Radboud University

Введення

Прочитайте офіційний опис

В Radboud University в Нідерландах ви можете отримати високоякісну та міжнародно-акредитовану ступінь магістра. Провідні вчені та видатні професори пропонують вам те, що вам потрібно в сприятливому та інноваційному середовищі.

Широкий спектр магістерських програм, які викладають англійську мову
Ми пропонуємо 14 бакалаврських програм, які вчать англійській мові, і 35 магістерських програм, що викладають англійську, з багатьма спеціалізаціями, які дадуть вам необхідні навички та розуміння досліджень та практики у вашій власній предметній галузі. Бакалаврські програми тривають три роки, тоді як магістерські програми займають один-два роки. Усі наші програми є штатними і відкриті для іноземних та голландських студентів.

Престижний університет
Коли ви вирішите приїхати до Radboud University ви будете навчатися в найкращому традиційному університеті Нідерландів, причому багато наших програм будуть визнані найкращими програмами чи найкращими у своїй галузі. Ми є домом для багатьох міжнародних науково-дослідних інститутів, і в 2010 році Нобелівську премію з фізики отримав професор та аспірант Radboud University . Вступивши до справді чудового навчального закладу, вам гарантовано запропонують якісну освіту.

Про Radboud University
Заснований у 1923 році в Неймегені, найстарішому місті Нідерландів, Radboud University має сім факультетів і налічує понад 20 000 студентів. Наш особистий підхід до викладання - пропонуючи безліч можливостей для тісної співпраці з викладачами та однокурсниками на невеликих семінарах - гарантує, що університет не стане просто `` фабрикою ступенів '', і входить в топ-25 європейського рейтингу викладання (2019, Times Вища освіта).

Неймеген, місто, дружнє до студентів
Неймеген - справжнє університетське місто. Тут проживають 2 університети прикладних наук та один дослідницький університет ( Radboud ), в якому проживає близько 165 000 мешканців, з яких 30 000 є студентами. Незважаючи на те, що це найстаріше місто в Нідерландах ще з римських часів, Неймеген має молоду та жваву атмосферу з безліччю ресторанів, барів та кафе. Культурний центр LUX - найбільший арт-кінотеатр Нідерландів - також пропонує театр, музику та мультимедіа.

Студенти цінують безліч можливостей, які місто пропонує для відпочинку та розваг. Неймеген пропонує багато культурних заходів, від численних музеїв, галерей, театрів, концертного залу та кінотеатрів до таких подій, як Міжнародні чотириденні марші з Міжнародним літнім фестивалем, Середньовічний фестиваль у Лімбурзі, Фестиваль самби та сальси, фестиваль Rockin 'Park та набагато більше. Перш за все, це безпечне та дружнє місце для життя та навчання.

Підтримка проживання та оформлення візи
Міжнародні студенти можуть сподіватися на теплий прийом. Radboud University надає підтримку в житлових та візових заявах для іноземних студентів, які подали заявку до закінчення строку подання заявки.

Вартість навчання та вартість життя
Вартість життя в Неймегені порівняно низька порівняно з Амстердамом чи іншими містами Західної Європи. Очікуйте витрачати мінімум 800 євро на місяць на витрати на проживання. Мебльоване житло для студентів коштує від 360 до 450 євро, включаючи газ, електроенергію та Інтернет. Розраховуйте на 400 євро на їжу, одяг, особистий догляд та подорожі та на 30 євро на телефонний рахунок. Книги та ксерокопії коштують приблизно від 200 до 300 євро за семестр.

Вартість навчання залежить від вашої національності та обраної вами програми: 2168 євро на рік для студентів ЄС / ЄЕЗ, від 12 500 до 16 500 євро на рік для студентів, які не є членами ЄЕЗ. Стипендії надаються студентам з країн, що не входять в ЄЕЗ.

Розташування

Неймеген

Address
Houtlaan 4
6525 XZ Неймеген, Гелдерланд, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: