Protestant Theological University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Богословський університет протестанти (PThU) є університетом для теології на основі релігійної точки зору життя, який знаходиться в Амстердамі і Гронінгена. PThU спрямована на глибоке і відповідного богословської освіти і наукових досліджень в зв'язку з подіями в вірі, церкви і християнства в усьому світі. Робота в університеті натхненний його тісному зв'язку з церквою і чарівності для того, що віра робить з людьми - в явному вигляді, включаючи особисту віру своїх співробітників і студентів.

Вчинені тип богословській практиці

PThU виступає за вчинене академічної богословської практиці з особливою відповідальністю за протестантської традиції. Провідна структура є канцелярська і соціальної актуальності сьогодні, глибоких знань і розробка джерел і повагу до традицій.

Освіта для служіння протестантської церкви в Нідерландах

Протестантський Богословський університет має багаторічний досвід роботи з освітою для служіння. PThU пропонує офіційне освіту для міністерства, визнаного Протестантської Церкви в Нідерландах, як для парафіяльних і скотарських міністрів охорони здоров'я. Він також пропонує пост-академічну освіту міністрам і конторських працівників. Для отримання додаткової інформації про протестантської церкви в Нідерландах см http://www.pkn.nl.

Ставлення до протестантської церкви в Нідерландах

Там існує взаєморозуміння між PThU і протестантської церкви в Нідерландах (PCN). PThU спирається на християнську віру в її роботі в галузі освіти і наукових досліджень. Відвідування до витоків та історії християнської віри, вивчення вірувань і конфесій церкви і відвідування до вчених віри і церковних праксису все зроблено в знак солідарності з традиціями, які об'єдналися в PCN. PCN включає в себе з PThU шляхом визначення вимог і цілей програм в галузі освіти і в формуванні тих, хто хоче бути прийнятий в якості пастирів в PCN. В адміністративному відношенні, це участь свідчить наглядової ради, на який покладено відповідальність керівництвом PThU ради під наглядом і в звітності перед Генеральною Синоду PCN.

Прагнення до суспільства

PThU хоче бути університет прагне до суспільства. Це інстанси на конференціях, навчально-днів і публікацій для широкої аудиторії. Таким чином, PThU сприяє з християнської традиції в суспільній дискусії по вірі, церкви і суспільства. Деякі з цих заходів ініціюються самим PThU, деякі інші.

Заснована в 2007 році

PThU прийшов в буття після злиття офіційних утворень для Міністерства традицій реформована і лютеранських. Коли PThU була створена, структура управління університетом моно-факультет вибрали. Члени наглядової ради призначаються Синоду Протестантської Церкви в Нідерландах. Це гарантує підключення PThU з церквою.

Організація

Виконавча рада Протестантський Богословський університет (PThU) керує Виконавча рада, який відповідає за контроль за підготовкою і здійсненням політики в галузі освіти і наукових досліджень університету. Крім того, Рада дбає про повсякденних завдань, пов'язаних з функціонуванням університету. Виконавча рада призначається спостережною радою. Ця Рада гарантує, що Рада дотримується зобов'язання, які відносяться до університету на основі правової та церковної влади в здійсненні своїх обов'язків і повноважень. Наглядова рада призначається Загальними Синодом Протестантської Церкви в Нідерландах. Виконавча рада надає допомогу в своїх обов'язків керуючого директора, директор освіти та Консультативної ради.

PThU International

Протестантська теологія є міжнародним за визначенням. Тому інтернаціоналізація розуміється як "процес інтеграції міжнародного, міжкультурного та / або глобальний вимір в мети, функції і доставки вищої освіти" є одним з ключових пріоритетів університету.

Міжнародний, англійська-вчив Майстер програми Теологія в Гронінгені, зі студентами з Європи, Азії, Африки та Океанії є наочним прикладом цих зусиль з інтеграції міжнародного та міжкультурного аспекту в освіті за допомогою реального міжнародного класу.

Але PThU також прагне сприяти справжнього міжнародного досвіду для голландських студентів в Гронінгені і Амстердам через програми мобільності студентів і на запрошення зарубіжних лекторів. Розвиваючи сендвіч PhDs і спільні програми докторантури університет також намагається сприяти інтернаціоналізації своєї докторської освіти.

В області наукових досліджень, інтернаціоналізація для PThU означає активну участь в міжнародних мережах і конференціях і публікації у відповідних міжнародних рецензованих журналах. Більш конкретно університет накопичив в останні роки сильну мережу міжнародно визнаних інститутів-партнерів в Європі, Північній Америці, Азії та Африці. Більш інтенсивне наукове співробітництво в місці зі стратегічними партнерами в Південній Африці, США, Ізраїлю і низки європейських країн.

Розташування

Амстердам

Address
P.O. Box 7161
1007 MC Amsterdam
The Netherlands

1007 Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди

Гронінген

Address
Oude Ebbingestraat 25
9712 HA Groningen
Postbus 11069
9700 CB Groningen

9700 Гронінген, Гронінген, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія