University of Passau

Введення

Прочитайте офіційний опис

Перевага в дослідженнях і викладанні

З моменту свого відкриття для публіки в 1978 році, в Університет Пассау швидко перетворилася на першу адресу в Німеччині наукових кіл. Університет регулярно досягає верхні позиції в академічних рейтингах, наприклад, в права, бізнесу та економіки, інформатики, комунікативних досліджень, політології та культурології.

Близько 12 000 студентів і докторантів дослідників з більш ніж 90 країн навчаються в університеті Пассау. На додаток до вивчення в невеликих навчальних груп, студенти вигоду від керованого розміру кампуса університету, в результаті чого короткі відстані і відмінний досвід студента. Наш Центр Ключові навички дає співробітникам і студентам можливість розвивати ці всі важливі професійні навички, такі як лідерство і комунікації, які користуються великим попитом з боку роботодавців. Репрезентативних опитувань регулярно свідчать про високий рівень задоволеності студентів в університеті.

Глобальний прогноз

Інтернаціоналізм завжди був одним з наших характеристик визначальних: наші здібності підтримувати сполучення мережа співпраці з світовими науковими та дослідницькими партнерів і у нас є численні активні випускників секції по всьому світу. Однією з причин, чому наші випускники є настільки успішним на глобальному рівні є те, що ми надаємо їм кращі передумови для міжнародної кар'єри: багато курси ступеня дати студентам можливість заробити подвійного ступеня у співпраці з міжнародними університетами-партнерами, і всі наші студенти мають доступ до широкого спектру мовних курсів і програм з обміну студентами. Наші мовні програми предметні в Законі, Бізнес / Економіка, культурологія / міжнародних відносин та комп'ютерних наук / математики ідеально доповнюють дослідження ступеня наших студентів.

Великий досвід студента

Наші випускники високо цінуються роботодавцями, так як вони не тільки оснащені технічних знань, необхідних для встати на їх кар'єрі; вони також надзвичайно мотивованих людей, які демонструють більшу ініціативу шляхом вишукування додаткових кваліфікації або практичні навички. Багато беруть активну участь в театр, музика, фотографії, кіно, радіо та інших культурних заходів у вільний час, наприклад, втягуючись у одному з наших численних культурних студентських товариств.

У Баварії і в серці Європи

The Сучасний кампус університету розташований в південно-східній частині Баварії - стан високотехнологічної Німеччини - в зелені околиці, в декількох хвилинах ходьби від історичного Старого міста Пассау. Він вважається одним з найкрасивіших міст в Німеччині, Пассау має дуже низький рівень злочинності і пропонує відмінний рівень життя в політично стабільною і економічно надійної середовища, в той же час недалеко від основних міських центрів Праги, Мюнхена і Відня.

Розташування

Пассау

Address
Пассау, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія