University of Hamburg, School of Mathematics, Informatics and Natural Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Досліджувати, навчати, навчати та формувати

Університет Гамбург - перший у Німеччині демократично заснований університет з багаторічною історією, що сягає початку 17 століття. У 1911 році бізнесмен Едмунд Сімерс пожертвував те, що стане головним корпусом університету. Його девіз «Досліджувати, навчати, навчати та формувати» все ще можна прочитати над головними дверима, і Університет Гамбург залишається прихильним цим принципам і сьогодні. Відповідно, університет розглядає дослідження та викладання як невіддільні сфери діяльності. Саме їх взаємодія робить можливою стійку освіту. У 2019 році Університет Гамбурга став університетом передового досвіду.

Вражаюча різноманітність

Університет Гамбурга - понад 39 000 студентів - один з найбільших університетів Німеччини. Шість шкіл з приблизно 170 програмами пропонують дисципліни всебічного університету: право; Економіка та соціальні науки; Медицина; Освіта, психологія та рух людини; Гуманітарні науки; Математика, інформатика та природничі науки.

Топ досліджень

Університет Гамбург - найбільший і найрізноманітніший центр досліджень Північної Німеччини. Його дослідницький профіль охоплює безліч індивідуальних наукових досягнень та широку міждисциплінарну співпрацю. Дослідницький профіль Університету Гамбурга доповнюється міжнародними і федеральними фінансуваннями проектами, що здійснюються спільно з іншими установами, спільними дослідницькими центрами, що фінансуються Німецьким науково-дослідним фондом, дослідницькими групами та участю в Міжнародних наукових школах Макса Планка.

Кафедра інформатики

Розташована на факультеті математики, інформатики та природничих наук, кафедра інформатики має всебічну сферу досліджень, що включає майже всі галузі інформатики. Це додатково отримує прибуток від чудових міждисциплінарних зв’язків з іншими сферами в школі та поза нею, наприклад, природничими, медичними, соціальними, гуманітарними та освітніми науками. Через HITeC підтримується науково-дослідний центр із передачі технологій у відділі, співпраця та передача технологій з місцевими компаніями та сприяння дослідженню, пов'язаному з галузями.

Міжнародні дослідження

Після своєї місії щодо комплексних систем, орієнтованих на людину, кафедра складається з двох допоміжних дослідницьких кластерів «Комплексна система інженерії» та «Обчислення, орієнтовані на людину», та деяких подальших наукових груп. Дві випускники дослідницьких груп доповнюють ці 23 дослідницькі групи міждисциплінарними та міжнародними зв'язками. Міжнародна вищої дослідницької групи з питань «крос-модальної взаємодії в природних і штучних когнітивних системах», яка була створена як співпраця між Університетом Гамбурга та Університетом Цінхуа, Пекін, Китай, в 2006 році, зосереджується насамперед на міжнародному обміні ідеями. Ось перелік усіх наукових груп на кафедрі інформатики: https://www.inf.uni-hamburg.de/en/inst/groups.html

Відмінне вчення

В даний час на кафедрі працюють понад 20 професорів та близько 80 наукових співробітників, за підтримки майже 40 працівників адміністративно-технічного персоналу. Разом вони пропонують десять навчальних програм (п’ять на бакалаврських і п’ять на магістерських рівнях) з наразі близько 1500 зареєстрованих студентів. Велика кількість загальних комп'ютерних пулів із сучасним обладнанням та багато спеціалізованих басейнів для студентів у межах дослідницьких груп пропонують чудове середовище для навчання. Активне студентське тіло з багатьма створеними робочими та навчальними групами в доброзичливому, соціальному середовищі доповнює досвід навчання. Подайте заявку на програму магістра наук, щоб бути частиною спільноти: https://www.master-intelligent-adaptive-systems.com/

Розташування

Гамбург

University of Hamburg

Address
Hamburg Universität
Department of Informatics
Vogt-Kölln-Straße 30
22527 Hamburg, Germany

22527 Гамбург, Гамбург, Німеччина
Телефон
+49 40 428380

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія