University of Bonn

Введення

Прочитайте офіційний опис

130724_GroupphotoCommission.jpg

фото люб’язно надано Центром досліджень європейської інтеграції (ZEI)

Місія ЗЕІ

Центр вивчення європейської інтеграції (ZEI) є міждисциплінарним науковим інститутом та інститутом післядипломної освіти університету Рейнішен-Фрідріх-Вільгельм Бонн.

Центр досліджень європейської інтеграції (ZEI) пропонує аспірантам англомовний магістр європейських студій з акцентом на управління та регулювання. Міжнародний факультет гарантує найвищі наукові стандарти, різноманітні методи та точки зору на політику, право та економіку. Практичні експерти та екскурсії до центрів прийняття рішень в європейській політиці додають міжнародної атмосфери на ZEI в Бонні. Ступінь ZEI підтримує чудовий вхід на європейський ринок праці.

ZEI була заснована в 1995 році на основі Бонн-Берлінського закону і рішенням Сенату Боннського університету.

University of Bonn є науково-дослідним університетом, який працює на міжнародному рівні, активно шукає співпрацю і встановлює чіткі пріоритети. Наш академічний профіль постійно формується міжнародно визнаними сильними сторонами. Протягом наступних років University of Bonn прагне до подальшого зміцнення та посилення цього профілю. Ми маємо намір досягти цього шляхом вибіркового переосмислення професорсько-викладацького складу після того, як вони стануть вакантними, проводячи послідовну політику призначень і продовжуючи розвивати існуючі стимули, пов'язані з дослідницькою діяльністю.

Маючи майже 200-річну традицію, понад 32 500 студентів і видатну репутацію як вдома, так і за кордоном, Бонн без сумніву є одним з провідних університетів Німеччини. Наш університет розташований у дивовижному місті, де люди можуть жити трохи краще ...

130723_DSC_02512.jpg

фото люб’язно надано Центром європейської інтеграції (ZEI)

Традиція і керівництво University of Bonn , природно, визначаються всіма тими, хто складають інститут - тобто тим, хто навчає, навчається і досліджує тут. Всі ці люди отримують велику користь від нашого продуманого інституційного профілю:

  • Бонн - це дослідницький університет, який працює на міжнародному рівні, але при цьому ми постійно підтримуємо наші давні традиції
  • Ми співпрацюємо з багатьма різними університетами та дослідницькими установами по всьому світу
  • Ми розробили унікальні методики викладання та дослідження, які отримали всесвітнє визнання та визнання

131083_DSC_0165.JPG

фото люб’язно надано Центром досліджень європейської інтеграції (ZEI)

131081_IMG_5104.jpg

фото люб’язно надано Центром досліджень європейської інтеграції (ZEI)

Розташування

Бонн

Address
Center for European Integration Studies (ZEI)
Genscherallee 3

53113 Бонн, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія