Philipps University Marburg, Faculty of Business Administration and Economics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Філіпс-університет - це не тільки німецький університет, який занурений у традиції, це також найстаріший у світі університет, який заснований у 1527 році як протестантський інститут. Це місце дослідження та навчання протягом майже п'яти століть.

В даний час в Марбурзі навчається близько 20 000 студентів - 12 відсотків з усього світу. Майже всі наукові дисципліни, за винятком інженерних наук, представлені у Філіппс-університеті Марбург. Різні дисципліни покладаються на різні факультети, які повинні бути знайденими на факультетах.

Численні організації доповнюють і збагачують спектр послуг університету. Наприклад, такі організації можуть проводити спеціальні наукові дослідження або підтримувати Philipps-Universität Marburg у галузі комунікацій, інформаційних технологій та іноземних мов.

Кафедра економіки складається з шести професорів плюс близько десятка старших і молодших викладачів. Професори мають великий досвід щодо рецензування міжнародних публікацій, консультування урядів та міжнародних організацій та викладання англійською мовою. Кафедра економіки є одним з десяти найбільших факультетів у галузі міжнародних публікацій на одного професора у Німеччині (CHE Ranking 2005). Економічні дослідження та навчання є надзвичайно інтернаціоналізованими в Марбурзі, оскільки всі академічні співробітники створили міцні, стійкі програми партнерства та спільні дослідницькі проекти з університетами в Європі, США та інших частинах світу. Основна увага факультету до інституційної економіки підкреслюється MACIE, Марбурзьким центром інституційної економіки, який нещодавно відзначив своє 50-річчя. Співробітники відділу економіки підкреслюють важливість дружнього та відкритого навчального середовища. Студенти можуть звернутися до викладачів та брати участь у дискусіях з актуальних економічних питань.

Розташування

Марбург

Address
Fb.02- Wirtschaftswissenschaften Universitätsstraße 24,
D-35037 Марбург, Гессен, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія