Pan-Atlantic University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія з Університет: "сформувати компетентних і відданих фахівців і стимулювати їх, щоб служити з особистої ініціативи і соціальної відповідальності співтовариства, в якому вони працюють, тим самим допомагаючи побудувати краще суспільство в Нігерії та в Африці в цілому". Цей сон укладає мета університету.

Пан-Атлантик Університет сприяє національному розвитку шляхом надання академічних програм, які мають відношення до потреб країни. Університет відкритий для всіх людей, незалежно від їхньої національності, раси, статі, релігії чи етнічної групи. У навчальній діяльності університету є частиною більш широкого всебічного освіти, що надається в університеті.

The задача освіти в нашому університеті є добре округлені формування людської особистості. Саме тому важливим компонентом будь-якої програми є включення значного числа курсів в гуманітарних науках. Ми також прагнемо, навмисним розробці програм, прищепити і наречена підприємницький дух в наших студентів та учасників. Університет націлений на виховання людей, які є професійно компетентним, творчим і заповзятливим, ревний до загального блага і здатні здійснювати безкоштовні і морально вертикально рішення і які, таким чином діяти в якості позитивних агентів змін в службу суспільству.

Назва університету передбачає універсальну менталітет: відкритість до інших осіб, ідей, областей знань, культури далеко і близько, без дискримінації.

Університет також місце, яке сприяє і стимулює дослідження і постійний пошук істини. Це включає в себе працю інтелекту, інтелектуальної чесності і бажання, щоб дізнатися, в поєднанні з бажанням постійно долати свої обмеження. Крім того, університетські дослідження вимагають культивування власної особистості і розвиток навичок, необхідних для професійної та суспільного життя.

Розташування

Лагос

Address
Lekki-Epe Expressway
Ibeju-Lekki

KM-52 Лагос, Лагос, Нігерія