RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Аахен (Екс-Ла-Шапель), найзахідніший місто в Німеччині, розміщує не тільки Аахенський собор, визнаний об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, але й один з найбільших німецьких університетів.

Навчання в елітному університеті RWTH Аахен

RWTH Aachen University є найбільшим технологічним університетом Німеччини і найважливішим економічним фактором міста. Щороку до університету приїжджає велика кількість іноземних студентів та науковців, щоб скористатися її якісними навчальними програмами та чудовими можливостями, з яких обидва вони визнані на міжнародному рівні. Близькість Аахена до Нідерландів, Бельгії та Люксембургу та його різноманітні культурні спадщини перевели університет у унікальну позицію для міжнародного співробітництва з іншими освітніми та дослідницькими установами, а також з бізнесом та промисловістю. Університет RWTH Aachen має довгу історію тісної та широкомасштабної співпраці з національними та міжнародними галузями та дослідницькими центрами, а також ефективно сприяє успіху та розвитку німецької економіки, збільшуючи цю роль у відношенні Європейського Союзу.


RWTH Aachen Міжнародна академія - різниця

Міжнародна академія RWTH Aachen - це неприбуткова дочірня компанія RWTH Aachen University. У тісній співпраці з факультетом машинобудування Академія пропонує магістерські програми, спеціально розроблені для задоволення потреб іноземних студентів. Відповідальність Академії охоплює організаційні, адміністративні та економічні аспекти, після чого наукове керівництво лежить на RWTH Aachen University , який присуджує вчений ступінь «магістр».


Акредитація ASIIN e. V.

Партнером R WTH Aachen University і RWTH International Academy для сертифікації систем менеджменту якості в системах акредитації є "ASIIN eV". . Усі магістерські програми, що пропонуються спільно з факультетом машинобудування RWTH Aachen і RWTH International Academy , акредитовані ASIIN. Акредитація повинна регулярно оновлюватися, щоб забезпечити безперервний рівень забезпечення та поліпшення якості.


Переваги як RWTH Aachen University University

Студенти, які беруть участь у програмі магістратури на Міжнародній академії RWTH отримують ступінь магістра з RWTH Aachen . Звичайно, вони також є офіційно визнаними членами RWTH Aachen під час навчання і мають право користуватися всіма перевагами та студентськими пропозиціями в університеті: переглядати та проводити дослідження в бібліотеках, використовувати WLAN та пропонувати програмне забезпечення використовувати різноманітні спортивні та дозвільні засоби тощо. Попросіть також про можливості студентських знижок для відвідування театрів, музеїв, кінотеатрів або певних постачальників телефонних та мобільних послуг.

(Зображення профілю Петром Віанді)

Розташування

Аахен

RWTH Aachen University

Address
Campus-Boulevard 30
52074 Аахен, Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина
Телефон
+49 241 80 99367

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія