University of Hamburg, Institute of Law & Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

університет Гамбурга

Як найбільший дослідження Північній Німеччині і навчального закладу і третій за величиною університет G ermany, в Universität Hamburg поєднує в собі різні можливості дослідження з відмінним досліджень. Він надає широкий спектр дисциплінарних численні міждисциплінарні можливості і проводить співпрацю з великою мережею провідних регіональних, національних і міжнародних інститутів. Universität Hamburg присвячена довгостроковій науки і науки та сприяє стійкості досліджень у всіх школах.

В рамках Федеральної Excellence ініціативи, Universität Hamburg отримав дозвіл у 2007 році Центр передових технологій в галузі досліджень клімату; KlimaCampus Гамбург є освітнім центром для досліджень клімату та систем Землі науки. Крім того, «Клімат, Земля, довкілля,» подальше особливо успішними основними напрямками досліджень включають в себе: матерії і Всесвіту, структура і функції біомолекул, нейронаук, багатомовності, управління, культура і технології, а також неоднорідністю і освіту.

Universität Hamburg пропонує близько 150 програм навчання в наступні шість шкіл: школи права; Школа бізнесу; Економіка і соціальні науки; Школа медицини; Школа освіти, психології та руху людини; Школа гуманітарних і школа математики, інформатики та природничих наук.

Крім того, кілька музеїв і колекцій належать Universität Hamburg, наприклад, Зоологічний музей, Гербарій Hamburgense, Геологічного-Палеонтологічний музей, Ботанічний сад і Гамбург планетарій.

Universität Hamburg була заснована в 1919 році місцевих приватних осіб. Важливі установчі цифри включають сенатор Вернер фон Melle і бізнесмен Едмунд Сіемерс. Нобелівські лауреати, такі як Отто Штерн, Вольфганг Паулі і Ісідор Рабі були активні в Universität і багатьох інших відомих вчених, таких як Ернст Кассирер, Ервін Панофски, Абі Варбурга, Вільям Стерн, Агат Ласк, Магдалина Шох, Еміль Артін, Ральф Дарендорф і Карл Frierich фон Вайцзеккер, щоб назвати тільки деякі з них, викладав тут.

Інститут права та економіки

Інститут як дослідницький центр почав з теоретичного аналізу громадянського права більш ніж 40 років тому. Сьогодні інститут застосовує інструменти, передбачені економічний аналіз права на більшість аспектів правового поля, в тому числі державного і міжнародного права.

В останні роки емпіричний аналіз правових норм, стає все більш і більш важливим для області економічного аналізу права. У зв'язку з цим теж, членами інституту внесок в наукові інновації з передовими дослідженнями.

Основним завданням інституту є розвиток міждисциплінарного навчання і досліджень в галузі права та економіки з особливим акцентом на економічний аналіз цивільного законодавства. Керуючий директор є Prof. Dr. RER. Pol Томас Егер.


Інститут веде, в рамках юридичної освіти, галузі спеціалізації «Економічний аналіз права» і адмініструє аспірантуру «Європейський магістр в області права і економіки», а також «Випускник коледжу права і економіки». Крім того, Інститут права та економіки бере участь в міжнародній докторської програми «Європейський докторантури в області права і економіки».

Розташування

Гамбург

University of Hamburg, Institute of Law and Economics

Address
Johnsallee 35
Hamburg, D-20148 DE

Гамбург, Гамбург, Німеччина
Веб-сайт
Телефон
+49 40 428380

Барселона

Address
Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: