PFH Private University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

PFH Private University of Applied Sciences , створений у 1995 році, є визнаним державою університетом, який зосереджує увагу на підготовці та підготовці майбутніх менеджерів та спеціалістів з ключових технологій. Працездатність знаходиться в центрі всіх її зусиль. Філософія університету полягає в тому, що особисте майстерність, академічна майстерність, практичні знання та досвід є необхідними для того, щоб стати професіоналом відповідального діяння. Це може бути досягнуто лише за допомогою індивідуальної уваги у поєднанні з теоретично обґрунтованим та практично орієнтованим навчанням. З кар'єрними та тренерськими послугами, а також індивідуальним наставництвом, вбудованим у структуру університету, всі навчальні програми характеризуються своєю практичною та економічною значимістю, своєю інтернаціональністю та вираженою орієнтацією на кар'єру.

PFH пропонує в загальній складності 17 на кампусі або дистанційного навчання програми в бізнесі, техніці, психології та охорони здоров'я технології на рівні бакалавра і магістра. Більше 2200 студентів навчаються або в університетському містечку в Геттінгені, в Гансекамусі або в Берліні, або в одному з 12 центрів дистанційного навчання, розташованих у Німеччині та Австрії. Завдяки своїм ефективно організованим, практичним і ринково орієнтованим навчальним програмам, випускники ПФГ користуються великим попитом у компаній. 99% молодих професіоналів PFH починають свою роботу відразу після закінчення навчання. Університет тісно співпрацює з академічними організаціями, науково-дослідними інститутами та приватним бізнесом на національному та міжнародному рівнях, забезпечуючи тим самим ідеальну платформу для міждисциплінарного обміну ноу-хау та практичного навчання.

Навчальні та навчальні приміщення

Кампус Геттінген

Бізнес | Охорона здоров'я Ортобіоніки

Психологія та психологія бізнесу

PFH Campus Göttingen пропонує всі переваги невеликого, динамічного університету в оточенні одного з найвідоміших університетських міст Німеччини. Блаженний з молодим населенням 125 000 чоловік, з яких 30 000 - учні, сьогодні Геттінген - гаряча точка досліджень. Місто має численні R

PFH Hansecampus Stade

Інженерія | Бізнес

PFH Hansecampus Stade розташований у CFK-Valley, світовому лідируючому кластері з вуглецевого волокна пластмаси (CFRP) технології, і складається з 3000 кв.м. лекційних залів, конференц-зали та семінари, а також сучасні лабораторії. Будинок для ключових операцій Airbus і понад 100 інших європейських компаній в області композитів, всі етапи процесу CFRP ланцюга, включаючи R

Кампус Берлін

Бізнес

Столиця Німеччини може запропонувати більше, ніж просто федеральна політика: від консолідованої ділової мережі до немислимих культурних екстравагантів, від нічного життя до полуденних концертів, до Берліна є все, до чого прагнути справжнє місто світу. Готель Campus Berlin пропонує сучасну інфраструктуру у відмінному місці. Відповідно до нашої політики надання студентам індивідуального наставництва, кампус і навчальні програми розраховані на невеликі когорти. Завдяки індивідуальній увазі на території кампусу, завдяки різноманітному співробітництву університету студенти також користуються послугами студентського союзу Берліна та мають доступ до інших закладів, таких як університетська бібліотека TU Berlin.

PFH Studyworld

Бізнес | Психологія та психологія бізнесу

Світ дослідження PFH є унікальною концепцією. Студенти знайомляться з університетом, який переніс багаторічний досвід і знання в навчальних програмах на базі університету для програм дистанційного навчання, гарантуючи тим самим високі стандарти навчання. Наші програми включають всі елементи, які є важливими для успішної кар'єри. Хоча професори та досвідчені викладачі в галузі забезпечують академічну майстерність та практичну значимість програм, концепція зрілого змішаного навчання надає студентам необхідну гнучкість. Концепція змішаного навчання PFH включає в себе перевірене поєднання різних методів навчання, 12 центрів дистанційного навчання по всій країні, віртуальний кампус і ряд студентських послуг, призначених для підтримки студентів в організації своїх позапрофесійних досліджень.

PFH International

Інтернаціоналізація університету характеризується збільшенням кількості партнерств з провідними університетами в усьому світі. Співробітництво включає обмін студентами та викладачами, наукові дослідження та програми подвійної премії. Прагнучи запропонувати своїм студентам додаткові можливості для отримання незамінного досвіду за кордоном через своїх міжнародних партнерів у промисловості та наукових колах, PFH прагне розширити свою мережу.

Розташування

Берлін

Address
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

Берлін, Берлін, Німеччина

Штад

Address
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

Штад, Нижня Саксонія, Німеччина

Геттінген

Address
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

Геттінген, Нижня Саксонія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія