Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інноваційна, стійка і змістовна!

Ви хочете зробити свій внесок у більш стійкий світ і працювати над вашим особистим розвитком? Навчання у Ван Хол Ларенштейн, найбільш стійкому Університеті прикладних наук в Голландії! Ми пропонуємо широкий спектр унікальних бакалаврських, магістерських та сертифікаційних програм з англійської мови в галузях, в яких Голландія виступає на вершині. Отже, чи ви зацікавлені в харчуванні або міжнародній торгівлі, шукаєте ступінь бакалавра в індустрії спорту, або хочете працювати над цілями сталого розвитку ООН, ми маємо правильну програму для вас!


Ван Холл Ларенштейн розташований у двох містах: Леуварден і Вельп (Арнем). Обидва студентські міста є домом для декількох університетів і заповнені іноземними студентами. У 2018 році Ліуварден був європейською столицею культури і розташований недалеко від голландських островів. Це має красиві канали течучі через місто. У Velp ми розташовані на Larenstein Estate: сучасна будівля, оточена соковитою зеленню, лише за декілька хвилин від жвавого історичного центру міста Арнем.

Ван Холл Ларенштейн має тісні зв'язки з міжнародним діловим світом та неурядовими організаціями. Це дозволяє застосовувати теорію на практиці: окрім отримання високооціненого досвіду роботи під час стажування за кордоном, студенти відправляються на екскурсії в компанії, де вони працюють на реальних життєвих випадках, і ми запрошуємо професіоналів для проведення гостьових лекцій. Ми переконані, що міжнародний досвід має вирішальне значення для розвитку наших студентів, оскільки міжкультурні компетенції необхідні майже у всіх сферах кар'єри. З самого початку Ви розвинете професійну мережу студентів та колег з усього світу.

Лінії зв'язку в нашому університеті короткі: наші студенти працюють у невеликих класах з особистою увагою викладачів. Наші програми розроблені таким чином, щоб дати вам можливість зробити свій власний вибір. Це підготує вас до захоплюючої кар'єри в професійній сфері, що дійсно важливо!

Чому VHL?

  • Повністю викладав англійську програму;
  • Навчатися в найбільшому "зеленому" університеті прикладних наук в Нідерландах;
  • Поєднувати теорію та практику, щоб розпочати роботу на ринку праці;
  • Застосовуйте свої знання в (міжнародних) стажуваннях: включені в вашу програму !;
  • Підніміть свої кар'єрні можливості завдяки прямому контакті з потенційними роботодавцями під час програми;
  • Розвивати міцні зв'язки в ключових секторах голландської економіки;
  • Навчатися в невеликих класах з особистою увагою вчителів.

Розташування