Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Технічний університет Берліна (TU Berlin) - це всесвітньо відомий університет, розташований у центрі столиці Німеччини. Заснована в 1879 році, вона є однією з найбільших і найпрестижніших науково-освітніх закладів країни.

Випускники університету та професори

Випускники університету та професорські списки включають вибори до Національних академій, два лауреати Національної медалі та десять лауреатів Нобелівської премії.

Один з найбільших технологічних університетів Німеччини

Сьогодні, з більш ніж 30000 учнями, TU Berlin є одним із найбільших технологічних університетів Німеччини, пропонуючи широкий спектр тем.

Більше 18% турі берлінських студентів приїжджають з-за кордону.

Тури Берлін має чітко космополітичний відтінок; вона підтримує ряд проектів міжнародного співробітництва та має виключно високе співвідношення серед іноземних студентів. Більше 5000 студентів з 130 країн світу навчаються в TU Berlin. Більш того, багато вчених з інших країн навчають і проводять дослідження тут.

Кампус університету

Головний кампус університету розташований у центрі Берліна і легко доступний з усіх частин міста.

Кафедра космічної техніки

Навчальна програма MSE пропонується кафедрою космічної техніки, один з шести кафедр аеронавтики та космонавтики в Technische Universität Berlin.

Заснована професором Євгеном Сенгером у 1963 році, це перший аерокосмічний департамент Німеччини. З тих пір він успішно проводив дослідження та виховує системних інженерів для аерокосмічної галузі, головним чином, зосереджуючи увагу на розробці, практичній реалізації та експлуатації невеликих супутникових місій (TUBSAT та сімейства BEESAT) разом з учнями.

Кафедра космічної техніки також будує та запускає власні ракети ("Водолій" та ДЕКАН) та проводить експерименти на зондових ракетах.

З 2007 року ми також проводимо проекти з розробки та тестування планетарних роудерів та відповідних технологій операцій місій.

Випускники кафедри космічних технологій працюють на основних посадах для аерокосмічної промисловості в Європейському космічному агентстві (ESA), Німецькому аерокосмічному центрі (DLR), Arianespace, Airbus Defense and Space, OHB AG та ін

Розташування

Берлін

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology

Address
Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology
Marchstraße 12-14

10587 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 314 25 922

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія