New European College

Введення

Прочитайте офіційний опис

nec

Як Мюнхенський кампус університету прикладних наук Віттенборга, New European College пропонує один із найсучасніших і перспективних підходів до ділової освіти в Німеччині. Академічне поєднання науково-обґрунтований підхід до освіти, реальних тижнях обов'язковим проекту і безперервної оцінки гарантує , що студенти досягти високого рівня стійкої зайнятості в світі 21 - го століття бізнесу.

Мюнхен - економічний локомотив Німеччини

56790_56751_FIBAA_Logo.svg.pngРозташована в Мюнхені, один з найбагатших та найбільш процвітаючих міст Європи студентів мають великі можливості для майбутнього працевлаштування . Спеціальне поєднання транснаціональних компаній (BMW, Munich Re, Allianz, Microsoft та багато іншого) та низький рівень безробіття роблять Мюнхен дуже бажаним містом для навчання та розвитку вашої кар'єри.

Персоналізоване увагу

Малі групи (не більше 25 студентів) забезпечують часту взаємодію наших студентів та викладачів. Реальні ділові випадки, завдання, симуляції та презентації - це деякі методи, за допомогою яких наші студенти можуть розвивати свої комунікативні навички на основі принципів та практики бізнесу. Формат класу сприяє індивідуальним дискусіям з нашими викладачами, для просування та розвитку концепцій, ідей та проблем. Протягом кожного семестру наші студенти пропонують широкий спектр можливостей корпоративного відвідування, пов'язаних з їх основними курсами навчання.

Міжнародне співтовариство

З метою підготовки студентів до світового ділового світу всі курси викладаються англійською мовою. У поєднанні з міжнародним навчальним закладом та викладачами - 43 національністю (27 мов розмовляють у кампусі) - студенти отримують бізнес-освіту, яка є потужним фундаментом для їх міжнародної працевлаштування. nec

Пільги іноземних студентів у Мюнхені (Німеччина)

Під час навчання в New European College в Мюнхені у Німеччині ви можете працювати 20 годин на тиждень протягом семестрів або 40 годин на тиждень під час літніх відпусток. Окрім цього, після того, як ви закінчите будь-яку програму, ви маєте право на отримання 18-місячної візи (шукає роботу на 1,5 роки), адміністрація бізнес-школи активно підтримує студентів, які мають стажування / пошук роботи на території .

Досвідчений факультет

Вирівнявшись із основними принципами нашої програми, ми готуємо наших студентів до практичних навичок та активів, які вони потребують для досягнення успіху, шляхом забезпечення найвищих стандартів навчання від досвідчених вчених та професіоналів галузі.

Кращі та акредитовані ступені

New European College співпрацює з Віттенборзьким університетом прикладних наук завдяки їх видатній репутації та сучасному практичному підходу до бізнес-освіти.

Університет Віттенборга посів 4-й «Найкращий малий університет прикладних наук» у Нідерландах і був присвоєний 2-й кращий бакалавр програми ділового адміністрування в Нідерландах.

Студенти New European College закінчують голландський ступінь у визнаному та акредитованому державою університеті прикладної науки з Нідерландів в економічному центрі Німеччини - Мюнхені. Усі програми, пропоновані від New European College , акредитовані голландською NVAO та FIBAA (німецькою, швейцарською)

34632_Student_Event_2.jpg

Наші програми:

Бакалавр з міжнародного ділового адміністрування

Завдяки малим групам, додатковим курсам та сильним фокусом на прагматичному підході наша бакалаврська програма готує вас до успішної бізнес-кар’єри.

Спеціалізації:

Майстер управління бізнесом (MBM)

Майстер управління бізнесом - це академічний шлях у світ бізнесу та в академічний світ. Програма зосереджена на науковій стороні та її застосуванні в бізнес-адмініструванні, фінансах, маркетингу та менеджменті.

Спеціалізації:

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Магістр ділового адміністрування (MBA) став стимулом для академічної кар'єри як для підприємців, так і для корпоративних працівників. Глобалізація вимагає від випускників MBA справді міжнародної бізнес-освіти.

Спеціалізації:

23611_02.png

Розташування

Мюнхен

New European College GmbH

Address
Wolfratshauser Strasse 84
81379 Мюнхен, Баварія, Німеччина
Телефон
+49 89 81302018