NHL Stenden University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розширюючи свої межі - це все, про що ми віримо. Світ стоїть на ваших ногах, і ти можеш щось зробити. Ми постійно закликаємо наших студентів, співробітників та партнерів виявляти та розвивати свої таланти. Це шлях, який веде до інновацій, співпрацюючи з професійною сферою та найближчим середовищем.

Всі навчальні програми в Університеті прикладних наук NHL Stenden акредитовані Голландсько-Фламандською організацією з акредитації (NVAO). Таким чином, ви отримуєте високоякісну освіту, яка відповідає міжнародним стандартам освіти.

Ми - унікальний університет прикладних наук з голландськими коріннями, але з сильним міжнародним спрямуванням. Саме тому у нас є міжнародні філії в Балі, Катарі, Південній Африці та Таїланді, як частина нашого "Гранд Тур". Ми прагнемо знайти нові шляхи інтеграції освіти, досліджень та останніх подій у професійному світі. Наші студенти, викладачі та дослідники працюють у невеликих групах у реальних справах. Вони випробовують свої інноваційні ідеї на практиці. Наші курси включають тенденції та події у всіх галузях промисловості, як на національному, так і на міжнародному рівні.

Майбутнє закликає до заповзятливих та винахідливих професіоналів. Професіонали, які вміють транслювати свої знання в інноваційні рішення. Вони матимуть бачення і мужність, яку вони повинні вийти за межі своєї професійної галузі.Подвійна ступінь в наших магістерських програмах

Після успішного закінчення майстра, ви отримаєте подвійну градус: британську ступінь магістра та голландську магістратуру.
Майстер програми акредитовані як голландським урядом, так і Лондонським університетом метрології.

Освітня концепція: дизайнерська освіта

Завдяки дизайнерській освіті (DBE) ідеї перетворюються в практичні рішення. У невеликих міждисциплінарних колективах студенти працюють над завданнями від фактичних клієнтів. Це найкращий спосіб підготуватися до вашого майбутнього поля. Цей спосіб роботи місць зосереджується на особистому розвитку наших студентів; вони несуть відповідальність за свій власний навчальний шлях. Наша нова освітня концепція буде використана у 32 наших курсах, починаючи з вересня 2018 року. Це також буде реалізовано в інших навчальних програмах у наступні роки.

Розташування

Леуварден

Stenden Hogeschool Leeuwarden

Address
NHL Stenden Leeuwarden
Rengerslaan 8

8917 DD Леуварден, Фрисландія, Нідерланди
Телефон
Tel: +31 58 244 1155

Гронінген

Address
NHL Stenden Groningen (Dutch programs)
Phebensstraat 1

9711 BL Гронінген, Гронінген, Нідерланди
Телефон
Tel: +31 58 244 1155

Еммен

Stenden hogeschool Emmen

Address
NHL Stenden Emmen
Van Schaikweg 94

7811 KL Еммен, Дренте, Нідерланди
Телефон
Tel: +31 58 244 1155

Меппель

Stenden Hogeschool Meppel

Address
NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English)
Van der Duyn van Maasdamstraat 1

7942 AT Меппель, Дренте, Нідерланди
Телефон
Tel: +31 58 244 1155

Ассен

Stenden hogeschool Assen

Address
NHL Stenden Assen (Dutch programs)
Zeemanstraat 1

9406 BZ Ассен, Дренте, Нідерланди
Телефон
Tel: +31 58 244 1155

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія