Radboud University

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Radboud в Нідерландах Ви можете отримати високоякісний і міжнародно акредитований магістр. Провідні вчені та відмінні професори пропонують вам те, що вам потрібно, в сприятливій та інноваційній сферах.

Широкий асортимент англомовних програм магістра
Ми пропонуємо 12 англомовних програм бакалавра та 35 магістерських програм з англійської мови з багатьма спеціальностями, які дадуть вам необхідні навички та розуміння досліджень та практики в межах власної тематики. Бакалаврські програми тривають три роки, а магістерські програми - один-два роки. Всі наші програми працюють на повний робочий день і відкриті як для міжнародних, так і для голландських студентів.

Престижний Університет
Коли ви вирішите приїхати в Radboud , ви будете вчитися в одному з найкращих традиційних університетів Нідерландів за студентами, а багато хто з наших програм визнані провідними програмами або найкращими у своїй галузі. Ми є домом для багатьох міжнародно визнаних науково-дослідних інститутів, а в 2010 році Нобелівська премія з фізики була присуджена професору та аспіранту, пов'язаному з університетом Radboud . Прийнявши участь у справді відмінному навчальному закладі, вам буде гарантовано запропонувати високоякісні, науково обґрунтовані програми.

Radboud University
Заснований у 1923 році і розташований у найстарішому місті Нідерландів, Radboud має сім факультетів та навчається понад 20 000 студентів. Наш особистий стиль викладання - пропонування великої кількості можливостей тісно співпрацювати з інструкторами та колегами у невеликих семінарах - гарантує, що університет не стане просто "ступеневою фабрикою".

Неймеген, студентське місто
Неймеген - справжнє університетське місто з різноманітними ресторанами та кафе. Культурний центр LUX - найбільший художній кінотеатр в Нідерландах - також пропонує театр, музику, дебати та мультимедіа. Місто є найстарішим містом у Нідерландах, починаючи з римських часів. Сьогодні вона налічує близько 165 000 жителів, з яких 30 000 - студенти.

Студенти вдячні за численні можливості, які пропонує місто для відпочинку та розваг. Неймеген пропонує численні культурні заходи, від численних музеїв, галерей, театрів, концертних залів та кінотеатрів до таких заходів, як Міжнародний фестиваль "Чотири дні", Міжнародний літній фестиваль, Лімбургський середньовічний фестиваль, Фестиваль Самби та Салзи, Фестиваль Rockin's Park. Це безпечне та дружнє місце для життя та навчання.

Підтримка з проживанням та візовою анкетою
Міжнародні студенти можуть розраховувати на теплий прийом. Radboud надає підтримку в оформленні житлових та візових документів для іноземних студентів, які подають заяву до закінчення терміну подання заявки.

Дешево жити там?
Очікуйте витратити мінімум 730 євро на місяць на витрати на проживання. Обмежене житло коштує від 360 до 450 євро, включаючи газ, електроенергію та Інтернет. Розраховуйте на 350 євро на харчування, одяг, особистий догляд та подорожування та 20 євро за телефонний рахунок. Книги та фотокопії коштують від 200 до 300 євро за семестр.

Вартість навчання залежить від вашої національності та програми за вашим вибором: 2 060 євро на рік для студентів ЄЕП, від 7 273 до 9 797 євро на рік для студентів, які не є членами ЄЕП, та від 9 879 до 10856 євро на рік для країн, що не є EEA Студенти магістрів. Стипендії доступні для студентів з країн, що не є EEA.

Розташування

Неймеген

Address
Comeniuslaan 4
6525 HP Неймеген, Гелдерланд, Нідерланди

Програми


Цей навчальний заклад також пропонує: