The International Master’s in Advanced Research in Criminology

Введення

Прочитайте офіційний опис

112517_IMARC.JPG

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) є єдиною існуючою 2-річною програмою в кримінології, яка зосереджена на перетині кордонів, безпеці та соціальній справедливості. Спільну програму пропонують чотири різних університетів Європи.

IMARC займається важливими питаннями, починаючи від впливу зростаючого припливу мігрантів до внутрішнього та зовнішнього контролю, транснаціональної організованої злочинності, проблем прав людини, міської безпеки та загроз радикалізації та тероризму, ролі кіберзлочинності, корпоративних злочинів та збільшення злочинів на ґрунті ненависті, расизму та ксенофобії. Основною темою у вирішенні цих поточних питань є питання про те, як організувати безпеку, а також захистити права людини. IMARC розглядає необхідність кримінологічної експертизи в контексті спільної європейської сфери кримінальної юстиції у поєднанні з викликами внутрішнього та зовнішнього контролю на кордоні та широкими міжнародними подіями.

IMARC - це повна програма, яка готує студентів до співпраці з сучасними європейськими розробками у сфері перетину кордонів, безпеки та соціальної справедливості. IMARC має на меті підвищити спроможність студентів застосовувати нові знання та просунуті аналітичні навички до проблем з міжнародної та міждисциплінарної точки зору. Програма об'єднує навчання, дослідження та практику через співпрацю з вже налагодженими партнерами, серед яких уряди, НУО, корпоративні актори та інші університети, що сприяє працевлаштуванню наших студентів.

Університети, які беруть участь у програмі, мають достатню, хоча й різну дослідницьку та педагогічну експертизу в галузі кримінології, з особливою увагою до перетину кордону, безпеки та соціальної справедливості. Основна мета Стратегічного партнерства полягає в об'єднанні цього досвіду та розробці збалансованого та інноваційного навчального плану з низкою спільних заходів та курсів (головним чином у сфері глобальної кримінології, методів дослідження та передавальних навичок) та факультативних курсів для забезпечення можливість стежити за різними треками. Крім того, IMARC буде включати інноваційні, інтерактивні методи навчання, в яких оптимізуються сильні сторони контакту студента-викладача, особистого спілкування, неформального навчання та соціальних медіа.

Університети цього консорціуму:

  • Університет Erasmus Роттердам, юридична школа Erasmus, відділ кримінології (координатор) (Нідерланди)
  • Гентський університет, кафедра кримінології, кримінального права
  • Кентський університет, Школа соціальної політики, соціології та соціальних досліджень (Великобританія)

Партнери

Програма IMARC вбудована в ширшу мережу організацій, що співпрацюють, що забезпечує контакт з та доступ до організацій, які мають відношення до програми, а також майбутньої зайнятості. Таким чином, IMARC сприяє підвищенню якості вищої освіти в галузі кримінології та готує вас до залучення до актуальних питань політики та практики.

Асоційовані університети

На додаток до чотирьох університетів, ви також можете відвідати асоційовані університети, щоб зробити дослідження для дисертації вашого магістра:

  • Гамбургський університет, Інститут кримінологічних соціальних досліджень (IKS) (Німеччина)
  • Університет Eötvös Loránd (ELTE), Будапешт, Школа права (Угорщина)
  • Університет Хасан 1е, Сеттат (Марокко)
  • Університет Коча (Стамбул), департамент соціології (Туреччина)

Організації на місцях

IMARC створила велику мережу з понад 40 організацій у сфері перетину кордону, безпеки та соціальної справедливості. Серед цих організацій є міжнародні та національні урядові органи, неурядові організації та комерційні компанії. Ці організації співпрацюють з IMARC, пропонуючи стажування та надаючи допомогу у дослідженні та зборі даних для проведення дисертаційних досліджень, надаючи інформацію для навчальної програми, а також консультування щодо зв'язку між освітньою програмою та сферою роботи.

Розташування

Роттердам

Address
Erasmus University Rotterdam
Burg. Oudlaan 50, 3062 PA Rotterdam
Netherlands

Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди

Гент

Address
University of Ghent
Sint-Pietersnieuwstraat 25
Gent, Belgium

Гент, Фландрія, Бельгія

Кентербері

Address
SSPSSR, Faculty of Social Sciences, Cornwallis North East, University of Kent, Canterbury, Kent CT2 7NF
Кентербері, Англія, Великобританія

Болонья

Address
University of Bologna - Faculty of Law
Via Zamboni, 22, 40126 Bologna BO, Italy

Болонья, Емілія-Романья, Італія