Saarland University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Висхідні кордони є відмінною рисою Saarland University - незалежно від того, є це географічні кордони, культурні кордони, бар'єри між навчальними дисциплінами або застарілі розділи між академічними та економічним та культурним життям.

Для всіх, хто зацікавлений у розумінні науки в галузі елітних та високопродуктивних видів спорту у всіх його численних формах, а також на придбання як теоретичних знань, так і практичних навичок у цій галузі, програма магістра англійської мови "Високопродуктивний спорт" в Saarland University могла б бути програмою для вас. Окрім пропонування сучасних модулів у методології дослідження та статистики, навчальна програма програми також охоплює субдисципліни спортивної медицини, спортивної психології, навчальної науки та соціально-економічної діяльності спортивних ігор високої якості.

Основна увага магістра наук Програма присвячена тематиці актуального інтересу до міжнародного рівня елітного рівня: які методи навчання використовуються? Як ми проведемо значущу діагностику продуктивності? Які аспекти спортивної медицини та спортивної психології потрібно враховувати? Які структури існують у сфері міжнародного елітного спорту? Як працюють програми ідентифікації та розвитку талантів? Що таке ефективна антидопінгова стратегія?

Студенти за програмою також отримують глибше розуміння фізіології продуктивності, попередження травм та спортивного харчування. Вони знайомляться з міжнародно визнаними програмами підготовки та діагностики еліт та навчаються самостійно планувати тренінги на рівні елітного рівня. Інші теми включають управління стресом, тренування витривалості, підвищення ефективності та антидопінгові заходи. Випускники програми знаходять кар'єрні можливості на світовому ринку професійних і високопродуктивних видів спорту, або працюють в університетах вдома та за кордоном, у національних або міжнародних спортивних асоціаціях та федераціях, а також у професійних спортивних клубах.

Саарбрюккен - це ідеальне місце для вивчення цієї широкомасштабної магістерської програми. Тісні зв'язки існують між Олімпійською тренувальною базою Саарланд / Рейнланд-Пфальц, Федерацією спортивних змагань Саарланд та цими відділеннями в Інституті спорту в Saarland University з інтересом до високопродуктивних та елітних видів спорту.

Розташування

Мітт

Address
Institute of Sports and Preventive Medicine
Saarland University
Campus, Geb. B8 2
Saarbrücken

66123 Мітт, Саарленд, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія