Прочитайте офіційний опис

Взуття "Взуття" походить від інституту, раніше відомий як SLEM (Музей вишивання взуття шкіри), і є міжнародним інноваційним та навчальним інститутом для взуття, який включає в себе консалтингове відділення, відділ прогнозування та інститут освіти, який пропонує повний робочий день, а також неповний робочий день Майстерні для професіоналів.

Мета "Взуття" - покращити світ через взуття. Незважаючи на те, існує зростаюча людська популяція з експоненціальним потреба у взутті цього обмежена поточними матеріальними ресурсами, виробництва і розподілу процесів. Це викликає гостру необхідність конструктивних змін.

Взуття були зроблені і продаються в значній мірі так само, як протягом минулого століття. У той час як ми цінуємо традиції, наша мета полягає в розробці інноваційних стійких технологій, які будуть більш цікаві менше, може бути утилізований і нетоксичних ресурси, що застосовуються на місцевому рівні. Для досягнення цієї мети програми стимулюють нові способи мислення щодо взуття, що відкриває та покращує галузь, залучаючи нові рішення та творчі можливості, які раніше не були доступні або які мислювали.

У The Footwearists ми робимо все це через дослідження, навчання та застосування нових методів, які підходять для майбутнього. Наша професійна програма Взуття інновацій усуває типові підрозділи відділу між технології, дизайну та бізнесу, забезпечуючи міждисциплінарний платформу для студентів і професіоналів з різних верств. Програма має справу з тим, як прогнозувати майбутні події для взуття, як втілити це бачення майбутнього в прибуткові та сталого дизайну, а також в бізнес-концепцій, які здатні об'єднати творчі, етичні, комерційні і технічні аспекти людей і їх взуття.

Хто це?

Інноваційна професійна взуття призначена для тих, хто хоче зробити вигідний та значний внесок у майбутнє взуттєвої індустрії. Ми шукаємо людей, які мають пристрасть до взуття і мають високу мотивацію, щоб поліпшити себе і своє оточення.

Творчий дух підприємництва, велику цікавість до майбутнього і бажання вчитися, працювати і подорожувати в мультикультурному та мультидисциплінарних команд також є важливими особисті активи.

Slem
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

The Footwearists - Footwear Innovation & Training

Slem пропонує унікальну магістерської програми, поєднуючи прогнозування, проектування, технології та бізнес, навчання взуття підприємців, прогнозисти і консультантів. ... [+]

Майстер Взуття інновацій

майстер SLeM по взуттю інновацій спрямована на зміцнення міжнародного бачення майбутнього, дизайн мислення, взуття досвід, підприємницькі навички і професійне ставлення до справи, які все відразу застосовується до взуттєвої промисловості під час занять і проектів. Заняття проходять в Нідерландах і в Китаї, даючи студентам широкий погляд на світ у всіх аспектах бізнесу взуття і за її межами.... [-]

Нідерланди Тільбург Китай Флоренція Італія Гуанчжоу  + 2 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Testimonials Master of Footwear Innovation