University Of Tuebingen

Введення

Прочитайте офіційний опис

66821_top.jpg

Інноваційні, міждисциплінарні, міжнародні: ці три слова підсумовують те, що робить університет Тюбінген спеціальним. Відмінні дослідження та навчання - це відповідь Тюбінгена на виклики майбутнього в глобалізованому світі. Ми підтримуємо обміни з партнерами по всьому світу - як у вищих навчальних закладах, так і в неуніверситетських науково-дослідних установах. Мережі та співпраця між факультетами та предметними межами є основою нашої успішної стратегії. Це відбивається на нашому хорошому становищі в міжнародних рейтингах. Крім того, ми є одним з одинадцяти німецьких університетів, що відрізняються з титулом "відмінно".

Довгі традиції

Тюбингенський університет, що має більш ніж 500-річну історію, є одним із найстаріших у Німеччині. Багато великих інтелектуалів вивчали і працювали в Тюбінгені, зокрема Кеплера, Гегеля, Гельдерліна та Шеллінга. Геніальний локус - дух місця - тепер сильніше, ніж будь-коли.

Історія фізики в Тюбінгені

Математика та фізика почалися з астрономії в Тюбінгені. Вже в 1507 році, тобто через 30 років після заснування університету, герцог Ульріх викликав пастора Йоганнеса Штельфера (1452-1531) до викладацького складу професора "Матез". У цей час в Тюбінгені тісно пов'язана математика та астрономія. Стефлер був перш за все відомий завдяки випуску його астрономічних ефемеридів, в якому він наклав курс на планети до 20 років наперед.

Він також побудував Астрономічний годинник у мерії Тюбінген. За ним пішли представники астрономії Майкл Мастлін (1546-1601), вчитель Йоганса Кеплера та Вільгельм Шиккард (1592-1635), які розробили першу обчислювальну машину для своїх астрономічних розрахунків. Шикард мав професор в Тюбінгені за івритом та астрономією. Йоханнес Кеплер (1571-1630), під чию ім'я факультет організовує академічну подію кожен рік, був лише студентом у Тюбінгені. Спори про богословські доктрини перешкодили призначенню Кеплера професором в Тюбінгені.

У 1863 році в Тюбінгені був заснований перший факультет наук в університеті Німеччини. Це складалося, крім кафедр математики та фізики, для геології, хімії, ботаніки та зоології. У XIX столітті варто згадати, перш за все, Карла Фердінанда Брауна (1850-1918), який працював у галузі електромагнітних коливань протягом 10 років, починаючи з 1885 року. Він розробив катодно-лучевий осцилограф - трубку Браун - відправною точкою для розвитку телевізійних та комп'ютерних моніторів. Його внесок у розвиток антенних технологій увімкнув потужні радіо- та телевізійні станції.

У першій половині ХХ століття фізика в Тюбінгені характеризувалася особливо ядерною фізикою. Імена Фрідріха Пашена (1865-1947), Ернста Обрата (1936-1948) та Вальтера Герлаха пов'язані з основними експериментами з атомної фізики та квантової механіки. Ганс Гейгер (1882-1945) працював на полях радіоактивності та ядерної фізики. З його ім'ям в першу чергу пов'язаний лічильник Гейгера для виявлення іонізуючих частинок.

Влітку 1970 року факультет математики та природничих наук був розпущений в різні відділення. Серед іншого, виник математичний факультет та фізичний факультет - з 1979 року фізичний факультет. Улітній семестр 1973 року велика частина інститутів цих факультетів міг перейти в нові будівлі в районі Моргенштелле.

У рамках структурної реформи університету в зимовий семестр 2002/2003 рр. Математичний факультет та фізичний факультет були об'єднані на спільну факультет математики та фізики. У рамках подальшої структурної реформи в зимовий семестр 2010/11 рр. Був створений математичний та природничий факультети, а фізика - це розділ цього факультету.

68240_neckarfrontkobusch.jpg

Розташування

Тюбінген

Address
Eberhard Karls Universität Tübingen
Geschwister-Scholl-Platz

72074 Тюбінген, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія