The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Інститут магістрів є частиною школи образотворчого мистецтва та дизайну "Сент-Джост", розташованої на півдні Нідерландів у місті 's-Hertogenbosch. Розташований у самому серці Європи та європейського мистецтва та дизайну, інститут пропонує широкий погляд на теорію та практику та дозволяє здійснювати жвавий міжнародний обмін. Наш сучасний, цілодобовий зал та концепція відкритої студії створюють благодатне середовище, в якому може розвиватися багата, багатопрофільна практика.

Майстер інститут заохочує і підтримує студентів в їх практиці під керівництвом міждисциплінарних досліджень Pathways . Ми заохочуємо навчання, яке перетворює рамки відліку - набори фіксованих припущень та очікувань - щоб зробити учнів більш інклюзивними, відкритими, рефлексивними та емоційно здатними до змін.

Наше навчальне співтовариство є міжкультурним; студенти з різного походження приносять різні точки зору на політичні та мистецькі позиції. Ми охоплюємо множинність. Інститут пропонує бурхливе середовище для досліджень у конкретних галузях програм та в дослідницьких групах, ініційованих викладачами та професорами наукових досліджень. Самонаправлення та самоорганізація є ключовими. Ми прагнемо дозволити студентам перерости у професіоналів, які здатні формувати свою практику навмисно, стратегічно та етично.

Університет прикладних наук Аванса

Інститут візуальних культур (MIVC) та Школа образотворчого мистецтва та дизайну Сент-Джост є частиною університету прикладних наук Аванса. Усі магістерські програми MIVC розміщуються в межах одного містечка кампусу, близько до серця міста Хертогенбош.

Розташування

Гертогенбош

Address
Parallelweg 21-23
5223AL Гертогенбош, Північний Брабант, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія