Trier University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Trier University був заснований в 1473 році і знову відкрився в 1970 році як сучасний університетський корпус. Побудований на високому плато з видом на річку Мозель і оточений соковитою зеленою природою, він вважається одним з найкрасивіших кампусів Німеччини. Факультетські та відомчі будівлі з'єднані мостами і згруповані навколо Форуму та Центральної бібліотеки.

Trier University зосереджується на гуманітарних, соціальних і економічних науках, але також неухильно зміцнює свої екологічні програми. Є шість факультетів, які разом охоплюють більше 30 предметних областей. Багато дослідницьких проектів носять міждисциплінарний характер і вбудовані в глобальні мережі.

З його близько 1200 співробітників і 13000 студентів (у тому числі більше 11% іноземних студентів), Trier University охоплює контраст: молодий, але вірний традиції; міжнародно орієнтовані та регіональні; на географічному краю Німеччини, але в самому серці Європи.

  • 13,000 Загальна кількість студентів
  • 11 Відсоток іноземних студентівLost in LibraryBecca Tapert / Unsplash

Місцезнаходження університету

Трир розташований у західній частині федеральної землі Рейнланд-Пфальц у долині Мозель. Місто пишається своєю багатою історією, що знайшло відображення в його музеях та багатьох історичних місцях. Завдяки своїм визначним пам'яткам, Порта Нігра, Трирському собору та іншим знаменним архітектурним пам'яткам, найстаріше місто Німеччини було оголошено місцем Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Сьогоднішній міський пейзаж є злиттям історії та сучасного способу життя, не в останню чергу характеризується яскравим студентським життям. З барами, кафе і барвистим спектром культурних пропозицій і фестивалів, Трір є туристичною визначною пам'яткою з міжнародною привабливістю і прекрасним місцем для проживання 110 000 жителів міста.

Економіка міста характеризується кількома великими підприємствами і багатьма середніми підприємствами.

Її близькість до Люксембургу, важливого фінансового центру і сайту кількох інституцій ЄС, а також до Франції та Бельгії, поклала Трир у серце Європи. Дев'ять міст-побратимів у Європі, Азії та США підтверджують міжнародну орієнтацію Трієра.

Розташування

Трір

Address
Universitätsring,15
54296 Трір, Рейнланд-Пфальц, Німеччина