонувати вам швидкий старт до вашій кар'єрі, як тільки ви закінчили магістратуру. Випускники комп'ютерних наук користуються високим попитом, і багато хто з наших студентів знайти роботу в обраній ними галузі спеціалізації.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма в навколишньому середовищі та управління ресурсами організована Інститутом з вивчення навколишнього середовища (IVM), який є одним з ... ... [+]

Майстер в галузі навколишнього середовища та управління ресурсами

Програма магістра в галузі охорони навколишнього середовища та управління ресурсами організована Інститутом з вивчення навколишнього середовища (IVM), який є одним з найстаріших і найбільш шанованих дослідницьких інститутів Європи в науках про навколишнє середовище. IVM отримує високі оцінки за його відмінною якістю досліджень з зовнішньої оцінки якості, а також оцінки дуже добре в цитованості аналізу розглянутих журнальних статей. Наші науково-дослідні проекти в діапазоні від аналізу місцевих проблем, таких, як фінансування екологічних послуг фермерам, використання цивільних журі, щоб полегшити участь громадськості в управлінні водними ресурсами, адаптацію до зміни клімату в Нідерландах, національні проблеми, такі як озеленення валовий внутрішній продукт, в глобальні виклики, такі як аналіз міжнародних переговорів та фінансові механізми Північ-Південь. Основна мета програми з навколишнього середовища та управління ресурсами є створення критичної маси в ключових дисциплін та науково-дослідних тем за освітою багатопрофільної, незалежні і підприємницьких дослідників з пристрастю до досконалості об'єднання в науці з соціальної взаємодії.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Як випускник програми магістра в галузі політології в Врійе Universiteit Амстердам, ви будете здатні ефективно працювати в міждисциплінарній середовищі: ви будете знайомі ... [+]

Майстер в галузі політології: Міжнародні відносини та транснаціональної управління

Програма магістрантів політологія програма очна один рік (близько 40 годин навчання на тиждень). Програма починається у вересні. Після успішного завершення, випускники нагороджені юридично визнаний звання магістра наук (MSc) в галузі політології. Політична Наука повний курс, починаючи з вересня.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма цього магістра забезпечує концептуальних основ і практичне розуміння, обидва з яких є життєво важливими для захоплення, як управління і ринки працюють ... ... [+]

Фінанси Програми

Якщо ви зацікавлені в отриманні більш глибокого розуміння того, як фінансове управління та фінансові ринки працюють, магістра в галузі фінансів в VU університету Амстердама є прекрасним місцем для початку. Програма цього магістра забезпечує концептуальних основ і практичне розуміння, обидва з яких є життєво важливими для захоплення, як менеджмент і ринки працюють у фінансовому секторі.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Наука про дані: шок для фінансової системи або її найбільша можливість? Наявність великих даних, у поєднанні з швидко зростаючою обчислювальною потужністю, є розкриттям м ... [+]

Наука про дані: шок для фінансової системи або її найбільша можливість? Наявність великих даних, у поєднанні з швидко зростаючою обчислювальною потужністю, є розкриттям механізмів, які раніше не видно. Blockchain має можливість принципово змінити спосіб реєстрації та адміністрування інформації. Мережі надають можливість будувати міцні та стабільні взаємодії. Попереду великі виклики для розуміння того, що означають ці захоплюючі нові технології для фінансової інфраструктури.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма Кількісний Фінанси 84-кредитні відмінністю Трек, який є частиною програми магістра в галузі фінансів. Ви будете приймати три основних курсів в ... ... [+]

Майстер в галузі фінансів: диплом з відзнакою Програма Кількісні фінансів

Програма Кількісні фінансів є 84-кредитних відмінністю Трек, який є частиною програми магістра в галузі фінансів. Ви будете приймати три основних курсів в області фінансів (інвестиції, похідні, і кількісне управління ризиками) і три передових методологічних основних курсів в економетрики та фінансової математики. Ви можете вибрати три з факультативних програм магістра в галузі фінансів, економетрика, математика, бізнес-досліджень, економіки та інших. Ця свобода вибору дозволяє вибрати свій власний спеціалізації і створити свій власний профіль в кар'єрі. Ви зможете підкреслити основні методологічні, предмети або зосередитися на застосуванні удосконаленої методології. Протягом одного року ви будете відвідувати лекції, виконувати завдання соціологічного дослідження, презентацій та проведення широких досліджень призначення. Програма ведеться англійською мовою. Випускники отримують звання магістра фінансів.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма в галузі хімії є складною ступеня програма для студентів, які вже мають солідний досвід в галузі хімії і які хочуть, щоб ... ... [+]

Магістр хімії

Програма магістра в галузі хімії є складною ступеня програма для студентів, які вже мають солідний досвід роботи в галузі хімії і які прагнуть розширити свої знання і досвід. Хімія не ізольовані дисципліна: вона утворює міст між біологією на одному кінці спектра (біомолекулярних хімії) та фізики на іншому кінці (фізико-теоретичної хімії). Магістра в галузі хімії може привести до захоплюючого, добре оплачувану кар'єру з великими можливостями для переслідуючи свої амбіції.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Як студент магістра, ви дізнаєтеся, проводити незалежні дослідження в галузі штучного інтелекту (AI). Ви будете досліджувати набуття знань і моделювання ... ... [+]

Майстер в області штучного інтелекту

Як студент магістра, ви дізнаєтеся, проводити незалежні дослідження в галузі штучного інтелекту (AI). Ви будете досліджувати набуття знань і моделювання, многоагентних систем і методи, щоб зробити інтернет-пошук більш ефективним і дієвим. Штучний інтелект все про смарт-середовища, які підтримують людей в дуже спеціальної дорозі. Тому що інтелект це більше, ніж просто логічне мислення, ви будете спиратися на знання з різних академічних спектра; від філософії, логіки і психології, інформатики, лінгвістичного аналізу і математики.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма Це два роки за адресою Врійе Universiteit Amsterdam готує талановитих студентів до науково-дослідницької кар'єри в історії. Ви можете спеціалізуватися на ... ... [+]

Майстер в історії (дослідження)

Програма Це два роки готує талановитих студентів до науково-дослідницької кар'єри в історії. Ви можете спеціалізуватися в політичній, (пост) колоніальною історії, глобальної соціальної історії або історії культури. Група Історія відомий своєю унікальною експертизою в галузі історії пізнання і релігії, вивченням спадщини, емоції досліджень, матеріальної культури і навколишнього середовища гуманітарних наук. Ви будете досліджувати складні сузір'їв, в яких люди, об'єкти, простору і ідеї перетинаються, з акцентом на ролі влади, громадських відносин, релігії та емоцій. Програма також пропонує студентам можливість вивчити і навчити навички в цифровому аналізі і подумати про можливість нових методів цифрових гуманітарних наук.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Дослідження магістра в області критичних досліджень в області мистецтва і культури є дворічна програма, яка дозволить вам перетворитися в професійного дослідника. Програм ... [+]

