Прочитайте офіційний опис

Розширюючи свої межі - це все, про що ми віримо. Світ стоїть на ваших ногах, і ти можеш щось зробити. Ми постійно закликаємо наших студентів, співробітників та партнерів виявляти та розвивати свої таланти. Це шлях, який веде до інновацій, співпрацюючи з професійною сферою та найближчим середовищем.

Всі навчальні програми в Університеті прикладних наук NHL Stenden акредитовані Голландсько-Фламандською організацією з акредитації (NVAO). Таким чином, ви отримуєте високоякісну освіту, яка відповідає міжнародним стандартам освіти.

Ми - унікальний університет прикладних наук з голландськими коріннями, але з сильним міжнародним спрямуванням. Саме тому у нас є міжнародні філії в Балі, Катарі, Південній Африці та Таїланді, як частина нашого "Гранд Тур". Ми прагнемо знайти нові шляхи інтеграції освіти, досліджень та останніх подій у професійному світі. Наші студенти, викладачі та дослідники працюють у невеликих групах у реальних справах. Вони випробовують свої інноваційні ідеї на практиці. Наші курси включають тенденції та події у всіх галузях промисловості, як на національному, так і на міжнародному рівні.

Майбутнє закликає до заповзятливих та винахідливих професіоналів. Професіонали, які вміють транслювати свої знання в інноваційні рішення. Вони матимуть бачення і мужність, яку вони повинні вийти за межі своєї професійної галузі.Подвійна ступінь в наших магістерських програмах

Після успішного закінчення майстра, ви отримаєте подвійну градус: британську ступінь магістра та голландську магістратуру.
Майстер програми акредитовані як голландським урядом, так і Лондонським університетом метрології.

Освітня концепція: дизайнерська освіта

Завдяки дизайнерській освіті (DBE) ідеї перетворюються в практичні рішення. У невеликих міждисциплінарних колективах студенти працюють над завданнями від фактичних клієнтів. Це найкращий спосіб підготуватися до вашого майбутнього поля. Цей спосіб роботи місць зосереджується на особистому розвитку наших студентів; вони несуть відповідальність за свій власний навчальний шлях. Наша нова освітня концепція буде використана у 32 наших курсах, починаючи з вересня 2018 року. Це також буде реалізовано в інших навчальних програмах у наступні роки.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

NHL Stenden University of Applied Sciences

Це 1-річна магістерська програма для студентів, які хочуть стати експертним змістом і медіа-стратегом. У цьому курсі ви дізнаєтеся, як медіа-контент може сприяти організа ... [+]

Це 1-річна магістерська програма для студентів, які хочуть стати експертним змістом і медіа-стратегом. У цьому курсі ви дізнаєтеся, як медіа-контент може сприяти організаціям та їхнім зацікавленим сторонам, а також як розробити ефективні контентні та медіа-стратегії, щоб допомогти організаціям досягти своїх комунікаційних цілей.

Традиційна комунікація вже не є достатньою завдяки постійно мінливому полі цифрового зв'язку та змінам у поведінці споживачів. Саме тому NHL Stenden створив цю унікальну магістерську програму. Після закінчення навчання ви станете професіоналом з управління ЗМІ та спілкуванням на рівні магістра. Ви розробляєте та передаєте контент та медіа-стратегії на найвищому рівні. Ви - аналітичний фахівець, який здійснює стратегічне використання медіа-контенту для досягнення цілей організації.... [-]

Нідерланди Леуварден
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
NHL Stenden University of Applied Sciences

Міжнародний відпочинок, туризм ... [+]

Міжнародний відпочинок, туризм

Менеджери з туризму знають, як працювати з плануванням сценаріїв. У цьому курсі ви дізнаєтеся, як, відкриваючи двері до динамічної кар'єри. Наприклад, як (міжнародний) політик, або як менеджер мережі готелів або тематичного парку. Інші варіанти кар'єри - консалтинг, планування, дослідження та розробки.

Ви матимете можливість працювати на реальних дослідницьких проектах. Будучи частиною Європейського інституту туристичного майбутнього (ETFI), ви можете поєднати наукові та прикладні дослідження. Це означає, що ви вивчите теоретичні навички, але також будете співпрацювати в практичних проектах.... [-]

Нідерланди Леуварден
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
NHL Stenden University of Applied Sciences

Якщо ви - службовець, критичний і цікавий, і завжди маєте інтерес вашого клієнта, ця ступінь магістра ідеально підходить для вас. Це плацдарм для успішної та динамічної к ... [+]

Цей курс готує вас до ключових управлінських позицій у захоплюючій та складній галузі. Завдяки очікуваному збільшенню робочих місць на 30% до 2022 року, це одна з найбільш швидкозростаючих галузей в усьому світі. Через це існує велика потреба у фахівцях зі стратегічного управління.

Ви матимете широкий спектр кар'єрних можливостей, починаючи від генерального директора, керівника досліджень... [-]

Нідерланди Леуварден
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
14 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

NHL Stenden University of Applied Sciences (English) Guided Tour 2018

About Leeuwarden

Design Based Education

Location address
Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

Leeuwarden, Фрисландія, 8917 DD NL
Location address
Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

Groningen, Гронінген, 9711 BL NL
Location address
Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

Emmen, Дренте, 7811 KL NL
Location address
Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

Meppel, Дренте, 7942 AT NL
Location address
Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

Assen, Дренте, 9406 BZ NL