Maastricht University, School of Business and Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Маастрихтський університет (УМ)

Найбільш міжнародний університет у Нідерландах виділяється за його інноваційний підхід до навчання та міжнародного світогляду. Маастріхтський університет пропонує 16 000 студентів та 4 000 співробітників, які пропонують широкий вибір академічних програм, які спрямовані на висвітлення найкращих учнів.

Школа бізнесу та економіки Маастрихтського університету (UMSBE)

Ви хочете, щоб ступінь магістра була визнана у всьому світі. І ви хочете мати навички та досвід, які підготують вас до подальших досліджень або успішної кар'єри. У Школі бізнесу та економіки Маастрихтського університету (UMSBE) ви знайдете все це та багато іншого.

Інноваційна та динамічна

Проблемне навчання (PBL) - це методика, для якої ми відомі. Це означає, що невеликі груп підручників, тісний контакт з викладачами та інтерактивний стиль навчання. PBL навчає вас бути активним та незалежним учасником. Ці навички - це величезний плюс на сьогоднішньому ринку праці.

Практичний та професійний

Роботодавці люблять наших випускників, оскільки вони навчаються цінними реальними навичками: керуючи собою та своєю командою, даючи та отримуючи конструктивну критику, дотримуючись термінів, виробляючи конкретні результати та беручи на себе відповідальність, але також ризикуючи. Щоб підготувати вас до міжнародного ринку праці, ми започаткували програму розвитку міжнародної аудиторії, в якій ви навчитеся працювати в групах різних національностей. Ми також поставили вас у безпосередній контакт з роботодавцями через стажування, заходи з підбору персоналу та візити компаній. Кар'єрні послуги включені до всіх програм. А наші колеги випускників організовують регулярні можливості спілкування.

Дослідження та репутація

У SBE ви навчитеся з кращих. Наші дослідження послідовно оцінюються першим або другим за національними експертними оцінками. Більше того, ми є одними з 52 бізнес-шкіл по всьому світу, які отримали престижну акредитацію трьох країн (EQUIS, AACSB та AMBA). Вони також послідовно отримують високу оцінку в голландському, німецькому та міжнародному рейтингах.

Почніть тут ... поїхати скрізь

Одним словом, SBE забезпечує найвищу якість освіти та трамплін на наступний крок. Ви побачите, що знання, навички та досвід, отримані вашим майстром SBE, допоможуть вам досягти найкращого рівня. Ми з нетерпінням чекаємо запрошення Вас тут.

Дізнайтеся більше про нас

Розташування

Маастрихт

School of Business and Economics

Address
Maastricht University, School of Business and Economics
Minderbroedersberg 4-6

6211 Маастрихт, Лімбург, Нідерланди
Телефон
+31 43 388 3676

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

Програми

MSc