Майстер в області критичних досліджень в області мистецтва і культури (дослідження)

Ця дворічна програма унікальна в Нідерландах. З особливим акцентом на методологічних і теоретичних питань, він взаємопов'язаний перспективи з історії мистецтва, медіа досліджень, проектних досліджень і історії архітектури. Вона сприяє набуттю знань, аналітичні навички та здібності критично осмислити історичні та сучасні події в індустрії культури. Це зосереджується на аналізі "візуальних об'єктів" (від пейзажів, міст і будівель до творів мистецтва в різних засобах масової інформації, кіно, телебачення, дизайну та ігор) в їх соціальних, інституціональних, економічних та ідеологічних контекстах. Програма ведеться англійською мовою.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Дослідження магістр лінгвістики є дворічна програма, яка дозволить вам розвинути в професійний дослідник. Програма має справу з лінгвістикою ... ... [+]

Майстер в галузі лінгвістики (дослідження)

Дослідження магістра в галузі лінгвістики є дворічна програма, яка дозволить вам перетворитися в професійного дослідника. Програма має справу з лінгвістикою в самому широкому сенсі. Усі студенти проходять загальний курс в області лінгвістичних досліджень в перший рік. Звичайно, доречно назвати лінгвістичних досліджень, викладають три або чотири викладачів, кожен з яких читає лекції з історії досліджень в галузі лінгвістики з точки зору їх власної спеціалізації і методів і прийомів, використовуваних в їх окремих полів. Крім того, вам буде запропоновано вибрати область, в якій ви хочете спеціалізуватися. В ході програми, ви будете вибирати чотири курси зі списку доступних курсів магістратури. Ви буде засновувати свій вибір на ваших власних інтересів та спеціалізації, що ви хочете, щоб переслідувати. Наші галузі експертизи включають в себе не тільки фонології і синтаксис, а й такі теми, як текстових та / або аналізу жанру, антропологічної лінгвістики, прикладної лінгвістики, соціолінгвістики і. Програма ведеться англійською мовою.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Фокусом цієї програми в Врійе Universiteit Амстердам є взаємозв'язок між літературою і соціальними перетвореннями. Художня література має значення, тому що вона формує, я ... [+]

Майстер в літературознавство (дослідження)

Фокусом цієї програми є взаємозв'язок між літературою і соціальними перетвореннями. Художня література важливо, тому що вона формує, як ми бачимо світ, інших людей і самих себе. Саме через фантазії, що ми можемо почати змінювати реальність. У цій програмі ви навчитеся аналізувати форму, мовні та матеріальні аспекти текстів в якості носіїв культурних, етичних, релігійних, наукових і політичних систем сенсу. Ви навчитеся проектувати дослідження, яке поєднує в собі перспективи з точки зору літературознавства і літературної історії з іншими дисциплінами, такими як культурні і (пост) колоніальною історії, екологічних і цифрових гуманітарних наук, світової історії та візуальної культури.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Universiteit Amsterdam Vrije є одним з небагатьох університетів в Європі, що пропонують повний майстер в спадщини досліджень, навіть з можливістю продовження програми в д ... [+]

Universiteit Amsterdam Vrije є одним з небагатьох університетів в Європі, що пропонують повний майстер в спадщини досліджень, навіть з можливістю продовження програми в дослідницькій майстер дворічний. Співробітники програми досліджень спадщини добре вбудовані в міжнародних мереж спадщини. Амстердам, з його глобальної області та багатьох установ відомих спадщини, обширних творчих галузей, і його району каналів, що займає чільне місце в списку ЮНЕСКО об'єктів Всесвітньої спадщини, є ідеальним міським контекстом для вивчення (трансформуючий) культурної спадщини.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Вивчення текстів, літератури і матеріальної культури Стародавньої Греції та Риму пропонує скарб інформації. Ця інформація представляє високий ... ... [+]

Майстер в Класики

Класика, як дисципліна живий і здоровий. Вивчення текстів, літератури і матеріальної культури Стародавньої Греції та Риму пропонує скарб інформації. Ця інформація становить найбільший інтерес в собі, але також дуже актуальні для нашої нинішньої сучасної культури. Чи вважаєте ви виклик нюанс образ греко-римської античності, а також зробити нові зв'язки між теперішнім і минулим? У цьому випадку майстер у класики програма для вас. Програма цього магістра об'єднує мовознавство, літературу та історію культури. Його особливі профілі нарратологіі і дискурсу лінгвістика, інтертекстуальність і прийом, і античної думки. Світ греко-римської античності має багато граней, і, отже, Класика охоплює багато дисципліни. Ви будете аналізувати типові первинні джерела набагато глибший, ніж це було під час фази бакалавра. Вибір ваші власні області інтересів ви познайомитеся в наукових дискусіях і навчитися поводитися з академічних інструментів сприяти себе в ці обговорення. Крім того, вам буде показаний, як ставитися до вашого фахівця, критичного знання античності до текстів та інших культурних явищ з пізніших періодів.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма Історія Стародавнього забезпечує дві спеціалізації. Кожна спеціалізація складається з двох основних модулів, які вводять вас в число ... ... [+]

Майстер у давній історії

Магістерська програма Історія Стародавнього забезпечує дві спеціалізації. Кожна спеціалізація складається з двох основних модулів, які представляють вас на ряд важливих дебатів у галузі ("Великі дебати в давніх історичних дослідженнях"). Існує також значна увага на міждисциплінарних дослідженнях.

Схід-Захід Конфронтація: Там завжди був більшою чи меншою мірою взаємного культурного взаємодії між Близьким Сходом і грецьким світом. Це відноситься і до релігійних і художніх мотивів, науки, систем писемності та державного управління. Досвід професорсько-викладацького складу зосереджено в основному на епоху еллінізму (Олександр Великого в Месопотамії), хоча раніше і більш пізні періоди, також охоплюються. Релігія і культура: одна з основних тем , які охоплюються в цій спеціалізації є культура грецької еліти в східній частині Римської імперії. ... [-]
Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма науково-дослідної магістра прагне постачати також обладнані дослідників у галузі древніх досліджень. Вона зосереджена на культурах і суспільствах в ... ... [+]

Майстер в класиці та давніх цивілізаціях (дослідження)

Програма науково-дослідної магістра прагне постачати добре обладнані дослідників в області древніх досліджень. Вона зосереджена на культурах і суспільствах Середземномор'я, Західної Європи та Західної Азії в період з с. 1000 до н.е. до 500 нашої ери. Програма пропонує хороше поєднання дисциплінарної та міждисциплінарної галузі викладання та досліджень. Дисциплінарна, оскільки програма ґрунтується на спеціалізації, пропонованих в програмі бакалаврату; міждисциплінарна, тому що ви використовувати результати суміжних дисциплін в ході так званих «основних модулів». Ці два міждисциплінарні навчальні посібники, в яких члени викладацького складу з різних дисциплін з відділу стародавніх досліджень і археології навчать вас, як підійти до загальної дослідницької теми з різних точок зору і забезпечити теоретичну базу для цієї теми. Opting для програми дослідницької магістерської приведе вас в надихає дослідницької середовища. Відділ досліджень і стародавніх археології був надзвичайно успішним в останні роки у створенні науково-дослідних можливостей по захисту докторських і докторантів науково-дослідних, у тому числі великих тематичних проектів, які мають місце для ряду докторських і докторантів науково-дослідних.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Майстер в когнітивної нейропсихології є дворічна програма досліджень магістра, який працює на ріжучі кромки між когнітивної психології ... ... [+]

Майстер з когнітивної нейропсихології (дослідження)

Магістра в галузі когнітивної нейропсихології є дворічна дослідницька програма магістра, яка працює на ріжучі кромки між когнітивної психології і клінічної нейропсихології. У той час як когнітивна психологія спрямована на загальних теорій функції мозку, нейропсихологія фокусується на окремих пацієнтів з ушкодженням головного мозку, чий стан часто може дати нам нові ідеї про те, як працює людський мозок. Поєднання цих двох підходів в програму одного майстра є унікальним в Нідерландах.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма майстрів, культури, організації та управління ставить організаційні проблеми в більш широкому соціальному і культурному аспекті. Ти ... ... [+]

Майстер в культурі, організації та управління

Програма магістрантів культури, організація і управління ставить організаційні проблеми в більш широкому соціально-культурної точки зору. Ви зацікавлені в організації і тим в організації культури, управління змінами та культурних змін? Чи є мета отримати вищу освіту зі ступенем університеті майстрів? Тоді програма Вчителів культури, організації та управління може бути тільки те, що ви шукаєте.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістра в галузі літературознавства, програма літератур англійською мовою на Врійе Universiteit Amsterdam фокусується на зв'язку між літературою і візуального ... ... [+]

Майстер в літературі англійською мовою

Магістра в галузі літературознавства, програма літератур англійською мовою на Врійе Universiteit Amsterdam фокусується на зв'язку між літературою і візуальної культури. Впроваджений в VU Amsterdam традиції вивчення відносин між словом і зображенням, це спеціалізоване міждисциплінарна програма навчить вас аналізувати різні способи, в яких текстові та візуальна культура взаємодіють між собою. Теми досліджувані з цієї точки зору діапазоні від стадії Ренесансу до сценариста, від співвідношення між поезією і фотографії до екранізацій готичних романів. Курси в цій програмі, тісно пов'язані з поточних досліджень співробітників, так що студенти беруть участь в передових розробок. Вам пропонується вивчити ваші власні інтереси в глибині, використовуючи інструменти і теорії, які ми надаємо вам, кульмінацією у вашому власному дослідницькому проекті, коли ви пишете дисертацію MA-у другому семестрі.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Як професіонал з науки, Ви зможете подолати розрив між дослідженнями (університетськими) лабораторіями та практикою у великих компаніях, а також (невеликих) підприємницьк ... [+]

Як професіонал з науки, Ви зможете подолати розрив між дослідженнями (університетськими) лабораторіями та практикою у великих компаніях, а також (невеликих) підприємницьких фірмах. Ви навчаєтесь інтегрувати наукові аспекти в бізнес та інноваційний контекст, беручи до уваги організаційні, соціальні та культурні змінні. Практика та теорія йдуть рука об руку в свій майстер ВОО, і курси ВГІ мають реальні ділові та технологічні випадки, які безпосередньо застосовуються у вашій майбутній кар'єрі. ... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Майстер в області бухгалтерського обліку і контролю є один рік програма, що складається як мінімум із семи курсів та дисертації. Програма встановлює ... ... [+]

Майстер в області бухгалтерського обліку та контролю Майстер в області бухгалтерського обліку і контролю є один рік програма, що складається як мінімум із семи курсів та дисертації. Програма встановлює швидкий темп, з короткими, орієнтованих навчальних періодів шести тижнів, після чого іспитів. Ядро програми складається з обов'язкових курсів у фінансовій звітності, управлінського обліку, корпоративного права, корпоративного управління і емпіричних досліджень в області бухгалтерського обліку. Крім того, ви будете мати можливість прийняти ряд факультативів з таких предметів, як аудит, бухгалтерський облік інформаційних систем, контролю за управлінням корпоративних фінансів та теорії бухгалтерського обліку. Курси, як правило, складаються з суміші лекцій і активних методів навчання, включаючи як індивідуальні, так і групові роботи. Нарешті, ви будете писати дисертацію магістра в розмірі 18 кредитів. Ваша теза буде показати, що ви володієте як знання дисципліни очікувати від початківець професіонал, і дослідження, аналітичні та звітності навички, необхідні компетентного дослідника.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістр в бізнес-аналітики (BA) є міждисциплінарною програми, спрямовані на поліпшення бізнес-процесів із застосуванням комбінації методів, заснованих ... ... [+]

Майстер бізнес аналітики

Магістра в області бізнес-аналітики (BA) є міждисциплінарною програми, спрямовані на поліпшення бізнес-процесів шляхом застосування комбінації методів, заснованих на математиці, інформатиці та управління бізнесом. Ви будете навчені розпізнавати і вирішувати в-компанії проблеми. Б. є програма практичний: Ви будете використовувати свій досвід в різних областях, щоб поліпшити ділової практики шляхом вивчення та аналізу реальних ситуацій, як з якими стикаються компанії в день.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Ця програма поєднує в собі молекулярної і клітинної біології, інформатики та математичного моделювання для інтеграції великих обсягів біологічних даних у фундаментальній ... [+]

Магістр біоінформатики та системної біології

Величезна кількість даних було зібрано через геноміки ініціатив. Вони забезпечують прекрасну можливість досліджувати таємниці життя, щоб зрозуміти більше про свої складнощі, поліпшити якість життя і завоювати головні хвороби. Перетворення цей величезний обсяг даних в режимі реального розуміння є основним завданням дослідження біоінформатики. Методи Висока пропускна здатність, як масивно паралельної послідовності і мас-спектрометрії генерувати більше вихідних даних, ніж звичайні комп'ютерні моделі можуть впоратися ефективно. Для обробки і аналізу цих даних, обчислювальні методи від біоінформатики - такі, як вирівнювання послідовності, послідовності складання, біостатистиці і машинного навчання - необхідні для того, щоб зробити прогнози щодо результатів для здоров'я і прийняти рішення про персоніфікованої лікування для пацієнта. Обидва біоінформатики та системної біології сильно міждисциплінарних областях. Ця програма поєднує в собі молекулярної і клітинної біології, інформатики та математичного моделювання для інтеграції великих обсягів біологічних даних у фундаментальних знань. Ви будете розвивати сильний вид для наукових досліджень і високих рівнів абстракції, і навчитися поєднувати швидкий розвиток в цих областях.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма Наша Міжнародної гідрологічної магістра англійською мовою і вимагає два роки навчання для отримання 120 ECTS (європейська система перекладу кредитів), які ви ... ... [+]

Майстер в області гідрології

Забезпечення того, є достатня кількість води хорошої якості, щоб задовольнити потреби зростаючого населення світу є складним завданням. Суспільство потребує гідрологи управляти водними ресурсами світу. У програмі магістра в області гідрології, ви будете вивчати процеси, які регулюють кількість і якість води, як вона проходить через екосистеми, грунту і річок. Ми забезпечимо вас з твердою теоретичній основі, в поєднанні з гідрологічних досліджень у різних галузях, починаючи від тропічних Амазонії в районах вічної мерзлоти Сибіру. Магістр наук в області гідрології дозволяє продовжити професійну або наукову кар'єру в області гідрології.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Як студент магістерської ви будете вивчати, як працює природа. І мета у собі і розробити інструменти для прогнозування і боротьби з проблемами, викликаними забрудненням . ... [+]

Магістр екології

Екологи досліджувати відносини між організмами і навколишнім їх середовищем. Як студент магістра ви будете вивчати, як працює природа. І мета у собі і розробити інструменти для прогнозування і боротьби з проблемами, викликаними забрудненням, втратою біорізноманіття та зміни клімату. Ви будете вивчати екологія з рослинного, тваринного і перспективних систем. Екологічні процеси досліджуються з молекулярному рівні на регіональному і глобальному масштабі, де польові спостереження та експерименти використовуються для визначення характеру і функцій екосистем.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Два роки досліджень магістра в галузі економіки є ідеальна програма для студентів, що бажають продовжити аспірантуру. Програма передбачає виберіть, висока ... ... [+]

Магістр економіки (MPhil)

Дворічний досліджень магістра в галузі економіки є ідеальна програма для студентів, що бажають продовжити дослідження доктора філософії. Програма передбачає виберіть, висока якість освіти в галузі економіки та економетрики. Якщо ваші амбіції зосереджені на академічній кар'єрі в області економіки, економетрики та фінансів, то це дослідження Master ідеально підходить для вас. Він не тільки навчить вас виконувати самостійне наукове дослідження, але воно також забезпечує чудову сходинкою на шляху до гарної позиції PhD.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

У маркетинговій програмі магістра приймає вас в подорож, в якому ви кинути виклик собі, щоб дивитися далі в області теорії маркетингу, маркетингових досліджень ... ... [+]

Майстер в області маркетингу

в маркетинговій програмі магістра бере вас в подорож, в якому ви кинути виклик собі, щоб дивитися далі в областях теорії маркетингу, маркетингових досліджень та маркетингової практики. Ви навчитеся мислити trategically, таким чином, розуміння того, як вище значення може бути створено для клієнтів та інших зацікавлених сторін при досягненні організаційних цілей.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма магістра в галузі математики в Врійе Universiteit Amsterdam надає вам можливість спеціалізуватися в одній області, в той час як подальше поглиблення ваших ... ... [+]

Магістр математики

Математика живий, багатогранний і універсальний поле, в якому акцент робиться на вивченні і розробці методів для вирішення теоретичної та прикладної математичні питання. Часто грань між теорією і практикою є лише ілюзією. Математична теорія, розроблена для конкретної проблеми, часто знаходить свій шлях в несподіваних застосувань. Це сила і краса математики, дисципліна, яка за визначенням нескінченно, і де нові шляхи завжди чекають, щоб бути вивчені. Програма магістра в галузі математики в Врійе Universiteit Amsterdam надає вам можливість спеціалізуватися в одній області, в той час як подальше поглиблення вашого математичні знання в цілому.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма Порівняльні Мистецтво та ЗМІ Дослідження фокусується на intermedialities по відношенню до кіно, телебачення, цифрових засобів масової інформації, літератури і об ... [+]

Майстер в порівняльних мистецтв і медіа досліджень

Програма Порівняльні Мистецтво та ЗМІ Дослідження фокусується на intermedialities по відношенню до кіно, телебачення, цифрових засобів масової інформації, літератури і образотворчого мистецтва. Intermedialities є кросовери і взаємозв'язку між мистецтвом і засобами масової інформації, але також всередині та між різними ЗМІ. Вони активізувалися з приходом цифрових засобів масової інформації та "гіперсередовища", яка виникає з взаємодії на екрані слів, образів і звуків і завдяки зближенню кіно, телебачення, радіо, журналістика, електронні книги, і фотографії на полотно.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Це підкреслює магістр руки-на експериментах, що показують, багато курсів лабораторії програмного забезпечення, які готують вам вирішувати складні проблеми дослідження з в ... [+]

Майстер в паралельних та розподілених комп'ютерних системах

Цей майстер підкреслює практичні експерименти, які мають багато програмного забезпечення лабораторії курси, які навчають вам вирішувати складні проблеми досліджень за допомогою експериментів програмного забезпечення. Ви будете працювати з проектування, реалізації, тестування та аналізу продуктивності складних систем програмного забезпечення. Робота в малих команд, ви тренувати спільних дослідницьких навичок. Курси включають паралельного програмування і розподілених систем, касетних і Grid Computing та комп'ютерна графіка.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Спеціалізація магістр "Робота і організаційна психологія" фокусується на поведінку людини в організації та умов роботи. Деякі з питань, поставлених є: Як організації залу ... [+]

Спеціалізація магістр "Робота і організаційна психологія" фокусується на поведінку людини в організації та умов роботи. Деякі з питань, поставлених є: Як організації залучати компетентні і надійні співробітники? Яку роль організаційні лідери грати? Як процеси одним вплив групових і організаційних? Програма пропонує курси, які засновані на теорії та практиці, пропонуючи розуміння в ролі особистості, соціальних процесів, лідерства та прийняття рішень в організаціях, і вчив всесвітньо відомих експертів.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Підприємництво спеціалізація є спільною програмою ступеня Університету Амстердама і Врійе Universiteit Amsterdam. Програма ... ... [+]

підприємництво

Існує зростаюче визнання того факту, що малі та молодих підприємств становлять економічне зростання, і, що підприємництво може стати важливим джерелом інновацій. У підприємництву спеціалізації, ми бачимо, підприємництво як процесів створення та експлуатації можливостей за допомогою нових комбінацій ресурсів, що веде до нової (соціальні, громадського та економічного значення). Творчість відіграє ключову роль у цих процесах. Ми вивчаємо підприємницької процесів у всіх контекстах, де вони відбуваються: у нових фірм, а також існуючих (великих і малих), а в інституційних контекстах. Ви навчитеся цінувати складності і проблеми, пов'язані з дуже плідним підприємницької діяльності у всіх видах підприємств та установ і навіть за: підприємництва, як спосіб життя.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма науково-дослідної магістра теології та релігієзнавства пропонує студентам можливість вивчати богослов'я, і ​​контекстну і класичний, в ... ... [+]

Магістр богослов'я і релігієзнавства (дослідження)

Програма досліджень магістра теології та релігієзнавства пропонує студентам можливість вивчати богослов'я, як контекстна і класичний, на високому рівні. Наша спеціальна викладацький склад складається з провідних вчених зсередини VU університету Амстердама. Вони беруть участь у національних і міжнародних мереж в своїх областях і забезпечують сучасні експертизи, щоб переконатися, ви готові, щоб задовольнити академічні завдань. У VU університету Амстердама ви можете вибрати, щоб зробити богословське дослідження в наступних дисциплінах: біблеїстики, історії Церкви, догматики, Ecumenics, Світові релігії, філософії релігії, Практичне богослов'я, і ​​соціал-наукове дослідження релігії. Спеціалізації ви вибираєте, буде визначати зміст вашої особистої програми Теологія & Релігієзнавство (дослідження).... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Курси Наш майстер може змінюватися з року в рік, щоб відобразити поточні події і міжнародних досліджень даних наук. Вони можуть включати в себе ... ... [+]

Майстер в області інформаційних наук

Інформатика є міждисциплінарною області, що охоплюють інформації та комунікаційних технологій (ІКТ) та її практичне застосування в суспільстві. Ви зацікавлені в тому, як створюються і обробляються в компаніях і організаціях інформацію? Ви більше зацікавлені в застосуванні технології, ніж технологія ради? Чи вірите ви, що це важливо враховувати роль людей, організацій і культур в області проектування, моделювання, комунікації та обміну інформацією? Якщо це так, то програма магістра в галузі інформаційних наук в Universiteit Amsterdam Врійе є відмінним вибором для вас. Інформатика поєднує в собі технології та організаційні дослідження з одного боку, з технологією і культурою, з іншого боку. До послуг гостей курси, які тримають вас попереду швидкими темпами розвитку в цьому секторі. Програма фокусується на веб-додатках та інтернет-досліджень для електронного суспільства майбутнього, в тому числі таких областях, як електронного бізнесу та електронної розваги. Програма магістра спрямована на просування наукового розуміння і почуття соціальної відповідальності. Вам буде необхідно вибрати курси з загальною вартістю 15 кредитів зі списку затверджених курсів, які вкоренилися в наших міжнародних досліджень. Курси Наш майстер може змінюватися з року в рік, щоб відобразити поточні події і міжнародних досліджень інформаційних наук. Вони можуть включати в себе гостьові курси, SIKS Національний Вища наукової школи курси та курси по інших нові теми викладаються співробітників університету. Наші поточні курси включають в себе інформаційний пошук, E-Business Innovation, архітектури програмного забезпечення, Онтологія Інжиніринг і мультимедіа дизайн корпусу.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Обчислювальна наука дисципліна, яка зарекомендувала себе в якості третьої стовпа сучасної науки (поряд теоретичної та експериментальної науки), і включає в себе ... ... [+]

Майстер в області обчислювальної науки

Хочете, щоб протистояти торнадо у віртуальній реальності і передбачити її наміри? Або зрозуміти поведінку фінансових ринків? Що робити, якщо ви могли б імітувати результат хірургічної процедури, перш ніж воно на практиці? Або передбачити, як натовп буде рухатися в разі стихійного лиха? Обчислювальна наука дисципліна, яка зарекомендувала себе в якості третьої стовпа сучасної науки (поряд теоретичної та експериментальної науки), і включає в себе моделювання, моделювання та аналіз світових явищ шляхом обчислень. Це відкрило нові вікна на фізичні та соціальні науки, науки про Землю і наук про життя на різних рівнях масштабу.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістра в Spatial, транспорту і економіки навколишнього середовища пропонує відмінні кар'єрні перспективи. Багато випускників знаходять роботу в якості політики економіс ... [+]

Майстер в Spatial, транспорту і економіки навколишнього середовища (струменями)

Програма пропонує вам можливість спеціалізуватися в просторовому, транспорту і економіки навколишнього середовища. Просторова економіка: Аналіз, як різні сили сприяють просторової динаміки та розвитку мережі в основному з мікроекономічної точки зору; вивчити можливість використання і подальшого розвитку різних технік, методів та інструментів у цій галузі. Транспорт Економіка: акцент на причинах і наслідках зростаючого попиту на мобільність з мікроекономічної точки зору; вирішувати проблеми, такі як затори, надійності, безпеки і екологічних витрат. Економіка природокористування: акцент на економічних аспектах екологічних проблем і політики; об'єднати наукові та політичні знання; розглянути питання про необхідність інтеграції економіки з ідеї з інших дисциплін, зокрема екологічних наук. ... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Майстер SCA дозволяє студентам розвивати і зміцнювати свої дослідницькі можливості, в той час як на якір в теоретичній парадигмі безпеки людини. ... ... [+]

Майстер в галузі соціальної та культурної антропології

Ви зацікавлені в антропології та теми, як допомога в цілях розвитку, культури, ідентичності, релігії та сталого розвитку? Чи є мета отримати вищу освіту зі ступенем університетського майстрів? Тоді програма майстрів «Соціальна та культурна антропологія може бути тільки те, що ви шукаєте. Мільйони людей у ​​всьому світі живуть в бідності і війни. Як вони дають сенс їхнього існування і які стратегії вони використовують, щоб досягти кращого рівня життя і відчуття свободи? Міграція, здається, останнім притулком для зневірених людей. Що біженців та шукачів притулку знахідку у своїй новій країні і в тому, що спосіб вони вітали місцевих народів?... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Стати кращим вченим і вченим, що ви можете бути! Наша програма Магістр соціальної психології займає міждисциплінарний підхід до розуміння фундаментальних соціальних психо ... [+]

Стати кращим вченим і вченим, що ви можете бути! Наша програма Магістр соціальної психології займає міждисциплінарний підхід до розуміння фундаментальних соціальних психологічних процесів. Основна ідея полягає в тому, що нові ідеї, що стосуються людської поведінки можуть бути зрозумілі більш повно шляхом включення еволюційні, когнітивні та соціальні структурні перспективи у вивченні різних соціальних і психологічних явищ. У тому числі самостійно процесів, міжособистісних відносин, і внутрішньо-і міжгрупових явищ. Соціальна психологія є важливим чинником у незліченних ситуаціях і умовах.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма магістра в стохастики та фінансової математики в Врійе Universiteit Amsterdam навчає вас в повну глибину і широту поля ... ... [+]

Майстер в стохастики та фінансової математики

Стохастік розглядає явища, в яких шанс грає центральну роль, наприклад, в результаті загальних виборів, коливання цін на акції або взаємодій між молекулами в живій клітині. Якщо ви виберете для програми магістра в стохастики та фінансової математики, ви будете навчені, щоб стати світового класу фахівець в області теорії і відповідних областей застосування. Програма магістра в стохастики та фінансової математики в Врійе Universiteit Amsterdam навчає вас в повну глибину і широту поля, розширюючи свій творчий хист і здатність проникнення в суть і підвищення ваших можливостей на ринку праці.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма один рік магістра богослов'я та релігієзнавства фокусується на конкретних професійних областях. У цьому магістра ви будете готові до професійної кар'єри в межах ... [+]

Магістр богослов'я і релігієзнавства

Програма один рік магістра богослов'я та релігієзнавства фокусується на конкретних професійних областях. У цьому магістра ви будете готові до професійної кар'єри в межах або за межами релігійних установ. Ви можете вибирати з різних спеціалізацій, що кожен зосереджуються на своєму полі. Ви не тільки слідувати курси, в яких ви відображаєте на конкретній області або професійному контексті; Стажування обов'язковою частиною цей майстер, як добре. Звичайно, ви будете писати дисертацію, щоб закінчити програму пана твого. Протягом програми ви будете активно тренував в ході дослідження та особистого розвитку. П'ять спеціалізації на вибір, є:... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма пропонує ідеальну можливість спеціалізуватися в цій захоплюючій області досліджень, де широкий спектр дисциплін задоволення ... ... [+]

Майстер в галузі управління, аналізу політики та підприємництва в області охорони здоров'я і наук про життя (MPA)

Нові біомедичні інновації у світі, який стає все більш складним, призводять до широкого кола етичних, правових і соціальних питань і дилем. Це нова вакцина кашлюку краще, ніж старий? Як ми можемо контролювати Q лихоманка? Як ми повинні здійснювати поняття лікування пацієнта? Що буде вплив подій в галузі геноміки на основний медичного страхування? Забезпечення найкращих відповідей на ці питання вимагає співпраці між декількома дисциплінами і акторів в суспільстві, від уряду, промисловості і соціальних інститутів для споживачів і пацієнтів. Програма магістра пропонує ідеальну можливість спеціалізуватися в цій захоплюючій області досліджень, де широке коло дисциплін зустрічаються.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Спеціалізація магістра філософії, біоетики та охорони здоров'я надасть Вам теоретичні та практичні інструменти для вирішення етичних питань у галузі охорони здоров'я ... ... [+]

Магістр філософії, біоетики та охорони здоров'я (спеціалізація філософії (2 роки))

спеціалізації магістра в галузі філософії, біоетики і охорони здоров'я надасть Вам теоретичні та практичні інструменти для вирішення етичних проблем в області охорони здоров'я і медико-санітарної допомоги policy.You буде дізнатися, як міркувати про практичні проблеми з медичної, моральної, правової, політичної і економічної точки зору. Необхідність міждисциплінарного відображення зростає в міру розвитку подій в суспільстві призводять до нових викликів в галузі охорони здоров'я. Візьміть зрушення в відповідальності, наприклад: пацієнти, як очікується, взяти на себе більшу відповідальність за своє власне здоров'я і «управляти самі» і страховики стають відповідальність як вартість і якість положень медико-санітарної допомоги. Крім того, є багато швидких наукові та технологічні розробки, щоб прийняти до уваги: ​​від знань про генетичній основі захворювань, діагностики передімплантаційної і ЕКО, з використанням пластичної хірургії для поліпшення естетичного. Тоді є проблеми справедливий розподіл, викликаний зростанням числа варіантів лікування для всіх видів захворювань і зростаючого числа людей, що живуть в літньому віці. Такі події викликають зміни в медичній етичної порядку денному.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Neuroscience відноситься до наук, що в майбутньому буде мати великий вплив практично на всі аспекти нашої роботи, як і люди .. ... [+]

Neuroscience відноситься до наук, що в майбутньому буде мати великий вплив практично на всі аспекти нашої роботи, як і люди. Neuroscience вже змінив думку, ми маємо на себе. Ця програма пропонує відповідь на потребу відповідальних вчених, науковців, які є чутливими до концептуальних питань у їхній власній конкретної подобласти і які, з іншого боку, здатні відображати і спілкуватися про ширші наслідки своєї області, клінічна, а також в громадському. Ми прагнемо до філософії в нейробіології замість філософії про нейробіології.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Історія питання. Магістерської програми в історії в VU поїзда, щоб ви стали професійним істориком. Курс на широкій основі, а також дозволяє спеціалізуватися в певній галу ... [+]

Історія питання. Магістерської програми в історії в VU поїзда, щоб ви стали професійним істориком. Курс на широкій основі, а також дозволяє спеціалізуватися в певній галузі історії. Кожна спеціалізація заснована на одному зі стільців Департаменту історії. Прогрес вашого дослідження особисто наставником професором. За студента, "Історія в VU відрізняється своєю маленькій громаді студентів і підтримки своїх співробітників."... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська,нідерландський
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма "Лідерство та управління змінами" - це посібник для мандрівників для фандрейнерів (агентів для зміни та екіпажів змін) в організаціях. У цій спеціалізації ви отр ... [+]

Про

Програма "Лідерство та управління змінами" - це посібник для мандрівників для фандрейнерів (агентів для зміни та екіпажів змін) в організаціях. У цій спеціалізації ви отримаєте доказова інформація про складність (планових) стратегічних втручань з різних точок зору і в різних ситуаціях, включаючи приватні компанії, громадські організації та великі інститути.

Всі курси, що пропонуються в спеціалізації "Лідерство та управління змінами", навчаються як макроекономічними (наприклад, організаційні / інституціональні) та мікро (наприклад, індивідуальні, поведінкові) точки зору на предмет. У той же час ви дізнаєтеся про складні проблеми, пов'язані із здійсненням змін "на місці", де плани та стандартні операційні процедури, як правило, не надають мало допомоги, і там, де лідери піднімаються, слід до цього випадку. Навчаючись управлінню проектом, риторикою та політичними навичками, і, нарешті, але не менш важливо, - стаючи комфортним з вашою особистою історією, зростанням та баченням (як "рефлексивним практиком"), ви можете навчитися стати цим фронтом (і таким чином " лідер ") змін.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Міжнародна спеціалізація з менеджменту готує вас до глобальної кар'єри управління, розвиваючи ваше розуміння того, як міжнародний контекст впливає на бізнес та їх працівн ... [+]

Про

Міжнародна спеціалізація з менеджменту готує вас до глобальної кар'єри управління, розвиваючи ваше розуміння того, як міжнародний контекст впливає на бізнес та їх працівників. Через посилення глобалізації останніх десятиліть міжнародний контекст впливає на всі аспекти бізнесу. Міжнародна спеціалізація з менеджменту поєднує в собі новітню теорію міжнародного менеджменту з практичними застосуваннями.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Спеціалізація магістра в галузі управління людськими ресурсами розглядається процес персоналу в організаціях, від підбору і просуванню ... ... [+]

Управління людськими ресурсами

спеціалізації магістра в галузі управління людськими ресурсами розглядається процес персоналу в організаціях, від підбору і просування по службі, трансфери і виїздів. У центрі уваги програми знаходиться на розробці і контролю людського фактора в робочому контексті, який стає все більш різноманітним. Якщо ви візьмете спеціалізації магістра в HRM, ви будете нагороджені ступінь в галузі ділового адміністрування, але ви будете спеціалізуватися в процесах роботи персоналу та розвитку людського потенціалу. Це не тільки підготувати вас до кар'єри в людські ресурси, але також в якості стажера управління або бізнес-консультантом. Знання ви отримуєте дозволить вам розробляти і застосовувати теоретичні ідеї, в той час як ваші навички вирішення проблем зробить вас ефективним у всіх видах нових або незнайомих міждисциплінарних контекстах.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

У нашій спеціалізації Економетрика і наука про дані магістерської програми економетрики та дослідження операцій ми вітаємо вас у швидко розвиваються світі економетрики та ... [+]

Огляд

У нашій спеціалізації Економетрика і наука про дані магістерської програми економетрики та дослідження операцій ми приваблюємо вас у швидко розвиваються світі економетрики та методів науки даних для ультрависоких мірних наборів даних. У даній спеціалізації ми розглядаємо статистичну теорію великомірних просторів, навички роботи з інформатикою великих даних, економетричну методологію виявлення причинних економічних зв'язків у середовищі, багатому даними. Ви також вивчаєте практичні навички аналізу, моделювання та прогнозування ключових фінансових та економічних змінних з метою поліпшення політики та прийняття рішень.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Економетрична теорія - це спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це поглиблене вивчення основ економетричних методів пропонує вам вик ... [+]

Огляд

Економетрична теорія - це спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це поглиблене вивчення основ економетричних методів пропонує вам виклик вивчити та освоїти активну наукову сферу, яка стане першою у будь-якій академічній чи професійній кар'єрі.

Економетрика поєднується з багатьма навчальними дисциплінами, включаючи математику, статистику, економіку, фінанси та бізнес-дослідження, і в першу чергу займається наукою та мистецтвом використання економічної теорії та статистичних методів аналізу економічних / фінансових / маркетингових даних. Цей принцип може використовуватися в багатьох напрямках, щоб економетрика могла розглядатися як дуже загальне дослідження.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Кількісна економіка - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це поглиблене вивчення перехресних шляхів прикладної економетрики та еко ... [+]

Огляд

Кількісна економіка - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це поглиблене вивчення перехресних шляхів прикладної економетрики та економіки пропонує вам виклик для вивчення активних напрямків досліджень мікроекономіки, макроекономіки та / або мікрофінансування.

Економетрика поєднується з багатьма навчальними дисциплінами, включаючи математику, статистику, економіку, фінанси та бізнес, і в першу чергу займається наукою та мистецтвом використання економічної теорії та статистичних методів для аналізу економічних даних. Ця програма пропонує вам можливість вивчити класичне та загальне перетин економіки та економетрики... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Наука маркетингу даних - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це практичне дослідження економетричних методів аналізу маркетингових ... [+]

Огляд

Наука маркетингу даних - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це практичне дослідження економетричних методів аналізу маркетингових даних для полегшення кращих маркетингових стратегій дозволить вам стати фахівцем з кількісних маркетингових досліджень і поставити вас на передові позиції успішної професійної кар'єри.

Наука маркетингу даних пов'язує багато навчальних дисциплін, включаючи математику, статистику, економіку та маркетинг, і в першу чергу стосується використання мікроекономіки, поведінки споживачів та статистичних методів для аналізу наборів даних з кількома ієрархіями, такими як продукт, бренд, місцезнаходження, розподіл тощо. Економетричні методи можуть бути використані для аналізу обсягів акцій, рекламних ефектів, стратегій продажу, поведінки споживачів, схем лояльності брендів, реклами телевізійних і соціальних медіа, а також багатьох інших тем.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Якщо ви зацікавлені у визначенні правил гри промисловості та виробничої практики, маючи глибоке розуміння можливостей передових технологій, якщо ви хочете продовжити акад ... [+]

Огляд

Теорія досліджень операцій - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій».

