Прочитайте офіційний опис

Школа інтегрованих наук про Землю та Цимати

SICSS була заснована в 2008 році як випускниця школи кластеру передового досвіду "Комплексний аналіз клімату та прогнозування (CliSAP)", що триває з 2007-2018 рр. Наші перші докторські кандидати розпочали свої проекти як члени SICSS у 2008 році, а наші перші студенти-магістранти були записані у жовтні 2009 року. Відтоді SICSS дуже швидко зростав!

Сьогодні ми постійно приймаємо близько 75 кандидатів і близько 45 студентів магістра. З літа 2019 року SICSS опікується усіма ранніми етапами кар’єри. Окрім магістра та докторської програми, ми також відповідальні за програму Post-Doc та всі гендерні питання, пов'язані з ранньою кар’єрною підтримкою.

Міждисциплінарна освіта та дослідження в SICSS

SICSS розшифровується як міждисциплінарна та науково-орієнтована освіта в галузі науки про земну та кліматичну системи. SICSS пов'язує студентів та кандидатів різного наукового досвіду та знань та забезпечує інтегровану, інноваційну освіту. SICSS готує вас до роботи в якості експерта в різних сферах зміни клімату: як дослідник у галузі природних, соціальних та економічних наук, як консультант або як експерт у національних та міжнародних організаціях. Високий рівень дисциплінарних та міждисциплінарних досліджень, індивідуальна підтримка та нагляд та міжнародна атмосфера в SICSS є надихаючим фоном нашої програми.

120262_MScprogramcoursesTitelbildGottschalk.JPGUHH / SICSS / Gottschalk

Усі наші програми починаються з вступного курсу, який дає огляд на основі експертів дисциплін, що стосуються кліматичних наук. Міждисциплінарні знання, отримані на курсах дисертацій, доповнюються курсами з конкретних дослідницьких навичок, необхідних для кар’єри в науках про земну та кліматичну систему. Це охоплює навички наукового письма, викладу чи лідерства. Інші курси дослідницьких навичок присвячені програмуванню, комп'ютерним мовам, інструментам моделювання чи візуалізації. Курси дослідницьких навичок завершуються курсами з передової наукової практики та міжкультурної підготовки.

MSc students during our annual Orientation Week for new studentsUHH / SICSS

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • німецький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

University of Hamburg - School of Integrated Earth and Climate System Sciences (SICSS)

Вас цікавить зміна клімату? Приєднайся до нас! Унікальний підхід: студенти вивчають усі частини кліматичної системи, включаючи економіку та соціальні науки - Два роки - В ... [+]

Програма магістра в галузі інтегрованих наук про кліматичну систему

Аналіз та оцінка нашої кліматичної та земної системи все частіше вимагають міждисциплінарних компетенцій. Програма MSc ICSS навчає всіх предметів, які беруть участь у дослідженні клімату, щоб створити цілісну картину кліматичної системи. Наша міждисциплінарна заява кидає виклик традиційному навчанню, пов'язаному з предметами.... [-]

Німеччина Гамбург
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
School of Integrated Climate System Sciences
Universität Hamburg
Grindelberg 5
20144 Hamburg
Germany

Hamburg, Гамбург, DE
Social Media