SRH University Heidelberg

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як один з найстаріших і найбільших приватних університетів Німеччини ми встановили стандарт освіти. Ми надаємо Вам необхідні знання для Вашого майбутнього - практичні, інноваційні та творчі. Для цього тісна співпраця між нашими студентами та викладачами має особливе значення.
Наш рецепт успіху: ми пропонуємо нові навчальні програми, індивідуальний нагляд та швидке розміщення на ринку праці. Для наших студентів це означає найкращі шанси на перехід у свою кар'єру.

SRH University Heidelberg протягом п'яти десятиліть є одним із найвідоміших німецьких університетів, що має тісну мережу підприємств та вищих навчальних закладів у всьому світі.

Освіта без кордонів

Фундація та перспективи, свобода пересування та відповідальність: Давайте вивчатись в науковій башті SRH, нашему "навчальному вежі". Його архітектура символізує динамічність, прозорість та творчість. Ми пропонуємо вам освітнє середовище з найсучаснішим обладнанням та привабливим кампусом в одному з найкрасивіших міст Німеччини.

Відмінна якість

Ми прагнемо до досконалості. Наша модель навчання, вчені та інструктори, а також послуги, надані нашим студентам, вимірюються відповідно до цього стандарту. Безперервна висока якість вашої освіти забезпечується міжнародно визнаними процедурами та методами.

У нашому університеті інструкція та дослідження мають міжнародну та міждисциплінарну спрямованість. Завдяки глобальному обміну нашими факультетами та студентами ми сприяємо культурному різноманіттю та відкритості. Ми цінуємо особистісний розвиток студентів так само високо, як їхні освітні кваліфікації - наші програми ступеня розробляються та проводяться через діалог експертів з досліджень та практики. Саме тому ми готуємо їх до викликів та можливостей, з якими вони зіштовхнуться як висококваліфіковані професіонали та лідери майбутнього, орієнтовані на досягнення та готові навчатися.

Добре пов'язаний

S RH U niversity Гейдельберг працює разом з окремими університетами та науково-дослідними установами, як вдома, так і за кордоном, для сприяння обміну досвідом з міжнародним науковим співтовариством. Космополіт і все ще корінням у столичному регіоні наш університет є регіональним центром культури та навчання.

На сьогодні в наших шістьох школах навчається близько 3500 студентів: бізнес, інженерія

Розташування

Гейдельберг

Address
SRH University Heidelberg
Ludwig-Guttmann-Straße 6

69123 Гейдельберг, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія