TUM School of Management Executive Programs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Виконавчий освітній центр:

The Центр бізнес-освіта (ЄЕС) з ТУМ школа менеджменту поєднує в собі подальші заходи освіти на факультеті і забезпечує передачу знань і діалогу між Університетом та діловому світі як важливої ​​галузі діяльності. Наші ініціативи виконавчої освіти орієнтовані на основних навчальних і науково-дослідних тем школи, забезпечуючи останні результати досліджень в основних областях буде знайти свій шлях прямо у доказовій виконавчої освіти. Особливу увагу завжди приділяється практичним аспектам і потенційних застосувань результатів, які регулярно підтверджується високим профілем Правління Освіта.

З ентузіазмом для управління і орієнтованих на майбутнє технологій, ЄЕС пропонує широкий подальше освітню програму: У нашому Виконавчі Освітні програмиДоказів, на основі управління знаннями відповідає галузевий досвід. Метою є сприяння старших менеджерів і технічних експертів знань, навичок та особистісного розвитку в напрямку стає високо ефективні і відповідальні лідери та експерти. Заснована в Мюнхені, ЄЕС підтримує всесвітню мережу провідних організацій, що робить програми привабливими для топ-менеджерів з усієї земної кулі.

Програми Центру освіти: Виконавчий

Executive MBA Executive MBA в бізнес-інновацій і Творіння Executive MBA в Бізнес & IT Індивідуальні програми Сертифікат Програми та Виконавчий Тренінги Інтенсивного навчання і E-Learning / Blended Learning

Розташування

Мюнхен

Address
Technical University of Munich
TUM School of Management
Arcisstraße 21

80333 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Мюнхен

Address
Technische Universität München
Arcisstraße 21

D-80333 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Мюнхен

Address
TUM Campus Heilbronn at the Bildungscampus Heilbronn
Am Bildungscampus 3
74076 Heilbronn

74076 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: