The Hague University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дивитись на навколишній світ відкритими очима: в The Hague University of Applied Sciences , це просто норма. Зрештою, саме утримуючи широко розкриті очі, університет прикладних наук може претендувати на своє місце в центрі суспільства. Щоб він міг розробити виразні навчальні програми, які допоможуть студентам впевнено функціонувати в глобальному суспільстві, яке змінюється з кожним днем швидше.

Кожен куточок земної кулі

Інтернаціоналізація - важлива особливість The Hague University of Applied Sciences . Студенти приїжджають з усіх куточків земної кулі, щоб записатись на бакалаврські та магістерські програми на одному з наших чотирьох містечок, багато з яких надихнулися міжнародною репутацією Гааги як «Міром Миру та Справедливості».

Теплий прийом

У The Hague University of Applied Sciences гарантування того, що його різноманітний та міжнародний студентський корпус, викладачі та співробітники відчувають себе бажаними, безпечними та поважними, має першорядне значення. Заклад присвячений тому, щоб запропонувати своєму міжнародному студентському корпусу можливість успішно закінчити навчальну програму на рівні університету прикладних наук (навіть якщо це потребує розробки спеціалізованої навчальної програми) та забезпечити своєму факультету широкі можливості для подальшої професіоналізації.

Встановлення посилань

Основна мета The Hague University of Applied Sciences - забезпечити якісну освіту. Дослідження цьому сприяють, а наукові групи закладу відіграють важливу роль, встановлюючи зв’язки між викладанням, практикою та прикладними дослідженнями. Наші студенти отримують перевагу від такого підходу, оскільки закінчують роботу як знання. Мало того, вони закінчуються громадянами світу, підштовхуючи їх прагненням до навчання та здатності до самостійного навчання. Студенти, які закінчили наш заклад знань, навчилися бачити світ відкритими очима.

Розташування

Гаага

The Hague University of Applied Sciences

Address
The Hague University of Applied Sciences
Academy of Masters & Professional Courses
Johanna Westerdijkplein 109 (Poseidon building)

2521 EN Гаага, Південна Голландія, Нідерланди
Телефон
+31 70 - 445 8888

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія