University of Göttingen

Введення

Прочитайте офіційний опис

Georg-August-Universität Göttingen

Заснована в 1737 році, Георг-August-Universität Göttingen є науково-дослідним університетом міжнародну популярність з сильними фокусів в області досліджень під керівництвом навчання. Університет відрізняється багатою різноманітністю її предмета спектра особливо в гуманітарних науках, його прекрасні умови для проведення наукових досліджень, а також відмінну якість областей, які визначають його профіль. З 2007 по 2012 рік Georg-August-Universität Göttingen був винагороджений фінансування від ініціативи підвищення кваліфікації німецьких федеральних і уряду штатів з інституційної стратегії майбутнього під назвою "Göttingen.Tradition - інновація - Автономія". Університет зміг реалізувати всі заходи концепції. В даний час університет Геттінгена розвиває успішно встановлені заходи подальшого тривало просування позитивних подій Університету в галузі наукових досліджень і викладання.

Університет з традицією

Університет носить ім'я свого засновника Георга Августа, короля Георга II Великобританії, курфюрста і герцог Брауншвейг-Люнебург (Ганновер). У близькості з духом Просвітництва, Геттінген відмовилися від панування теології і встановити його здатності на рівних. Як вчений розташування Геттінгена був довгий час розглядали як центр математичного світу - позиція втрачена, однак, в 1933 році, коли під владою нацистів більше 50 професорів і викладачів були змушені покинути університет, серед них кілька з 44 нобелівських лауреатів, чиї імена пов'язані з містом. Після закінчення Другої світової війни, Геттінген університет був першим в Німеччині, щоб відновити свої навчальні операції, і він пішов далі, щоб стати одним з найбільших вищих навчальних закладів в країні.

Університет як основа

Інтенсифікація процесу інтернаціоналізації, сприяння передового досвіду в галузі наукових досліджень і викладання, приймаючи структури ступенів бакалавра та магістра, даючи всі рівні університету більше автономії і відповідальності, оптимізації розподілу ресурсів: Ці кроки характеризують реформи недавно вжиті в університеті. На початку 2003 року Георг-August-Universität став першим німецьким університетом з повним спектром дисциплін припустити юридичний статус фонду в рамках публічного права. Університет має з тих пір розширила свою науково-дослідницьку профіль, створили нові науково-дослідні об'єкти, такі як науково-дослідних центрів Курант і Ліхтенберг-Коледжі, активізував співпрацю в університетському містечку Геттінген, залучили і зберегли видатні вчені і підтримали набір чудових студентів і молодих вчених з-за кордону ,

Геттінген Campus

Університет Геттінгена розглядає свою велику дослідницьку традицію і за умови різноманітності в якості особливих переваг. Майже всі наукові дисципліни, в тому числі медицини представлені в 13 факультетів, виняток становлять інженерні науки. Георга-Августа Universität також відрізняється тісно інтегровані в мережу першого класу екстра-університетських науково-дослідних установ за участю, і перш за все, Геттінген академії наук, німецький Предстоятель центр, Німецький аерокосмічний центр і п'ять Макса Планка інститутів. Разом ці місцеві партнери створюють з університетом альянс для співпраці в галузі наукових досліджень і викладання, можливо, унікальний у Федеративній Республіці з точки зору його глибини і широти. Успішні елементи, які включають в себе спільно працювати спільні науково-дослідні центри, молодший науковий груп і об'єктів інфраструктури, а також комбіновані професорські призначення. Ця співпраця недавно розводили видатні науково-дослідні центри, які завоювали фінансування з дослідницького фонду німецького (DFG) та Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень. В рамках ініціативи передового досвіду, популяризації передового досвіду кластера "нанорозмірних мікроскопії та молекулярної фізіології мозку (CNMPB)" і Вищої школи Геттінгена для нейронаук; Біофізика і молекулярна Biosciences (GGNB) буде продовжено на другому етапі програмного. Через позитивного ефекту на інструкції студента та сприяння формуванню молодих дослідників, що виходять із нейро- і біонауки в Геттінгені, ці основні області досліджень, культивованих разом з інституційними партнерами Університету в університетському містечку Геттінген, грають важливу роль у формуванні його профіль. Дослідження передового досвіду на міжнародному рівні, також відображається в області хімії, фізики конденсованих середовищ і оптики, біорізноманіття та екології, Geobiology і чистої математики, а також в мові і літературі досліджень німецьких, східних і древніх світових досліджень і теології. В результаті процесу інтеграції місцевого наукового співтовариства, можливості, специфічні для Геттінгені виникли для залучення і утримання чудових дослідників з, як в і за межами Німеччини, а також вищої якості науково-дослідницької діяльності були розпочаті і розвинені. Крім того, просування виключно талановитих молодих вчених та науковців є центральною стратегічною метою на Georg-August-Universität.

Вивчення передового досвіду з

Геттінген має багато переваг як місце для навчання в університеті якого Георга-Августа-Universität удосконалює шляхом розробки інноваційних освітніх програм, ступінь структури бакалавра і магістра, проведення систематичного інтернаціоналізації своїх навчальних програм і реалізації заходів забезпечення якості. Близько 30 000 молодих людей у ​​даний час вивчають тут, деякі одинадцять відсотків з них з-за кордону - наочна демонстрація тягнути, що університет вже давно чиниться на міжнародному рівні. Діапазон курсів на отримання ступеня на пропозицію виділяється як для чудовою хорошим навчальним обладнанням в галузі природничих та наук про життя і широту теми різноманітність в галузі гуманітарних та соціальних наук, вибір знайдено тільки на невеликій кількості університетів у Німеччині. Такий спектр предметів дозволяє всеохоплюючих питань, які необхідно вирішувати з міждисциплінарної перспективі, навіть на університетському рівні. З 80-х предметів на вибір, близько 1000 комбінацій можливі на шляху до градації зі ступенем бакалавра. У своєму постійно розширюється спектр магістра і доктора філософії Програми Університету культивує досконалості і пропонує близькість до наукових досліджень. Навчальні програми працюють на англійській мові, двунаціонального ступенів і обов'язкових періодів навчання за кордоном для підготовки випускників на міжнародному ринку праці. Університет у міжнародному становищі Геттінгена в даний час подальше зміцнення за рахунок розширення партнерських відносин. На додаток до тісної комплексу європейських університетів в рамках програми Erasmus, численні Cooperations в університеті, факультету та Інституту сприяння ознайомчі поїздки по всьому світу, в деяких випадках також робить стипендії. У 2011 році університет Геттінгена був успішним з його пропозиції щодо подальшого поліпшення якості досліджень і навчання в рамках «Якість викладання в Пакті" німецьких федеральних і державних органів влади. З тих пір Геттінген університет розширює академічні програми, які вона пропонує і подальшої оптимізації якості умов навчання. Ці заходи будуть розроблені у співпраці зі студентами.

Стимулювання вчених і науковців завтрашнього дня

Докторська навчання в Геттінгені зосереджено в структурованих програмах, заснованих на чотирьох магістратур: Георг серпня Школа університету науки (Гаусс) - Göttinger Graduiertenschule Gesellschaftswissenschaften (GGG) - Graduiertenschule für Geisteswissenschaften Геттінген (ГСГГ) - Вища школа лісового господарства і сільськогосподарських наук (GFA) ( см: www.graduiertenschulen.uni-goettingen.de). Чотири школи Graduate забезпечують організаційну надбудову для навчальних груп науково-дослідних, докторські програми і Міжнародного Макса Планка наукових шкіл. Мета цих шкіл полягає в оптимізації і навчання дослідниками-умови для докторантів, пропонуючи інтенсивного спостереження і цілий ряд семінарів, спрямованих на просування підготовки вчених та науковців першого класу. Геттінген Вища школа Neuroscience, біофізики та молекулярної Biosciences, яка працює під дахом Георг серпня школі університету науки (Гаусс), отримує кошти в рамках Ініціативи Перевага з 2007 року. Фінансується Німецьке науково-дослідне, підготовки наукових кадрів Групи (ГРК) встановлюються на обмежений період часу з метою просування молодих дослідників і їх підготовки до їх докторської дисертації. На Міжнародній Макса Планка наукових шкіл, Макса Планка-Gesellschaft у співпраці з партнерами в університеті займається сприяння молодим вченим і пропонує особливо обдарованих студентів з Німеччини та за кордоном можливість отримати докторський ступінь особливої ​​різниці.

Бібліотека університету світового класу

Підстава бібліотеки університету Геттінгена в 1734 році став знаковим: Вперше в історії бібліотеки поняття сучасної наукової бібліотеки була введена в практику і інститут став першим всеосяжним академічна бібліотека європейського положення. Сьогодні, Геттінген Державний і університетська бібліотека Нижньої Саксонії (Niedersächsische Staats- унд університетська Геттінген, SUB) продовжує утримувати поул. З більш ніж 7,8 млн медіальних одиниць, в даний час одним з найбільших бібліотек Germany's. Холдинги включають 5,8 млн томів, 1,5 мільйона мікроформ, 31000 електронних журналів за ліцензією, 316000 карти, 14,000 періодичних видань в друкованому вигляді, 14.000 рукописів, понад 3100 інкунабул, 395 заповітів і безліч цифрових елементів. Крім того, є ще 138 незалежних бібліотек філій в інститутах і відомств. Цифрова бібліотека експертно-консультаційний центр всесвітньою популярністю, то SUB направляє або бере участь в численних науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт в цій галузі.

Розташування

Геттінген

University of Göttingen

Address
University of Göttingen
Wilhelmsplatz 1

37073 Геттінген, Нижня Саксонія, Німеччина
Телефон
+49 551 390

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія