University of Koblenz-Landau

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Кобленц-Ландау є молодою, середніх університет. У 1990 році університет вийшов з колишнього педагогічного коледжу. У дослідження тим часом і навчання проводяться в трьох пов'язаних міждисциплінарних предметних областей під назвою "Навчання", "суспільство" і "навколишнє середовище".

Наш профіль Навчання:

Університет займає чільне місце в освіти та підготовки вчителів в землі Рейнланд-Пфальц. Це єдиний університет, який пропонує курси підготовки викладачів для всіх типів шкіл. Це ключова компетенція характеризує профіль університету. Основні характеристики також поєднання освіти і методики викладання, велике значення надає позакласних місця і школи лабораторії, а також прив'язка теорії і практики в класі, наприклад, за допомогою Кампус-школи мережі.

Суспільство:

Ця тема район характеризується гуманітарних, культурних досліджень та соціальних наук, в якому, зокрема, мови, культури і мистецтва, політики та економіки аналізуються. Тематика також характеризується психології (один із соціальних наук), а також з інформатики, яка оптимізує і тести обширні ІТ-послуг, які були розроблені для їх практичної цінності для людей.

Навколишнє середовище:

Три наукові підходи характеризують цю предметну область. Підхід науки про життя протягання питання про середовище з наукової точки зору, в той час як комп'ютерні науки угод з цифровим світом, і гуманітарні та соціальні науки зрозуміти світ, в плані культури і суспільства.

Вивчення та безперервної освіти Зростання числа студентів показує, що обидва кампусів Кобленц і Ландау популярні місця для вивчення. Кількість студентів збільшилася втричі з 1990 року. У той же час є приблизно 15.000 студентів, що навчаються за програмами, половина з них в Кобленці, інша половина в Ландау. У порівнянні з дуже великою університетів, викладання та вивчення ведеться в керовані структури в Кобленці і Ландау, що сприяє набагато ближче студентське співтовариство, а також ближче сполучення учитель-учень спільноти. Університет пропонує майбутніх фахівців і керівників різноманітний спектр бакалавр і магістр програм у галузі освіти, соціальні науки, культурологія, гуманітарних та науки про життя, а також психології та інформатику. Традиційний ядро ​​викладати в університеті його програми підготовки вчителів для всіх типів шкіл.

В області безперервної освіти складний спектр навчальних програм, програм дистанційного навчання, а також семінари були розроблені для постійно мінливої ​​робочої і професійному середовищі. Більшість програм і курсів на пропозицію розроблені, щоб бути в обслуговуванні в характері, тим самим дозволяючи студентам поєднувати роботу і навчання. Ці програми послідовно розвивав і розширений.

Дослідження і передача знань Дослідження проводяться в національному та міжнародному пов'язаних робочих груп. Університет Кобленц-Ландау також тісно співпрацює з партнерами в регіоні. Що характерно це збалансоване співвідношення між теоретичних і прикладних досліджень. Поточні напрямки досліджень включають в себе освіту, навколишнє середовище, інформатику, а також гуманітарні та соціальні науки, заснований на трьох предметних областей університету.

Передача технологій є однією з центральних завдань університету і дозволяє систематичне і планове використання нових наукових і технологічних знань в області економіки, політики і суспільства. В університеті Кобленц-Ландау також сприяє бізнес-стартапів в академічних та розвиток підприємницькою культури.

Інтернаціоналізація Міжнародний характер досліджень і викладання, а також університетського життя це якість особливістю сучасного університету. В університеті Кобленц-Ландау хоче і розширювати та активізувати свою міжнародну спрямованість. Сьогодні це дуже важливо не тільки у світовій економіці, а й на національному рівні. Інтернаціоналізація є міждисциплінарною завданням, що стоїть перед університет у всіх областях і на всіх рівнях. Для того, щоб підштовхнути цей процес далі вперед, ряд міжнародних науково-дослідних проектів і угод про співробітництво повинні, наприклад, бути збільшена, а кількість вихідних студентів по обміну, а також входять них повинен бути піднятий. Це повинно, крім того, бути в поєднанні зі збільшенням кількості міжнародному орієнтованих навчальних програм.

Просування молодих вчених Просування молодих вчених є одним з основних завдань та обов'язків в університеті. Якість наших молодих вчених є не тільки значним фактором у підвищенні науково-дослідний потенціал університету, але це також і в той же час показник наявності університету та репутації. Випускник коледжів і шкіл, а також міждисциплінарний кандидат центр були створені для сприяння молодих вчених далі, і цей діапазон заходів повинен бути розширений в майбутньому.

Про сім'ю університет Університет прагне до принципам про сім'ю університету. Чоловіки і жінки, зайняті в університеті повинні бути в змозі поєднувати роботу, навчання, і виховання дітей або на піклування родичів. Тому університет прийняв заходи для досягнення цієї мети, наприклад, з наданням послуг з догляду за дитиною і введення гнучких робочих годин, або шляхом заохочення конкретних програм підтримки.

Один університет - три місця Один Особливістю університету є його організаційна структура. Кобленц і Ландау центри для навчання, наукових досліджень і безперервної освіти. Центральною ланкою всієї організації-служба президента в Майнці, де Виконавчої ради університету і кілька областей його головного управління розташовані. У Кобленці, дослідження та викладання ведеться на чотирьох факультетах на сучасному кампусі, який знаходиться всього в декількох кроках від берега річки Мозель. В університеті на Ландау також складається з чотирьох факультетів і головний університетське містечко розширюється з додатковими сайтів університетів в місті і його околицях Ландау.

Розташування

Кобленц

University of Koblenz-Landau (Campus Koblenz)

Address
Rhabanusstraße 3
55118 Кобленц, Рейнланд-Пфальц, Німеччина
Телефон
+49 (0)261 287-0

Ландау

Universität Koblenz-Landau (Campus Landau)

Address
University of Koblenz-Landau (Campus Landau)
Fortstraße 7

76829 Ландау, Рейнланд-Пфальц, Німеччина
Телефон
+49 6341 2800

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія