Utrecht University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Утрехтського університету

Університет Утрехт, заснований у 1636 році, є шанованим міжнародним науково-дослідним університетом, який послідовно займає перше місце в Нідерландах, 17 місце в континентальній Європі та 100 кращих міжнародних рейтингів у світі та член видатної Європейської Ліги науково-дослідних університетів.

Один зі студентів нашого міжнародного майстра і недавній випускник буде ділитися своїм досвідом навчання та проживання в Утрехті та Нідерландів в цілому. Для отримання додаткової інформації та реєстрації, перейдіть на веб-сайт. Ми сподіваємось побачити вас в Інтернеті незабаром!

Інноваційні та міжнародному орієнтованих академічне співтовариство

Приєднання Університет Утрехт, як студент магістра зробить вас частиною інноваційної та міжнародно-орієнтованої академічної спільноти - який приніс вперед не менше 12 лауреатів Нобелівської премії - займається передових і мульти-дисциплінарної викладання та наукових досліджень.

Вчені Утрехт, які внесли видатний внесок у розвиток суспільства включають в себе нобелівський лауреат Христіан Ейкман, один з першовідкривачів вітамінів; Нейрофармакология Давид де Wied, який виграв національний і міжнародне визнання за відкриття, що нейропептиди (малі білки) контролю активності мозку і поведінки; і остання лауреат Нобелівської премії Жерар т'Хоофта, видатний вчений в галузі теоретичної фізики. Вони також включають Johanna Вестердінк (Голландський тільки), перша жінка професор в Нідерландах.

Особиста та інтерактивного навчання

В Університеті Утрехта ви будете відчувати модель якісної освіти, яке коштує для особистого та інтерактивного навчання на основі критичного осмислення та обговорення, гнучкості та рівня вибору для студентів, а також постійного професійного розвитку для викладачів.

Студенти та програми

Утрехтського університету налічує більше 30 000 студентів з 118 країн. Ви можете вибрати більше 140 випускних програм, 90 (+) з яких вивчаються англійською мовою, а також 32 програми підготовки вчителів (як голландські, так і англійські) - найширший асортимент випускників англійської мови в Нідерландах. Магістерська програма Університету Утрехта - це 1- або 2-річна програма, що веде до отримання ступеня доктора наук (магістра), ступеня мистецтва (магістра) або ступеня юридичних наук (LLM). На вершині програми магістра ви можете взяти участь у Програмі молодих інноваторів: а селективні 15 ECTS шанує курс на рівні випускника.

Професійний поле

Зв'язок з професійній сфері послідовно включені в навчальні плани програм УУ господаря. Центр Кар'єра Послуги будуть підтримувати свій перехід в голландській або міжнародної аспірантуру ринку праці.

Топ 5 найщасливіших місць, щоб жити

Англійська мова широко поширений в Нідерландах. Утрехт гарне середньовічне місто, розташований в центрі міста в Нідерландах. Амстердам і Схіпхол Airpoft менш ніж за півгодини їзди, і є прості з'єднання поїздів по всій Європі. З цілковитою причиною BBC Travel поставив Утрехт в "5 найщасливіших місцях до Іве".

Як подати заявку?

Наш процес програми робиться в Інтернеті. Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації про процес подачі заявки.

Зв'язатися з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо наших магістерських програм, зв'яжіться з нами. Студентські служби (з понеділка по п'ятницю, з 10 до 16 годин) Тел: +31 30 253 7000 Електронна пошта: study@uu.nl Адреса відвідувачів: UU for U, Student Services, Heidelberglaan 6, de Uithof

Розташування

Утрехт

Utrecht University

Address
Domplein,29
3512 JE Утрехт, Утрехт, Нідерланди
Телефон
+31 30 253 3550

Програми

MA