OnCampus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто oncampus?

oncampus дає можливість окремих державних коледжів займати частину часу в Інтернеті дистанційного навчання і онлайн-навчання. Ми 100% -ва дочірня компанія університету прикладних наук Любеку а й розробили більш ніж 15-річну історію компанії, щоб стати європейським мега постачальником в області електронного навчання.

З командою з 70 чоловік неповний робочий день онлайн ступінь програми та наукові курси онлайн-навчання розробляються в Любеку, експлуатації та на ринку. Програми поєднують в собі навички більше 150 професорів, підприємств та шкільних установ. Відкриття університетів до нової аудиторії і нових форм співпраці знаходяться в центрі нашої цифрової стратегії. Це включає в себе співпрацю з університетами композитного Віртуального університету прикладних наук.

Контроль якості та сертифікати

В учня курсі більш ніж в два рази за рахунок нових програм навчання і збільшення числа студентів протягом останніх п'яти років. Так що ми задоволення потреб і очікувань клієнтів, як це можливо, процеси oncampus постійно оптимізується і сертифіковані системи управління якістю ISO 9001. Крім того, ми маємо сертифікацію по ISO 29990, які систематизовані специфічні процеси освітніх послуг і оцінки. Ми встановили ще один важливі бренди для стійкого позиціонування oncampus в конкурентному середовищі.

наш розвиток

2001 Заснована Віртуальний інформатику Університет прикладних наук, Start Інтернет Bachelor програма ЗМІ і промислове будівництво

2003 oncampus GmbH є постачальником послуг мережі університету

2005 Розпочало онлайн навчання для м'яких навичок

2009 розпочався адміністрування онлайн курси бізнесу та інформатики

2011 Запуск безперервного професійного навчання в області інформаційних технологій, хімії, LifeSience

2013 Частина часу програми онлайн ступінь магістра ділового адміністрування та інформатики

2014 пробна фаза LINAVO «навчання в мережі, піднятися на землі» - Новий підготовки машинобудування, харчової, туризму і морської промисловості

по 2017. Розробка та впровадження 10 додаткові бакалаврату та програмами магістратури, значно збільшити частку студентів професійних, стратегічної співпраці з промисловістю в розробці нових послуг

2020 близько 50 нових MOOCs, збільшення учасників Mooc до більш ніж 100 000

Що oncampus пропонує в галузі дистанційного навчання?

Ви можете придбати ступінь бакалавра або ступінь магістра в галузі oncampus в дистанційному навчанні. У наукових курсів онлайн навчання ви можете закінчити з сертифікатом університету.

Ступінь бакалавра:

Площа бакалавра Ви можете вибрати між дослідженнями в галузі ділового адміністрування, промисловий інжиніринг, бізнес-інформатики та засобів масової інформатики.

Ступінь магістра:

У майстер-секції, ви можете вибрати між інформатикою курси ЗМІ і організації промислового виробництва (поспіль).

Продовжуючи ступінь магістра:

Програми передових магістра мірою засновані на професійному досвіді. Ви можете налаштувати ступінь програм в галузі ділового адміністрування, економіки інформатики та промислової техніки (зберігаються) з нами.

Онлайнові навчальні курси:

Ми пропонуємо широкий вибір навчальних курсів, які можуть бути заброньовані онлайн з нами. Ми пропонуємо курси (м'які навички), технології та бізнесу в області харчування, інформатики, планування кар'єри, управління, морської промисловості, медичної техніки, інтернет-ЗМІ, ключові кваліфікації.

Інтерактивне навчання обов'язковим

Крім того, пропонує oncampus онлайн обов'язкову підготовку в області гігієни харчування, інфекційного контролю та охорони праці. Так що ваше додаткове навчання для своїх співробітників / всередині від харчової промисловості може бути легко, швидко і дешево, і виконувати на місці.

постачальник послуг

Oncampus GmbH виступає в якості постачальника послуг в області електронного навчання і розвивається, працює і поширює неповний робочий день онлайни-програми навчання та курси підвищення кваліфікації для вищих навчальних закладів, підприємств та установ.

Для всіх завдань в області професійного електронного навчання oncampus є вашим партнером. Не соромтеся зв'язатися з нами!

наша місія

Хто ми - те, що наша місія?

Інститут освітніх послуг Ф ЛУБЕК і oncampus GmbH використовуйте Інтернет і мультимедіа, щоб відкрити університет нових цільових груп: Ми допомагаємо людям, і для підтримки їх довгострокової зайнятості і поліпшити і отримати назад в системі освіти або роботу.

Fachhochschule Любека і її дочка oncampus були настільки успішно розроблені провідними європейськими постачальниками в області онлайн дистанційної освіти з 1997-ом

Що ми за?

Співпраця і створення мереж є керівними принципами наших дій. Ми усвідомлюємо свою відповідальність за нашу Kund_innen, Partner_innen і Mitarbeiter_innen і діяти відповідним чином. Ми відкриті, відкриті і доброзичливі.

Ми працюємо професійно орієнтованих на конкретні рішення. Інноваційні технічні рішення, які ми розробляємо і використовувати протягом усього життя, зокрема, передати-роботу навчання. Ми бачимо різнорідність як можливість.

Хто наші клієнти?

У центрі уваги нашої діяльності учнів, які використовують наші можливості навчання доступні. Ми працюємо на національному та міжнародному рівні з університетами, підприємствами та установами, з тим щоб, як багато людей, доступ до якісної освіти і допомогти їм добитися успіху в своєму розвитку навичок.

Які наші цілі?

Ми забезпечуємо час і місце розташування незалежної, спільне навчання. З цією метою ми послідовно використовувати можливості Інтернету для освітніх програм і послуг, які підтримують протягом усього життя навчання оптимального.

Для того, щоб задовольнити цей попит, ми співпрацюємо з національними і міжнародними університетами та іншими партнерами. Ми досягаємо наших цілей шляхом постійного розвитку та забезпечення ринкових, інноваційних, якісних процесів і продуктів. Ми використовуємо інтегровану систему управління.

Ми будемо грати конструктивно з використанням для забезпечення довгострокової конкурентоспроможності Ф ЛУБЕК в національному та міжнародному ринку освіти та розширення.

Що ми можемо?

дизайн для університетів, розробки, впровадження та експлуатації неповний робочий день програми онлайн ступеня і подальше навчання на основі нашого електронного навчання методології та інфраструктури.

Ті, що навчаються ми включаємо онлайн дослідження і подальше навчання. Компанії ми пропонуємо як індивідуальні і стандартизований онлайн навчання.

Де це ми можемо побудувати?

Наш успіх є вмотивованою, відданою і кваліфікованою командою. У нас є широкий і глибокий досвід у сфері електронного навчання технології в методології навчання протягом усього життя і управління навчальної організації.

Ми працюємо безперервний розвиток, довгостроковий орієнтований персонал. Ми працюємо зі стандартизованими, ефективними процесами для того, щоб пропонувати продукти високої якості освіти і послуги економічно довговічні на ринку. Ми використовуємо стратегічні проекти по розробці інноваційних продуктів і процесів.

Розташування

Німеччина Інтернет

Address
Німеччина Інтернет, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: