University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на медичний факультет Університету Ебергарда Карла Тюбінгена

Медичний факультет разом з клінічними кабінетами університетської лікарні Тюбінгена та його інститутів медичної допомоги та теоретичної медицини є однією з найбільших закладів медичної освіти та вищої освіти в Баден-Вюртемберзі.

Наше бачення

Міжнародні солідні клінічні дослідження об'єднують базові дослідження, орієнтовані на хвороби та орієнтовані на пацієнта, для створення нових шляхів у діагностиці, терапії та профілактиці захворювання, з кінцевою метою користі для пацієнта.

У цьому середовищі майстерності студенти з медицини та стоматології отримують всебічну, науково обгрунтовану клінічну освіту.

Медичний факультет прагне виконувати свої соціальні обов'язки та бути відкритим для нових подій. Створюються нові програми ступеня, а трансфер технологій забезпечує стимул для промисловості та економіки.

Медичний факультет покладається на організацію досліджень та викладання в Університетській лікарні Тюбінгена. Прес-секретар та виконавчий директор є деканом. Управління управління факультетами відповідає за управління справами медичного факультету.

Розташування

Тюбінген

Address
Geissweg 5
72076 Тюбінген, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: