Trier University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Trier University був заснований в 1473 році і знову відкрився в 1970 році як сучасний університетський корпус. Побудований на високому плато з видом на річку Мозель і оточений соковитою зеленою природою, він вважається одним з найкрасивіших кампусів Німеччини. Факультетські та відомчі будівлі з'єднані мостами і згруповані навколо Форуму та Центральної бібліотеки.

Trier University зосереджується на гуманітарних, соціальних і економічних науках, але також неухильно зміцнює свої екологічні програми. Є шість факультетів, які разом охоплюють більше 30 предметних областей. Багато дослідницьких проектів носять міждисциплінарний характер і вбудовані в глобальні мережі.

З його близько 1200 співробітників і 13000 студентів (у тому числі більше 11% іноземних студентів), Trier University охоплює контраст: молодий, але вірний традиції; міжнародно орієнтовані та регіональні; на географічному краю Німеччини, але в самому серці Європи.

  • 13,000 Загальна кількість студентів
  • 11 Відсоток іноземних студентів

Місцезнаходження університету

Трир розташований у західній частині федеральної землі Рейнланд-Пфальц в долині Мозель. Як найдавніше місто Німеччини, засноване понад 2000 років тому, Трір став резиденцією римських імператорів, побачив піднесення і падіння Наполеона Бонапарта і є батьківщиною філософа Карла Маркса. Завдяки історичним визначним пам'яткам, Порта-Нігра, собору Тріра та іншим значним архітектурним пам’яткам, найдавніше місто Німеччини є об’єктом Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Сьогодні Трір - це все що завгодно, але міський пейзаж є злиттям історії та сучасного способу життя, що не в останню чергу характеризується бурхливим студентським життям. Маючи бари, кафе та різноманітний асортимент культурних пропозицій та фестивалів, Трір - туристична пам'ятка з міжнародною привабливістю та прекрасним місцем для проживання 110 000 жителів міста. Спортивні розваги та активний відпочинок широко поширені завдяки приголомшливій красі навколишніх річок, заповідників та національних парків, а також завдяки численним спортивним клубам та тренажерним залам.

Хоча Трир знаходиться далеко на заході Німеччини, він знаходиться в безпосередній близькості від Франції, Бельгії та Люксембургу і, таким чином, зовсім не віддалений. В регіоні є п'ять міжнародних аеропортів та високочастотні сполучення через потяги та автобуси. Trier University та сім інших університетів з чотирикутника становлять університет Великого регіону, що дозволяє студентам відвідувати курси за кордоном із гарантованим прийняттям.

Основні підприємства та багато середніх підприємств, фінансові центри Люксембурга та Франкфурта, а також декілька установ ЄС характеризують економіку регіону, всі вони пов'язані з Trier University .

Розташування

Трір

Address
Universitätsring,15
54296 Трір, Рейнланд-Пфальц, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія