MetFilm School Berlin

Введення

Прочитайте офіційний опис

Met Film School був відкритий в Лондоні майже 10 років тому, і спрямована на початківців кінематографістів всіх видів. Після багатьох успішних років, ми раді Тепер відкрийте кампус в Берліні.

Ми також є застосувати наші перевірені методи навчання з молодими кінематографістами успішним у своїй кар'єрі супроводжують. Met Film School Берлін прагне кінематографістів і фахівців з кіноіндустрії, які працюють зі студентами у семінарах та семінарах в якості активного кіностудії. Ми приділяємо велику увагу на практичне навчання для наших студентів для їх подальшої роботи, щоб підготуватися. Заняття проводяться англійською мовою. Студенти з неєвропейських країн мають право 180/2 мітки (4 години на день) під час навчання в Берліні на роботу.

Практичного навчання: Досвідчені викладачі та професійні редактори супроводжують наших студентів на дорозі, їх короткометражні фільми, щоб написати себе у виробництві, щоб направляти і різати. Особисто з урахуванням семінарів в малих групах і в деяких випадках приватні уроки, а також токарні та направляючі вправи стають звичайним явищем.

Підготовка до роботи: Звичайно, це наша мета, щоб підготувати наших студентів на створення комерційно успішних фільмів. В той же час ми хочемо, щоб дати надто багато обчислень знання кіноіндустрії і зробити наші студенти знайомі з усіма професійними полів у комплексній цифровий світ.

Індивідуальні курси: Це важливо для нас, що наші студенти показують пристрасть, талант і рішучість. Якщо ви тільки що завершили свою школу і шукають обширних курсів два роки, якщо у вас вже є вища освіта і хочете розширити свій академічний досвід або ви вже працюєте і хочете змінити свою кар'єру: Ми пропонуємо різні очної -, частину часу і у вихідні дні курси, які підходять вашим потребам.

Розташування

Берлін

Berliner Union-Film GmbH & Co. Studio KG

Address
Berliner Union-Film
Oberlandstraße 26-35

12099 Берлін, Берлін, Німеччина
Телефон
+49 30 89758877

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми