University of Twente

Введення

Прочитайте офіційний опис

У University of Twente ми є піонерами AT технології, науки та техніки з соціальними науками, щоб вплинути на навколишній світ. Наша рушійна сила як студентів, вчених та вихователів є глибоким почуттям зв'язку з людьми, які поділяють цікавий, підприємницький дух.


Виклики нашого часу більше, ніж раніше: глобальна стійкість, оцифрування суспільства, вдосконалення та персоналізація охорони здоров'я, перероблення світу з використанням інтелектуальних матеріалів та інтелектуального виробництва.

Технологія відіграє провідну роль у забезпеченні рішень складних суспільних проблем у всьому світі, і тільки люди можуть дозволити йому блиснути в цій ролі. У нашій пристрасті до розуміння нашої планети та покращення життя для кожного на ньому ми святкуємо зв'язки між людьми та технологіями, знаючи, що всі наші дослідження та освіта спрямовані на те, щоб змінити сучасне суспільство, створюючи майбутнє покоління на майбутнє .

У цьому прагненні підприємницький погляд та глобальне усвідомлення наших багатьох талановитих вчених, вихователів та студентів ведуть нас до виходу за рамки відмінностей, дисциплін, кордонів. Міждисциплінарний спосіб роботи, який характеризує наш університет, відкриває несподівані можливості - особливо освітня модель, інженерний підхід та відкрита культура створюють нові ідеї, нову енергію, нові шляхи вперед.


Живий, розумний кампус, де починаються зміни

З моменту заснування University of Twente в 1961 році ми глибоко пов'язані з багатим індустріальним спадщиною нашого регіону та добробутом її населення.

Ми гордо виконуємо це вперед, як вдома, так і на міжнародному рівні. Сьогодні ми є каталізатором для багатьох високотехнологічних спільнот та секторів, що мають міцні партнерські відносини у широкому діапазоні галузей та соціальних сфер. Ми беремо участь у наземних, глобальних мережах і програмах. Ми підтримуємо безперервні зв'язки з більш ніж 45 000 випускниками по всьому світу.


University of Twente - це багатокультурна спільнота талановитих амбітних людей, яка пропонує студентам, науковцям та викладачам з усього світу найкращі умови:

  • Інноваційний та енергійний кампус з можливостями світового класу для перетину кордонів та вирішення складних проблем - в тому числі найсучасніші об'єкти, такі як наш всесвітньо відомий NanoLab, наш нещодавно створений Designlab, і новий технічний медичний центр, що зараз будується .
  • Інженерний підхід до вирішення суспільних проблем, об'єднання фундаментальних технологічних та соціальних досліджень із систематичним рішенням.
  • Основні технології, серед кращих в світі, в таких галузях, як нанотехнологія та біомедична інженерія, ІТ, робототехніка та геоінформаційні науки.
  • Висока особиста освіта, застосування навчально-навчального навчання та спільної роботи на основі проекту, спрямованого на посилення синергії, (самореалізації) відкриття та вирішення проблем з нею.
  • Видатний досвід у створенні цінностей, запуску та розгортання нових бізнесів (з сьогоднішніми 1000 успішними заходами) та формування нових виразів соціальної та промислової взаємодії.

З часом надихаючі, цікаві люди поєднують свій досвід у галузі технологій, науки та техніки з соціальними науками, щоб ініціювати зміни, прогрес, оновлення. Ми називаємо це "High Tech Human Touch". І ми вважаємо це більш актуальним сьогодні, ніж будь-коли раніше.


Наше бачення 2020

University of Twente пришвидшується. Будучи університетом, ми сприймаємо сміливий новий амбіції і підвищимо бар ще вище. Ми є провідним підприємницьким університетом. Ми постійно передбачаємо майбутні розробки та швидко й ефективно реагуємо на змінний навколишній світ.

Наш персонал є експертами у своїй галузі та встановлює порядок денний для публічних дебатів. Наша постійна взаємодія з галуззю, науково-дослідними інститутами та урядом створює новаторські дослідження та інновації світового класу. Ми виробляємо видатних випускників, які виграють, об'єднуючи експертизу з низки областей, оскільки вони розробляють рішення, які відповідають вимогам майбутнього, у Нідерландах та у всьому світі.

Це візія 2020 року.

Розташування

Енсхеде

Address
Universidade de Twente
5, Drienerlolaan, 7522 NB Enschede

Енсхеде, Оверейсел, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія