University of Applied Sciences Europe

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша спеціальність

University of Applied Sciences Europe (UE) навчається у сфері бізнесу, спорту та медіа

7710_5742_Wirtschaft-studieren_04.jpgНаші освітні програми

У UE ми пропонуємо програми бакалавра та магістра, які ви можете вивчати за сумісництвом, повний або неповний робочий день. Два основні принципи застосовуються до всіх програм: практичного навчання та міжнародного мислення. Навчання на практиці На додаток до відомих науковців, на UE навчаються багато відомих діячів з різних секторів. Контакт з економікою близький і обмін живе. Одна з цілей полягає в тому, щоб якомога раніше інтегрувати в дослідження якомога більше аспектів вимог до роботи. Жвавий обмін також дає вам можливість подивитися на плечі успішних практиків і особистостей. Для того, щоб навчити вас уважно вимогам економіки, всі навчальні програми в БіТС практично орієнтовані. Різні обов'язкові стажування дають вам більше, ніж просто теорію. Численні ініціативи студентів також дають можливість розвиватись у вашій інтересах, крім навчання. Таким чином, ви отримуєте вже під час навчання перший відповідний досвід для вашого подальшого професійного життя.

7707_bits-hochschule__gallery.jpgНаші локації

Берлін, Гамбург і Ізерлон - характер трьох локацій не може бути більш різним. Студенти можуть вибирати між столичним талантом, мегаполісом гавані Північної Німеччини та університетським університетом, близьким до природи, дотримуючись американської моделі - відповідно до переваг і типу. Тому що рішення про навчання і університет завжди є рішенням про місцезнаходження. Для багатьох, розгляд "Що я хочу стати?" Тісно пов'язаний з питанням "Де я хочу бути?". Місцеположення UE відповідає найрізноманітнішим побажанням: кампус в Берліні розташований в самому серці мегаполісу в безпосередній близькості від Потсдамської площі. Кампус Iserlohn оточений зеленню та різноманітними можливостями для відпочинку прямо на Seilersee. Готель Campus Hamburg розташований у районі Альтона, в безпосередній близькості від порту і Ельби.

7708_bits-berlin.jpgНаші цілі

Наша найважливіша мета - ваш успіх. Ми допоможемо вам бути добре підготовленими до професійного життя і йти своїм шляхом. На цьому тлі ми навчаємо наших студентів стати підприємницьким мисленням і діючим молодшим персоналом. Передача знань і компетенцій Сьогодні це поєднання навичок, які дозволяють зробити успішну кар'єру: вміст знань і соціальних навичок, управлінських знань і безпечної присутності на міжнародній арені є основою кар'єри лідера в приватному секторі. У всіх галузях економіки сьогодні шукаються молоді підприємці, які розуміють підприємницьку діяльність, які теоретично добре освічені і вже під час навчання набувають відповідного практичного досвіду в Німеччині та за кордоном. Ми робимо вас придатними для цих вимог. Результати є чим пишатися: наші випускники знаходяться в професійному житті протягом дуже короткого часу.

7709_career-center__gallery.jpg

Розташування

Берлін

Address
Dessauer Str 3-5

D-10963 DE Берлін, Берлін, Німеччина

Ізерлон

Address
Reiterweg 26b
58636 Ізерлон, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина

Гамбург

Address
Museumstraße 39

22765 Гамбург, Гамбург, Німеччина