Якщо ви зацікавлені у визначенні правил гри промисловості та виробничої практики, маючи глибоке розуміння можливостей передових технологій, якщо ви хочете продовжити академічну кар'єру, або якщо ви просто любите математику дослідження операцій, то спеціалізація Теорії досліджень операцій для вас. Вона пропонує вам більш глибоке знання і розуміння цієї дослідницької області і в кінцевому підсумку, через дисертацію, брати участь у фронтових дослідженнях в дослідженні операцій.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

У взаємозв'язаному світі організації все більше співпрацюють для того, щоб ефективно розподіляти свої послуги клієнтам. Це вимагає інтеграції різних ключових процесів між ... [+]

Огляд

Управління ланцюгами поставок - спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій».

У взаємозв'язаному світі організації все більше співпрацюють для того, щоб ефективно розподіляти свої послуги клієнтам. Це вимагає інтеграції різних ключових процесів між організаціями. Спеціалізація Управління ланцюгами поставок надає Вам досвід щодо ланцюгів поставок, а також складні кількісні методи та інструменти з оптимізації, які необхідно для ефективного проектування, впровадження та управління процесами ланцюгів постачання.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Фінансова економетрика - це спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це практичне вивчення економетричних методів, що використовуються ... [+]

Огляд

Фінансова економетрика - це спеціалізація магістерської програми «Економетрика і дослідження операцій». Це практичне вивчення економетричних методів, що використовуються щоденно у фінансовій індустрії, дозволить вам стати кількісним фінансовим фахівцем і поставить вас на перший план успішної професійної кар'єри.

Фінансова економетрика пов'язує різні навчальні дисципліни, включаючи математику, статистику, фінанси та бізнес-дослідження, і в першу чергу стосується використання фінансово-економічної теорії та статистичних методів для аналізу фінансово-економічних даних. Економетричні методи можуть бути використані для аналізу фінансового ризику, інвестиційних стратегій, фінансової економічної політики, монетарної політики, високочастотної торгівлі, ринків капіталу, фінансової стабільності та багатьох інших тем.... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма магістра в галузі фізики і астрономії надає вам безліч можливостей для вивчення та брати участь в інноваційному фундаментальних досліджень і його ... ... [+]

Магістр фізики

Фізика й астрономія є невід'ємною частиною сучасного суспільства. Сучасне життя буде зовсім інший, не комп'ютерних чіпів, лазерів, скринінгу МРТ і всіх інших переваг фізичних досліджень. Програма магістра в галузі фізики надає вам безліч можливостей для вивчення та беруть участь в інноваційному фундаментальних досліджень та їх практичного застосування. Якщо ви зацікавлені в фізичних процесах в клітинах, створюючи штучний фотосинтез, фізику астрочастіц або тестування фундаментальних симетрій на атомному рівні ви, програма магістра в галузі фізики дає вам можливість поглибити свої знання та брати участь в інноваційному фундаментальних досліджень.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Майстер лінгвістики: Мовне консультування та лінгвістична документація пропонує програму загальної лінгвістики, яка зосереджується на взаємодії теорії та даних у дослідни ... [+]

Про

Майстер лінгвістики: Мовне консультування та лінгвістична документація пропонує програму загальної лінгвістики, яка зосереджується на взаємодії теорії та даних у дослідницьких традиціях антропологічної, типологічної та описової лінгвістики. Акцент на практичних польових роботах, культурні прагматики та антропологічні перспективи робить цю програму унікальною в Нідерландах. Після закінчення навчання студент володіє знаннями, навичками та досвідом для роботи в якості лінгвістичного консультанта або лінгвістичного дослідника в багатьох умовах, особливо в перекладах, міжкультурних комунікаціях та мовній документації:... [-]

Нідерланди Amsterdam
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістерська програма включає в себе два основних напрямки: «Спорт» і «Здоров'я». Доріжки не строго розділені, але є деякі збіги. Це робить можливим, щоб ... ... [+]

Магістр наук руху людини: Спорт, фізичні вправи і здоров'я

З останніх розробок в спортивного тренування в нових підходах до реабілітації, забезпечує магістра в людські рухи наук Сучасний стан проникнення в дорозі, в якому продуктивність двигуна може бути підвищена. Від біомеханіки в психології. З фізіології вправ для нейрореабілітації. І з м'язової функції в моторному розвитку. Вибираючи фокус на будь-який спорт або здоров'я, ви можете налаштувати свій власний профіль. З цієї глибокої тлі в науках рухи людини, ви будете добре оснащені внести свій внесок у цій захоплюючій області дослідження. Ви зацікавлені в оптимізації спортивних результатів, допомагаючи людям з ослабленим функціонування двигуна, або отримання фундаментальне розуміння того, як ми рухаємося? Тоді магістра в людські рухи наук є ідеальним програма для вас!... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Програма Це один рік магістра спрямована на передачу студентам знання, навички і розуміння, необхідні для роботи в якості професійного чи академічного ... ... [+]

Майстер в області права і політики міжнародної безпеки

Програма Це один рік магістра спрямована на передачу студентам знання, навички і розуміння, необхідні для роботи в якості професійного чи академічного дослідника в галузі міжнародного миру безпеки. Питання міжнародного миру і безпеки стає все більш важливим в правовій, політичній та адміністративній практиці. Поняття «міжнародної безпеки» більше не обмежується традиційними питаннями війни і миру, але тепер також охоплює такі теми, як тероризм, кримінального права, захисту прав людини і «людської безпеки».... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Магістр політичних наук дає вам повне широкій основі навчання в методології соціальної та політичної науки. Це включає в себе програми і ... ... [+]

Магістр політології: Глобальне екологічне керівництво

Майже немає тварин, країни або частини океану не впливає на величезній розвитку людини. Майстер політичних наук: Глобальне екологічне керівництво фокусується на політичні аспекти і наслідки теми, як зміни клімату, стійкості і природи. Ви зацікавлені в цих темах і ви націлені на вищу освіту зі ступенем університеті майстрів? Тоді політологія Вчителів: Глобальне екологічне керівництво по Врійе Universiteit Амстердам може бути тільки те, що ви шукаєте.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam користується унікальним розташуванням у самому центрі ділового району Амстердама, де розміщено багато міжнародних юридичних фірм. Будучи студ ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam користується унікальним розташуванням у самому центрі ділового району Амстердама, де розміщено багато міжнародних юридичних фірм. Будучи студентом магістрського міжнародного бізнес-права (IBL), ви зможете спілкуватися в реальному бізнес-середовищі. Деякі курси навчаються практикуючими юристами, які можуть дати вам справжнє розуміння того, як закон діє на практиці. Заняття невеликі, міжнародні та інтерактивні. Сукупність національностей у групі надає програмі IBL додатковий вимір.... [-]

Нідерланди Amsterdam
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 20 598 9898