Radboud University

Введення

Прочитайте офіційний опис

В Radboud University в Нідерландах ви можете отримати високоякісну та міжнародно-акредитовану ступінь магістра. Провідні вчені та видатні професори пропонують вам те, що вам потрібно в сприятливому та інноваційному середовищі.

Широкий асортимент англомовних програм магістра
Ми пропонуємо 12 англомовних програм бакалавра та 35 магістерських програм з англійської мови з багатьма спеціальностями, які дадуть вам необхідні навички та розуміння досліджень та практики в межах власної тематики. Бакалаврські програми тривають три роки, а магістерські програми - один-два роки. Всі наші програми працюють на повний робочий день і відкриті як для міжнародних, так і для голландських студентів.

Престижний університет
Коли ви вирішите приїхати до Radboud , ви будете навчатися в одному з найкращих традиційних університетів Нідерландів, на думку студентів, причому багато наших програм визнані топ-програмами або як найкращі у своїй галузі. У нас є багато міжнародних науково-дослідних інститутів, і в 2010 році Нобелівська премія з фізики була присуджена професору та аспіранту, приєднаному до Radboud University . Поступивши в справді чудовий заклад, вам гарантовано запропонують якісні програми на основі досліджень.

Radboud University
Утворений у 1923 році і розташований у найстарішому місті Нідерландів, Radboud University має сім факультетів і налічує понад 20 000 студентів. Наш особистий стиль викладання - пропонуючи безліч можливостей тісно співпрацювати з викладачами та студентами на невеликих семінарах - гарантує, що університет не стане просто фабрикою «ступеня».

Неймеген, студентське місто
Неймеген - справжнє університетське місто з різноманітними ресторанами та кафе. Культурний центр LUX - найбільший художній кінотеатр в Нідерландах - також пропонує театр, музику, дебати та мультимедіа. Місто є найстарішим містом у Нідерландах, починаючи з римських часів. Сьогодні вона налічує близько 165 000 жителів, з яких 30 000 - студенти.

Студенти вдячні за численні можливості, які пропонує місто для відпочинку та розваг. Неймеген пропонує численні культурні заходи, від численних музеїв, галерей, театрів, концертних залів та кінотеатрів до таких заходів, як Міжнародний фестиваль "Чотири дні", Міжнародний літній фестиваль, Лімбургський середньовічний фестиваль, Фестиваль Самби та Салзи, Фестиваль Rockin's Park. Це безпечне та дружнє місце для життя та навчання.

Підтримка проживання та оформлення візи
Міжнародні студенти можуть сподіватися на теплий прийом. Radboud University надає підтримку в житлових та візових заявах для іноземних студентів, які подали заявку до закінчення строку подання заявки.

Дешево там жити?
Розраховуйте витрачати мінімум 800 євро на місяць на витрати на проживання. Мебльоване студентське житло коштує від 360 до 450 євро, включаючи газ, електрику та Інтернет. Розраховуйте на 400 євро на їжу, одяг, особисту допомогу та подорожі та 30 євро на свій телефонний рахунок. Книги та ксерокопії коштують від 200 до 300 євро за семестр.

Вартість навчання залежить від вашої національності та програми, яку ви обрали: 2,143 євро на рік для студентів ЕЕА, від 9,124 до 16,165 євро на рік для студентів магістрів, які не є членами ЄЕА. Стипендії доступні для студентів з країн, що не входять до ЄЕП.

Розташування

Неймеген

Address
Comeniuslaan 4
6525 HP Неймеген, Гелдерланд, Нідерланди

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: