The Abbe School of Photonics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія: освіта фотоніки світового рівня

Місія школи абеті фотоніки полягає в тому, щоб запропонувати освітню програму з фотоніки за найвищими міжнародними стандартами для найбільш амбітних і мотивованих студентів. Наша школа служить плацдармом для кар'єри, пропагуючи академічну кар'єру, а також надаючи можливості для отримання досвіду роботи в галузі фотоніки.

Вивчаючи фотоніку в місті, де все почалося

Концепція та філософія школи є основною метою створення одного з провідних світових освітніх центрів з оптики та фотоніки в Єні, Німеччина. ASP формувався традицією та широким спектром навчальної та науково-дослідної діяльності в нашому університеті. Школа пропонує видатні кваліфікаційні можливості на рівні бакалаврату та аспірантури у галузі оптики та фотоніки. Кваліфікаційна стратегія Школи повністю орієнтована на наукові дослідження та заснована на принципах академічної свободи, конкурентних умов дослідження та інтернаціоналізації на всіх рівнях освіти та досліджень.

Школа визнає свою відповідальність, що багато хто з її випускників продовжать кар'єру в наукомістких компаніях. Навчальні програми ASP, отже, мають на меті сприяти та оптимально поєднати етапи академічної кар'єри молодих вчених із досвідом роботи в наукомістких компаніях. Тому всі наші конкурсні заходи з розвитку кар'єри спрямовані на заснування успішної кар'єри як в академічній, так і в промисловій сферах.

Компанія ASP була заснована у 2008 році в рамках державно-приватного партнерства урядів федеральних та Тюрінгійських держав Німеччини, університету Йени та німецької фотонічної промисловості. Ключовим фактором програми є тісна співпраця ASP з промисловими партнерами. Щоб у майбутньому підтримувати надзвичайний економічний розвиток наших партнерів, буде потрібно наявність значної кількості висококваліфікованих працівників. Випускники ASP - це потенційні кандидати, добре підготовлені для німецької фотонічної промисловості.

Єна: високопоставлений німецький університет, повний історії та традицій

Університет Фрідріха Шиллера Йена , з давньою латинською назвою "alma mater jenensis", є одним з найстаріших німецьких університетів, заснований у 1558 році. На той час класичні академічні галузі філософії, теології, права і медицини були предмети дослідження і викладання. Протягом минулих століть багато видатних вчених були професорами цього університету. В кінці 18 - початку 19 століття Єна прославилася в класично-романтичній "чудотворній ері", коли всесвітньо відомі поети і філософи, такі як Гете, Шиллер, Гегель і Фіхте, відзначили її інтелектуальну атмосферу.

У нинішньому Академічному рейтингу світових університетів, так званій рейтингу Шанхаю, університет імені Фрідріха Шиллера входить до 400 кращих університетів у всьому світі . У рейтингу на 2019 рік університет Єни належить до 22 кращих німецьких університетів . Шанхайський рейтинг видається Шанхайською рейтинговою консультацією та враховує кількість публікацій та цитат у наукових торговельних журналах, зокрема у журналах високого рівня «Природа та наука», Нобелівських премій та польових медалях, що присуджуються дослідникам та випускникам, а також результати досліджень вимірюються. Понад 1200 університетів представляють рейтинг, найкращі 500 регулярно публікуються з 2003 року.

Розташування

Йєна

ABBE SCHOOL OF PHOTONICS

Address
Abbe Center of Photonics
Albert-Einstein-Str. 6
07745 Jena, Germany

07745 Йєна, Тюрингія, Німеччина
Телефон
+49 3641-9-47963