Utrecht University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Utrecht University

Utrecht University заснований у 1636 р., Є поважним міжнародним науково-дослідним університетом, послідовно займає номер один у Нідерландах, 14-й у континентальній Європі та 100 найкращих світових світових рейтингах, та член відомого Європейської ліги дослідницьких університетів.

Інноваційна та міжнародно орієнтована академічна спільнота

Вступ до Utrecht University як студент зробить вас частиною інноваційної та міжнародно орієнтованої академічної спільноти - яка принесла не менше 12 лауреатів Нобелівської премії - займаючись передовими та багатопрофільними викладаннями та дослідженнями. Вчені Утрехта, які внесли неабиякий внесок у суспільство, включають лауреата Нобелівської премії Крістіана Ейкмана, одного з відкривачів вітаміну; нейрофармаколог Девід де Від, який здобув національне та міжнародне визнання за своє відкриття, що нейропептиди (невеликі білки) контролюють мозкову діяльність та поведінку; і останній лауреат Нобелівської премії Джерард 'т Хуфт, видатний вчений у галузі теоретичної фізики. Вони також включають Йогану Вестердійк, першу жінку-професора в Нідерландах.

Особисте та інтерактивне навчання

В Utrecht University ви відчуєте модель якісної освіти, яка розраховує на особисте та інтерактивне навчання, засноване на критичній рефлексії та дискусіях, гнучкості та рівні вибору студентів, а також постійному професійному розвитку викладачів.

Студенти та програми

Utrecht University нараховує понад 30 000 студентів із 118 країн. Ви можете вибрати між 10 бакалаврськими програмами та майже 100 магістерськими програмами англійської мови - найширший спектр програм випускників англійської мови в Нідерландах. Програми бакалавра - це трирічні програми, що ведуть до ступеня бакалавра мистецтв (BA) або ступеня бакалавра наук (BSc). Магістерська програма в Utrecht University - це 1- або 2-річна програма, що веде до наукового ступеня (MSc), ступеня мистецтва (MA) або ступеня права (LLM). Крім магістерської програми, ви можете взяти участь у програмі молодих інноваторів: вибірковий курс 15 відзнак ECTS на випускному рівні.

Професійна сфера

Зв'язок із професійною сферою послідовно вбудований у навчальні програми магістерських програм УУ. Центр кар'єрних послуг підтримає ваш перехід на ринок роботи в Голландії чи на міжнародному ринку.

Топ-5 найщасливіших місць для проживання

Англійською мовою широко говорять у Нідерландах. Утрехт - прекрасне середньовічне місто, розташоване в центрі Нідерландів. До Амстердама та аеропорту Схіпхол - менше півгодини їзди, а по всій Європі є легкі сполучення поїздів. З поважною причиною BBC Travel розмістила Утрехт у «топ-5 найщасливіших місць Івіву».

Як застосовувати?

Наш процес подачі заявок здійснюється в Інтернеті. Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації про процес подання заявки.

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас є якісь питання щодо наших програм, будь ласка, зв’яжіться з нами. Служби для студентів Utrecht University (з понеділка по п’ятницю, 10:00 - 16:00)

Тел: +31 30 253 7000
Електронна пошта: study@uu.nl.
Адреса відвідувачів: UU for U, Студентські послуги, Heidelberglaan 6, de Uithof / Utrecht

Розташування

Утрехт

Utrecht University

Address
Domplein,29
3512 JE Утрехт, Утрехт, Нідерланди
Телефон
+31 30 253 3550

Програми

MA