University of Oldenburg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Профіль університету

University of Oldenburg . Карла фон Осьєцького був заснований у 1973 році, і він став одним із молодих університетів Німеччини. Його мета - знайти відповіді на основні проблеми, з якими стикається суспільство в 21 столітті - через міждисциплінарні, найсучасніші дослідження.

Pathways на Ольденбурзькому кампусі короткі: академічний колектив університету та адміністративний персонал тісно співпрацюють, використовуючи міждисциплінарний підхід. Багато з них інтегровані в спеціальні наукові напрями, дослідницькі групи та європейські кластери високого рівня.

Університет тісно співпрацює з більш ніж 200 іншими університетами у всьому світі, а також пов'язаний з неуніверситетськими інститутами в галузі досліджень, освіти, культури та бізнесу.

University of Oldenburg готує понад 13 700 студентів для професійного життя. Вона пропонує широкий спектр дисциплін: від вивчення мови, культурології та гуманітарних наук до освітніх наук, мистецтва та музикознавства, економічних та соціальних наук, математики, інформатики, природничих наук та нових програм медицини та охорони здоров'я, започаткованих у 2012 році. .

Розташування

Ольденбург

Address
Carl von Ossietzky Universität Oldenburg – Ammerländer Heerstr. 114-118, 26129 Oldenburg
Ольденбург, Нижня Саксонія, Німеччина

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: