Piet Zwart Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

PIET ZWART ІНСТИТУТ: МАЙСТЕРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ІСТОРІЇ, ДИЗАЙНУ ТА ІДЕНТИЧНІЙ ОСВІТИ

Інститут Піца Цуарта розміщує міжнародні магістерські програми академії Віллем де Кунінг у Роттердамі Хогескламу. З 1999 року вона була спрямована на сприяння вивченню та дослідженню в галузі мистецтва, дизайну та художньої освіти.

60469_KDH.jpg

Названий після піонерського голландського дизайнера Піт Цварт, який експериментально працював у різних засобах масової інформації та контекстах, Інститут пропонує багате поєднання глибинної спеціалізації та міждисциплінарного обміну в інтимному середовищі навчання.

Курси Інституту Піца Цварта розташовані в самому серці центру міста Роттердам в районі Карел Дорманхоф 45 та Блаак 10. Хоча студенти та факультети приїжджають з різних куточків земної кулі, приносячи з собою різноманітні культурні впливи, є також міцні зв'язки з містом, його історія та постійно змінюється міське середовище.

Всі чотири майстер-класи - образотворче мистецтво, внутрішня архітектура: дослідження + дизайн, медіа-дизайн та зв'язок, а також мистецтвознавство - поділяють інтерес до складних соціальних, культурних та політичних основ кожної дисципліни.

Завдяки унікальній навчальній програмі, яка об'єднує колективне навчання, індивідуальні підручники, практичні дослідження та теоретичні дослідження, наші курси виховують фахівців, які мають критично відбиваючий, інноваційний, допитливий та образний підхід до своєї роботи. Наші випускники продовжують не тільки утверджуватися в своїй галузі, але також виклик і творчо визначити периметри своєї професії.

Як освітня програма та культурний центр, поняття "оприлюднення" є основою нашої діяльності. Виставки, програмування, конференції та публікації є засобом розширення нашого дослідження поза межами академічних кола, одночасно оцінюючи надзвичайно необхідний спекулятивний простір для роздумів та створення знань, що стало можливим лише за допомогою академічних рамок, таких як Інститут Піт Цуарт.

Розташування

Роттердам

Address
Blaak 10 3011 TA
Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди

Роттердам

Address
Karel Doormanhof 45 3012 GC
Роттердам, Південна Голландія, Нідерланди

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія